WWE SmackDown Live 11 lipca 2017: Raport

Show rozpoczynamy od pojawienia się nowego mistrza WWE United States AJ Stylesa, który został przywitany przez fanów wielkim popem. Styles już na samym początku poinformował o powrocie prawdziwego mistrza, który będzie reprezentował Stany Zjednoczony, a także ogłosił Open Challenge. Na arenie pojawił się John Cena, czyli 16-krotny mistrz WWE, który chce upewnić się, że na pewno usłyszał to co powiedział nowy mistrz WWE US. John zaakceptował wyzwanie Stylesa dzięki czemu otrzymamy pojedynek z udziałem tej dwójki świetnych wrestlerów.

Sędzia Charles Robinson uderzył w gong i zatwierdził pojedynek z powyżej wymienioną dwójką jednak na arenie pojawił się Kevin Owens, który powiedział, że nikt nie chce oglądać kolejnego głupiego pojedynku z udziałem Johna Ceny i AJ Stylesa. Panowie spoglądają na siebie jednak pojawia się Rusev i doszło do brawlu z udziałem zawodników.

1 walka: Singles Match
Jinder Mahal def. Tye Dillinger

Po pojedynku obecny mistrz WWE oraz Singh Brothers świętowali zwycięstwo, a następnie Jinder obiecał, że na gali Battleground Randy Orton po raz kolejny będzie musiał uznać jego wyższość i zostanie umieszczony w Punjabi Prison. Następnie dodał, że wszyscy fani w jego rodzinnym kraju wierzą w niego i uważają go za największego mistrza w historii WWE.

Następnie Shane McMahon ogłosił, że odbędzie się Tag Team Match z udziałem 16 krotnego mistrza WWE i AJ Stylesa oraz Kevina Owensa i Ruseva.

2 walka: Singles Match
Xavier Woods def. Jey Uso

Tymczasem Naomi została poinformowana przez komisarza SmackDown Live Shane’a McMahona o tym, że na gali Battleground będzie broniła swojego mistrzostwa w starciu ze zwyciężczynią pięcioosobowego pojedynku o miano pretendentki, w którym udział wezmą takie gwiazdy jak: Charlotte Flair, Becky Lynch, Natalya, Tamina Snuka i Lana.

Na zapleczu Renee Young przeprowadziła krótki wywiad z Baronem Corbinem. Zawodnik wypowiedział się na temat ataku na Shinsuke Nakamure jakiego dopuścił się w zeszłym tygodniu, a także powiedział, że wkrótce zakończy karierę ringową swojego rywala.

Po krótkiej przerwie otrzymaliśmy segment z udziałem AJ Stylesa i Johna Ceny. Mistrz wspomniał, że zawodnicy po raz ostatni spotkali się w ringu po przeciwnych narożnikach.

3 walka: Tag Team Match
Tamina Snuka i Natalya def. Charlotte Flair i Becky Lynch

Na zapleczu otrzymaliśmy kolejny segment z udziałem Marii i Mike’a. Zawodniczka chciała, aby Sami Zayn przeprosił ją za zeszłotygodniową sytuację. Sami odpowiedział, że już dwukrotnie ją przepraszał.

Otrzymaliśmy kolejny odcinek z udziałem Fashion Files.

4 walka: Tag Team Match
John Cena i AJ Styles def. Kevin Owens i Rusev