WWE SmackDown Live 10 października 2017: Raport

Show rozpoczynamy od podsumowania niedzielnej gali PPV Hell in a Cell, podczas której komisarz SmackDown Live Shane McMahon zmierzył się z Kevinem Owensem.

Po tym materiale wideo dowiedzieliśmy się, że na niebieskiej tygodniówce będziemy świadkami starcia rewanżowego z udziałem AJ Stylesa oraz Barona Corbina o US Championship.

Tymczasem w ringu obecni są SmackDown Live Tag Team Champions, The Usos, którzy ogłosili, że cała dywizja tag teamowa została przez nich przejęta po czym zapraszają do ringu The New Day, bo chcą im coś powiedzieć. Do ringu przybyli byli mistrzowie tag teamowi, a obecni Usos ogłosili, że właśnie w tym dniu dokonano czegoś historycznego. Bracia dodali, że ciężko jest oglądać fanom WWE pojedynki z udziałem Usosów i New Day, ponieważ nikt nie rozumie tych drugich. Xavier Woods zadał pytanie do braci Usos odnośnie rozejmu, ale przerywa mu The Hype Bros. Po krótkiej wymianie zdań między HB oraz The Usos pojawili się Shelton Benjamin oraz Chad Gable, który powiedział, że Brosi nie mają szans w zyskaniu miana pretendentów do pasów tag teamowych na co również zareagowali BreeZango oraz The Ascension. Tyler Breeze zapytał byłych mistrzów NXT o to czy mogą przestać ich śledzić. Po chwili The Usos ogłosili, że każdy z tag teamów powinien zyskać miano pretendentów na co zareagował Daniel Bryan, który ogłosił iż odbędzie się Fatal 4-Way Match o miano pretendenta.

1 walka: Fatal 4-Way Match o miano pretendentów do pasów tag teamowych SmackDown Live
Chad Gable i Shelton Benjamin def. BreeZango, The Hype Bros, The Ascension

Po pojedynku na zapleczu pojawiła się Dasha Fuentes, która oświadczyła, że wciąż nie otrzymała żadnej wypowiedzi od Kevina Owensa oraz Samiego Zayna dotyczącej wydarzeń jakie miały miejsce na Hell in a Cell. Po chwili Tom Phillips obiecał, że już wkrótce dwóch heelów wypowie się w tej sprawie.

Po krótkiej przerwie otrzymaliśmy skrót z wydarzeń jakie miały miejsce z udziałem Charlotte Flair oraz Nattie na gali Hell in a Cell. Po krótkim materiale wideo na backstage’u pojawiła się mistrzyni kobiet Natalya, która oświadczyła, że ma się bardzo dobrze. Po chwili przy mistrzyni pojawiły się Tamina, Lana oraz Carmella. Nattie powiedziała, że wszystkie panie zasługują na bycie mistrzynią kobiet SmackDown Live oprócz Charlotte Flair. Także przy dziewczynach pojawiła się Charlotte, jednak Nattie powiedziała, że w niedzielę serce WWE Hall of Famera Rica Flaira zostało złamane.

Następnie Renee Young przeprowadziła wywiad z nowym mistrzem US Baronem Corbinem, który powiedział, że w tym dniu AJ Styles utraci wszystkie możliwości na zdobycie pasa US.

Po chwili dowiedzieliśmy się, że kolejnym starciem na SmackDown będzie Becky Lynch i Carmella.

2 walka: Singles Match
Becky Lynch def. Carmella

Po pojedynku dowiedzieliśmy się, że wkrótce otrzymamy wyjaśnienie od Samiego Zayna.

W ringu obecny jest Kevin Owens, który pojawił się z zabandażowaną lewą ręką. Po chwili komentator SD Byron Saxton poinformował wszystkich o tym, że komisarz Shane McMahon obecnie znajduje się w domu, gdzie dochodzi do siebie. Kevin zaznaczył, że zrobił to o czym cały czas mówi po czym dodał, że Shane zniknął z tv i już nigdy nie wróci, ponieważ widział białe światło, które oddzielało jego ciało od duszy. Kevin dodał, że po pewnym czasie zdał sobie sprawę z tego iż musi stworzyć swój własny raj a jest nim The Kevin Owens Show. Następnie zaprosił do ringu swojego przyjaciela anioła stróża Samiego Zayna. Sami powiedział, że powerbomb jaki otrzymał kilka dni temu otworzył mu oczy, gdyż bycie facem nie przynosiło mu większego pożytku w międzyczasie KO stał się mistrzem IC, US oraz Universal. Sami dodał, że nadszedł czas na wielkie zmiany i te słowa spodobały się Owensowi. Zayn dodał, że uratowanie swojego brata Kevina było słusznym posunięciem z jego strony po czym panowie przytulili się i udali na zaplecze.

3 walka: Tag Team Match
Randy Orton i Shinsuke Nakamura def. Aiden English i Rusev

Po pojedynku AJ Styles ogłosił, że nigdy nie został przypięty przez Barona Corbina i już nie popełni takiego błędu jak na gali Hell in a Cell, a tytuł wróci do niego.

Po krótkiej przerwie dowiedzieliśmy się, że Erick Rowan i Luke Harper będą pracować w drużynie jako Bludgeon Brothers.

Tymczasem w ringu obecny jest The Glorious Bobby Roode, który ogłosił, że jego debiut na gali PPV Hell in a Cell był niesamowity. Następnie na arenie pojawił się Dolph Ziggler, który powiedział, że jest lepszym wrestlerem od byłego mistrza NXT i przez cały pojedynek go zdominował. Ziggler chce walki rewanżowej na co zgodził się Bobby Roode.

4 walka: WWE United States Championship
Baron Corbin(c) def. AJ Styles