WWE SmackDown Live 12 marca 2019: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka WWE SmackDown Live, który zagościł w Nutter Center Arenie w Dayton. Ten post aktualizowany jest na bieżąco.

Show rozpoczynamy od pojawienia się byłego SmackDown Tag Team Championa Shane’a McMahona, który przybył do ringu z pucharem dla najlepszego zawodnika, jaki zdobył na jednym z eventów organizowanych w Arabii Saudyjskiej. Shane poprosił konferansjera o zaprezentowanie jego osoby, jako najlepszego zawodnika na świecie, co nie spodobało się fanom zgromadzonym na arenie. Następnie powiedział, że wiele osób pyta, go o to dlaczego zaatakował The Miza podczas FastLane. Shane powiedział, że był zmęczony tym, iż ludzie wtrącają się w jego życie, ale tutaj nie chodzi o fanów WWE, ani o gwiazdy obecne w szatni. Shane dodał, że przez całe życie ludzie pytają, go w jaki sposób mogą się wypromować, więc to było dla niego bardzo męczące, ponieważ nie miał ani jednego dnia dla siebie i taka sytuacja miała miejsce w przypadku The Miza. McMahon dodał, że nie jest najlepszy mimo iż posiada trofeum oraz jest byłym SmackDown Tag Team Championem, ale jego doskonałość bierze się z bycia zaskakującym. Shane przypomniał o tym, co zrobił z ojcem The Miza podczas FastLane, czyli chwycił go za twarz tak mocno, że ten nie mógł złapać oddechu. Shane dodał, że Miz pracuje dla niego, więc powinien robić wszystko, co mu każe, więc zmierzy się z nim na WrestleManii 35, gdzie będzie miał okazję skonfrontować się z najlepszym wrestlerem na świecie, co będzie Nieeeeeeeeeesamowite.

Po segmencie na arenie rozbrzmiał theme song Aleistera Blacka, który dzień wcześniej wystąpił na Monday Night RAW.

Eight Man Tag Team Match
Aleister Black i Ricochet & The Hardy Boyz vs Shinsuke Nakamura & Rusev & The Bar

Zwycięzcy: Brak

Pojedynek został przerwany w momencie ingerencji ze strony członków The New Day z Kofim Kingstonem na czele. Panowie szybko rozprawili się ze wszystkimi.

Po walce pojawili się SmackDown Tag Team Champions The Usos, który stwierdzili, że żadna z drużyn biorąca udział w ośmioosobowym starciu nie zasługuje na walkę z nimi podczas WrestleManii 35.

Do ringu przybył Randy Orton, który powiedział, że być może to jest dom AJ Stylesa, ale nie rozumie jednej rzeczy, ponieważ w porównaniu do swojego przeciwnika on stał się najmłodszym mistrzem wagi ciężkiej i pracował dla federacji od samego początku oraz walczył z The Undertakerem na WrestleManii. Randy dodał, że to miejsce nie jest domem AJ Stylesa, ponieważ należy on do Randy’ego Ortona, która przez całe życie pracował i będzie pracował na ringu WWE. Po tych słowach pojawił się AJ Styles, który powiedział, że Randy Orton nie pracował na scenie niezależnej z czego jest bardzo dumny. Były mistrz WWE dodał, że Randy Orton nigdy nie zrozumie jego życia, ponieważ nie przechodził przez, to co on, a następnie zaprezentował pozę Vipera. Orton odpowiedział tym samym robiąc pozę charakterystyczną dla wszystkich członków Bullet Club. Styles dodał, że gdyby nie ojciec, to Randy Orton nie pojawiłby się w WWE, ponieważ załatwił mu robotę, tak samo jak Triple H, Ric Flair oraz Batista, dzięki którym jego kariera została popchnięta. Orton odpowiedział, że dwukrotnie wygrał Royal Rumble oraz zdobył ponad 13 tytułów mistrzowskich w czym nikt mu nie pomógł. AJ przypomniał o takich frakcjach, jak Evolution, The Wyatt Family, ponieważ bez nich nie byłby tym kim jest obecnie i wiedzą o tym wszyscy zgromadzeni na arenie. Orton odpowiedział, że Styles jest sukinsynem, ponieważ wszedł do jego domu i próbuje się tam zadomowić, ale jedyne, co go może spotkać, to RKO. AJ wskazał na logo WrestleManii 35 zachęcając Vipera do walki. Nie otrzymaliśmy odpowiedzi ze strony Ortona, ale ta dwójka z pewnością zmierzy się ze sobą w kwietniu na największej gali roku.

Czas na konfrontację z udziałem WWE SmackDown Women’s Champion Asuką, która zmierzy się z Sonią Deville(w/Mandy Rose).

Single Match
Asuka vs Sonya Deville (w/Mandy Rose)

Zwyciężczyni: Asuka

Po pojedynku Mandy Rose porzuciła swoją tag team partnerkę i udała się na zaplecze.

Tymczasem otrzymaliśmy krótki segment z udziałem The IIconics. Wrestlerki wypowiedziały się na temat WWE Women’s Tag Team Champions, które wkrótce stracą tytuły mistrzowskie w starciu z nimi.

