WWE SmackDown Live 12 grudnia 2017: Raport

Na zapleczu widzimy Samiego Zayna oraz Kevina Owensa roznoszącego ulotki. Panowie mają na sobie koszulkę z napisem YES! YES! YES! próbując uzyskać poparcie ze strony fanów oraz chcą usunięcia Shane’a McMahona z funkcji komisarza SmackDown Live.

W ringu pojawił się mistrz WWE AJ Styles, która powiedział iż zazwyczaj jest spokojny, ale jedna rzecz mu nie daje spokoju otóż obsesja na punkcie obrony pasa mistrzowskiego. W najbliższą niedzielę spotka się z człowiekiem, który trzymał skutecznie ten tytuł przez sześć miesięcy i wie, że Jinder Mahal zrobi wszystko aby odzyskać mistrzostwo. Na arenie pojawili się The Singh Brothers mówiąc, że normalnie pojawili by się na arenie tylko po to aby przedstawić Mahala jednak dzisiaj jest inaczej, gdyż w zeszłym tygodniu zostali zaatakowany przez byłego mistrza. Bracia przytulili się i dołączyli do Stylesa będącego w ringu. Bracia oznajmili, że chcą znaleźć się w narożniku mistrza WWE podczas jego walki z Mahalem, który przyniósł im sporo wstydu. Mistrz zapytał ich o to, dlaczego w zeszłym tygodniu opowiedzieli się za stroną Jindera Mahala podczas tournee w Indiach? Nagle na arenie pojawił się Jinder Mahal, na co mistrz zareagował po przez czyny atakując braci stojących obok niego, a następnie chciał rzucić się na swojego rywala z Clash of Champions jednak ten sprytnie wyciągnął swoich obolałych partnerów z ringu.

1 walka: Singles Match
Smackdown Women’s Champion Charlotte Flair def. Ruby Riott (w/Sarah Logan i Liv Morgan) przez DQ w momencie, kiedy do ringu przybyła Natalya atakując mistrzynię.

Po pojedynku Morgan, Riott i Logan brutalnie zaatakowały Charlotte Flair, której na pomoc próbowała ruszyć Naomi. Gdy zawodniczki próbowały udać się na zaplecze to zostały zaatakowane przez Lane, Carmelle i Tamine.

Na zapleczu widzimy Daniela Bryana rozmawiającego przez telefon z Shanem McMahonem. Nagle przy GM SmackDown pojawili się Sami Zayn oraz Kevin Owens krzycząc YES!YES!YES!

2 walka: Singles Match
Dolph Ziggler def. United States Championa Barona Corbina przez DQ po tym jak w ringu pojawił się Bobby Roode atakując swoich przeciwników.

Tymczasem Breezango wyzwali The Bludgeon Brothers do walki na gali PPV Clash of Champions.

3 walka: Tag Team Match
The Bludgeon Brothers def. Lokalni wrestlerzy

W ringu obecni są Sami Zayn oraz Kevin Owens, który oświadczył wszystkim, że YES Movement powrócił! Następnie dodał, że w zeszłym tygodniu pewne sprawy zaszły za daleko po tym jak został przykuty kajdankami do lin. Owens dodał, iż wszyscy myślą o tym, że to Stephanie i Vince są złymi ludźmi z rodziny McMahonów jednak prawda jest zupełnie inna. Shane sam ogłosił siebie sędzią specjalnym i stara się aby odebrano im pracę, ponieważ nie jest w stanie sam obronić swojej rodziny i musi na kimś wyładować swoją złość. Daniel Bryan przybył do ringu. GM SD został przedstawiony przez Kevina jako inspiracja YES Movement! Kevin powiedział, że obecnie on i jego tag team partner przechodzą przez to samo co w przeszłości spotkało Daniela, lecz ten im odpowiedział iż nie są do siebie podobni, gdyż on miał na myśli WWE Universe, a nie samego siebie. Na zakończenie Daniel ogłosił siebie drugim sędzią specjalnym w tag team matchu, który obejrzymy na gali Clash of Champions.

W ringu obecni są Rusev oraz Aiden English, który zaśpiewał piosenkę świąteczną, a po chwili do ringu przybyli Chad Gable i Shelton Benjamin, gdyż chcą obejrzeć najbliższy pojedynek.

4 walka: Tag Team Match
Rusev i Aiden English def. The Usos

Następnie widzimy w jaki sposób Jinder Mahal i The Singh Brothers zaatakowali AJ Stylesa na backstage’u.

Przed kolejnym pojedynkiem Randy Orton wypowiedział się na temat postepowania ze strony Shane’a McMahona, który ma zamiar w przyszłym tygodniu upewnić się w stu procentach o zwolnieniu Kevina Owensa oraz Samiego Zayna.

5 walka: Singles Match
Kevin Owens (w/Sami Zayn) def. Shinsuke Nakamura (w/Randy Orton)

Po pojedynku Renee Young poprosiła Kevina Owensa o krótką przemowę w kierunku WWE Universe odnośnie gali Clash of Champions. Owens powiedział, że nikt ich nie powstrzyma przed zwycięstwem w niedzielę.