WWE SmackDown Live 11 września 2018: Raport

Dzisiejsze show rozpoczynamy od koncertu live z udziałem Cajundome w Lafayette. Greg Hamilton obecny jest na ringu prosząc fanów o upamiętnienie ofiar 11 września. Po oddaniu hołdu fani zaczęli intonować USA! USA! USA!.

WWE United States Champion Shinsuke Nakamura vs. Jeff Hardy

Zwycięzca: Jeff Hardy przez dq

Po pojedynku widzimy w jaki sposób fani reagują na Randy’ego Ortona, który w brutalny sposób zaatakował Jeffa Hardy’ego chociażby stalowym krzesłem. W pewnym momencie Viper próbuje wyprowadzić swoją akcję kończącą, ale ona została zatrzymana i to Jeff przejął kontrolę w ringu atakując najpierw krzesłem swojego rywala, a następnie dorzucił Twist of Fate + Swanton Bomb z narożnika.

Walką wieczoru będzie starcie z udziałem Maryse oraz Brie Belli.

Na zapleczu Kayla Braxton przeprowadziła wywiad z Maryse oraz The Mizem, który poprosił panią od wywiadu o okazanie większego szacunku, ponieważ jego żona jest dzisiaj w centrum uwagi. Kayla ponownie zaprasza nas na wywiad, ale tym razem jako pierwsze imię słyszymy Maryse. Kayla zapytała, czy Maryse jest gotowa na swój pierwszy pojedynek od ponad siedmiu lat. Maryse przechwala się tym, że po porodzie bardzo szybko udało jej się powrócić do ringu. Wrestlerka dodała, że Daniel Bryan jest osobą, która nie jest w stanie poradzić sobie z jej mężem. Miz na koniec dodał swoje ulubione słowo…..awesome!

Po krótkiej przerwie otrzymaliśmy materiał wideo z udziałem WWE Championa AJ Stylesa siedzącego w pustej arenie. Styles opowiedział o tym w jaki sposób Samoa Joe wykorzystał jego rodzinę, aby go rozgniewać. Mistrz dodał, że doskonale zna swojego przeciwnika, który także posiada kochającą rodzinę, ale różnica między nimi jest taka, iż on nigdy nie posłuży się kogoś rodziną, bo nie jest śmieciem. AJ zaznaczył, że siła jaką posiada Samoa Joe w ostateczności na Hell in a Cell okaże się jego słabością, ponieważ nikt nie ma nad nim kontroli, kiedy zadzwoni dzwon.

Na zapleczu Kayla Braxton przeprowadziła wywiad z Charlotte Flair, która powiedziała, że poprosiła o dzisiejszy mecz, ponieważ świetnie sobie radzi w wyzwaniach w przeciwieństwie do Becky Lynch. Mistrzyni dodała, że jedyną osobą, która jest jest w stanie dorównać, to ona sama, a w niedzielę na Hell in a Cell Becky nauczy się tego, iż prościej się mówi niż przeradza słowa w czyny.

SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair vs. Sonya Deville

Zwyciężczyni: Charlotte Flair

Po pojedynku widzimy w jaki sposób mistrzyni podniosła tytuł i udała się na zaplecze robiąc selfie z młodą dziewczyną. Nagle wrestlerka została zaatakowana przez kogoś z tłumu. Tym kimś okazała się być Becky Lynch, która zastosowała chwyt Disarm Her na swojej rywalce przez, co sędziowie musieli sprawdzić, czy z mistrzynią jest wszystko w porządku.

Spikerzy przedstawili materiał wideo z wypowiedzi Samoa Joe, który powiedział, że ma do przekazania ciekawą historię o nazwie Night, Night AJ napisaną przez niego samego. Joe zaczął czytać bajkę na dobranoc o mistrzu WWE oraz jego rodzinie prezentując przy tym wydarzenia ze sporu wcześniej wspomnianej dwójki. Na ostatnim zdjęciu widzimy stojącego Joe z tytułem WWE i rodziną AJ’a.

Na zapleczu widzimy Daniela Bryana oraz Brie Belle rozmawiających o walce wieczoru.

Nadszedł czas na walkę z udziałem Rusev Day i The Bar, która wyłoni nowych pretendentów do SmackDown Tag Team Championship.

Na zapleczu Becky Lynch powiedziała, że wciąż próbuje złamać rękę Charlotte Flair, a na Hell in a Cell zdobędzie mistrzostwo kobiet SmackDown.

#1 Contenders Match: The Bar vs. Rusev Day

Zwycięzcy i pretendenci do SmackDown Tag Team Championship – Rusev Day

Po pojedynku Lana pojawiła się na ringu i razem z dwójką z Rusev Day świętowała zwycięstwo.

R-Truth vs. Andrade „Cien” Almas

Zwycięzca: Andrade „Cien” Almas

Kayla Braxton na zapleczu przeprowadziła wywiad z Asuką, która powiedziała, że w zeszłym tygodniu powróciła tylko po to, aby pomóc Naomi. Była SmackDown Women’s Champion podziękowała koleżance za pomoc, kiedy The IIConics atakowali ją.

Brie Bella vs. Maryse

Zwyciężczyni: Brie Bella przez DQ

Po gongu Daniel Bryan natychmiast rzucił się na The Miza atakując go przy barierkach i w pewnym momencie akcja przeniosła się do ringu, gdzie były GM SmackDown przypadkowo został rzucony na swoją żonę, co wykorzystał były IC Champion brutalnie atakując swojego rywala. Segment ten zakończył się zwycięstwem face’ów intonujących YES!YES!YES!