Do ringu przybyła Becky Lynch, która powiedziała, że czuje się dobrze oglądając, jak została pobita przez Rondę Rousey, ale czeka ją największa walka w karierze na WrestleManii 35 i cieszy się z bycia częścią walki wieczoru. Becky dodała, że zmierzy się z Rondą Rousey oraz ulubienicą Vince’a McMahona, czyli Charlotte Flair. Pretendentka dopowiedziała, iż na WrestleManii zamierza odebrać RAW Women’s Championship i nie dba o to ile razy zostanie pobita do tego czasu, ponieważ w kwietniu zrobi to, co do niej należy. W tym momencie z mikrofonem pojawiła się Charlotte Flair, która pogratulowała Becky udziału w jej walce wieczoru na WrestleManii. Charlotte dodała, że na szansę zapracowała sobie ciężką pracą, którą wykonuje od 4 lat, a nie jak Becky od sześciu miesięcy. Flair dodała, że fani WWE wspierają wrestlerkę z Europy, ponieważ jej współczują i nigdy nie pragnęła czegoś tak bardzo, jak pokonania jej na WrestleManii oraz Rondy Rousey, gdyż jest „Queen”. Becky odpowiedziała, że nie interesuje ją zdanie Charlotte, ponieważ każdy wiem, kim jest „The Man”. Tym akcentem zakończyliśmy segment z udziałem dwóch najważniejszych kobiet w rosterze SmackDown.

Na zapleczu otrzymaliśmy segment z udziałem WWE Championa Daniela Bryana, który wyjawił, że na FastLane pokonał Kevina Owensa oraz Mustafę Aliego, co spodobało się prezesowi WWE. Następnie ogłosił, że dzisiejszego wieczoru razem z przyjacielem zmierzą się z Kevinem Owensem i Alim.

Tag Team Match
Rey Mysterio i R’Truth vs Samoa Joe i Andrade

Zwycięzcy: Rey Mysterio i R’Truth

Po walce Samoa Joe wykonał swoje akcje kończące na byłym mistrzu WWE US oraz Andrade.

Tag Team Match
Kevin Owens i Mustafa Ali vs Daniel Bryan i Rowan

Zwycięzcy: Daniel Bryan i Rowan

Tymczasem do ringu przybył prezes WWE Vince McMahon. W między czasie otrzymaliśmy zapowiedź konfrontacji z udziałem Triple H oraz Batisty, która odbędzie się na WrestleManii 35 w stypulacji No Holds Barred.

Vince powiedział, że wie, czego fani wrestling chcą. Otóż chcą, aby na WrestleManii 35, Kofi Kingston stanął przed szansą na walkę o WWE Championship. Po tych słowach otrzymaliśmy skrót z wydarzeń, które miały miejsce na tygodniówce przed FastLane z udziałem członka The New Day. Miał on zmierzyć się z Danielem Bryanem i Mustafą Alim, ale zamiast tego jego rywalami byli członkowie The Bar. Prezes WWE powiedział, że Kofi Kingston oraz ludzie tacy sami, jak Wy nie dostają tego czego chcą, więc najlepiej będzie jeśli wszyscy posłuchamy, co zostało przygotowane dla Kofiego i jego występie na WrestleManii 35. W tym momencie pojawili się członkowie The New Day. Big E powiedział, że widzą w jaki sposób kariery wielu gwiazdy zostały zakończone przez Ciebie, Vince, ale ten facet kocha, to co robi i jest najlepszym przykładem prawdziwego wrestlera, a mowa tutaj o Kofim. Vince wyśmiał, to co powiedzieli panowie z The New Day na, co zareagował Big E. Wrestler odpowiedział, że należy im się coś wielkiego. Xavier dodał, że Kofi Kingston będzie niesamowitym mistrzem jako WWE Champion, ponieważ zasługuje na to i zasługuje na jedną walkę o WWE Title. Big E dodał, że fani WWE chcą, aby Kofi Kingston stanął przed szansą na zdobycie WWE Championship, a podobno rodzina McMahonów słucha tego, czego chcą fani. Vince powiedział, że wierzy w talent Kofiego Kingstona, ale będzie musiał jeszcze długo poczekać zanim otrzyma szansę na walkę o mistrzostwo. Prezes dodał, że występ członka The New Day na Royal Rumble oraz ELimination Chamber był niesamowity i w przyszłości zostanie on Hall of Famerem, ale jako członek The New Day, a nie jedna osoba. Kofi powiedział, że nie pyta Pana McMahona o możliwość walki o WWE Championship, ponieważ chce pokazać każdemu dziecku, swojej rodzinie oraz fanom WWE, że najlepiej robi, to co kocha, ale nie widzi tego jedna, najważniejsza osoba w WWE. Kofi wspomniał o tym, że przez pracę w WWE wielokrotnie przegapił urodziny swoich dzieci, ważne wydarzenia, które miały miejsce w jego rodzinie, ponieważ był w WWE, tak było i tak będzie, więc oczekuje szansy na walkę o WWE Championship. Kingston kazał prezesowi WWE powiedzieć, dlaczego ten nie chce mu dać szansy na WWE Title, mimo iż ludzi wierzą w niego. Niespodziewanie na arenie pojawili się Randy Orton, Samoa Joe, Rowan oraz The Bar(Sheamus i Cesaro). Vince ogłosił, że Kofi zmierzy się ze wszystkimi wcześniej wymienionymi wrestlerami i jeśli wygra, to na WrestleManii zmierzy się z Bryanem. Nagle doszło do brawlu, który wygrali członkowie The New Day, co spodobało się fanom zgromadzonym na arenie. Tym akcentem zakończyliśmy odcinek SmackDown.