WWE SmackDown Live 12.06.18 : Najlepsze i Najgorsze Momenty

Jesteśmy już po kolejnym odcinku SmackDown Live! był to zarazem ostatni epizod przed niedzielnym MITB. W tym tygodniu doszło do kilku ciekawych pojedynków m.in Samoa Joe kontra Rusev czy Daniel Bryan Vs Shelton Benjamin. U pań także działo się sporo i na początku gali doszło do brawlu pomiędzy uczestniczkami walki o walizkę z Mandy, Sonyą i The Iconics.

Shinsuke Nakamura zawalczył po raz pierwszy w historii z Jeff’em Hardym w No Title matchu. Starcie zakończyło się dyskwalifikacją, ponieważ Shin zaatakował swego rywala poniżej pasa. W walce wieczoru odbył się 10 osobowy tag team match z udziałem kobiet. Asuka,Charlotte, Becky, Naomi i Lana zmierzyły się z The Iconics, Carmellą, Sonyą i Mandy Rose.


Najlepsze #1

Brawl na początku show

Smackdown rozpoczęliśmy od segmentu z udziałem Paige i uczestniczek kobiecego Money In The Bank. W tym czasie każda z pań wypowiedziała się na temat walki z drabinami i tego dlaczego to właśnie ona wygra kontrakt. W trakcie segementu pojawiły się The Iconics, a chwilę potem Mandy Rose i Sonya Deville. Między paniami doszło do krótkiego brawlu z którego powstała walka wieczoru. Było do dobre rozpoczęcie ostatniej niebieskiej tygodniówki przed Money In The Bank.


Najgorsze #1

Kolejny kobiecy tag team match

Jak to ostatnio bywa w dywizji kobiet czy to SmackDown, RAW po raz kolejny otrzymaliśmy walkę drużynową pomiędzy paniami. Mnie osobiście nudzą już takie zestawienia które pojawiają się praktycznie co odcinek SmackDown. Walkę wygrały Asuka, Charlotte, Naomi, Becky i Lana pokonały one wcześniej wspominane The Iconics, Mandy Rose & Sonyę Deville i Carmellę. Nie lepiej było postawić na jakiś ciekawy segment z udziałem Asuki i Melli. MITB już w tą niedzielę a wszyscy zadają sobie jedno pytanie, która z pań zgranie walizkę? moim zdaniem będzie to Charlotte Flair.


Najlepsze #2

„King Of Low Blow” nadal w formie

Shinsuke Nakamura zmierzył się Jeff’em Hardym po raz pierwszy w historii. Przegrał on tą walkę poprzez dyskwalifikację do której doprowadził wykonując „Low Blow” na mistrzu U.S. Po walce w ramach demonstracji swojej dominacji „Shin” wykonał Kinshasę na Hardym po czym odliczył do 10. Był to sygnał w kierunku AJ Stylesa z którym to zmierzy się na niedzielnym PPV. Według mnie DQ było dobrym rozwiązaniem, ponieważ ani Nakamura ani Jeff na tym nie stracili.


Najgorsze #2

Cass nadal naśmiewający się ze wzrostu Bryana

Rywalizacja obu panów była prowadzona w dosyć ciekawy sposób. Teraz jednak robi się to już mało ciekawe i dostajemy segmenty i wywiady z Cassem, który wypomina Danielowi to, że jest niskiego wzrostu. W tym tygodniu było podobnie i ex Cassady znów powiedział kilku słów w stronę „American Dragona”.

Cass mówił m.in o tym, że zapłacono mu za wizytę w parki rozrywki i sprawdzenie czy dzieci mają odpowiedni wzrost do tego, aby przejechać się kolejką. Następnie powiedział, że Daniel Bryan nie posiada odpowiedniego wzrostu i dlatego to przegra z nim na MITB. Według mnie ten feud musi zakończyć się w niedzielę , bo dalej tego nie widzę.


Najlepsze #3

Zwycięstwo Ruseva, Miz jako faworyt Money In The Bank Matchu?

Paige mianowała Miza sędzią specjalnym walki Ruseva z Samoa Joe. Panowie do pewnego momentu prowadzili zacięty pojedynek, ale w pewnym momencie doszło do zamieszania, w którym to ucierpiał Miz, gdy Joe przypinał Ruseva Mike po prostu nie przystąpił do pinu. Samoa miał pretensję do Miza a wykorzystał to „RuRu” i to on wygrał ową walkę.

Bardzo dobre rozwiązanie i ciekawe rozwiązanie. Po starciu Rusev zaatakował Joe drabiną i próbował zdjąć walizkę. Przeszkodził mu w tym Miz, który wykonał mu „Skull Crushing Finale” i to on ściągnął kontrakt, w którym jak się okazało były placki. Czy któryś z nich ma szansę na wygraną walizki? według mnie Miz ma te szanse największe i to on powinien zgarnąć walizkę.