WWE SmackDown Live 10 kwietnia 2018: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z pierwszego odcinka SmackDown Live po WrestleManii 34, który odbył się w Smoothie King Center w Nowym Orleanie. Na show zapraszają nas Tom Phillips, Corey Graves oraz Byron Saxton.

W ringu obecny jest Shane McMahon, który podziękował wszystkim za niesamowite wsparcie podczas tygodnia z WrestleManią 34. Następnie dodał, że ma wiele niesamowitych chwil związanych z WrestleManią, ale ta była wyjątkowa, ponieważ do ringu powrócił Daniel Bryan, który urodził się po to, aby być najlepszy. Shane dodał, że zaakceptował rezygnację Daniela Bryana z funkcji Generalnego Managera, ale to daje mu nową furtkę. Po chwili zaprosił do siebie nowego GM, pojawiła się Paige, który stwierdziła, że na RAW wygłosiła bardzo smutną umowę, ale pierwszą osobą, która na nią czekała był Shane McMahon. Była mistrzyni Divas podziękowała Shane’owi za szansę, a następnie wspomniała o przyszłotygodniowym Superstar ShakeUp. Po chwili Paige stwierdziła, że chce po raz kolejny zobaczyć Daniela Bryana w ringu, więc jego rywalem będzie AJ Styles mimo iż fani chantowali Rusev Day!.

Czas na tag team match z udziałem The Usos oraz The New Day. Następnie otrzymaliśmy zapowiedź wideo eventu Greatest Royal Rumble, który odbędzie się 27 kwietnia w Arabii Saudyjskiej.

1 walka: Tag Team Match o miano pretendenta
The Usos def. The New Day

Po pojedynku na arenie pojawili się SmackDown Tag Team Champions The Bludgeon Brothers, którzy wpatrywali się w swoich najbliższych przeciwników, a następnie wskazali na swoje wielkie młody.

Tom Phillips promuje World Wish Day z Johnem Ceną.

Po krótkiej przerwie otrzymaliśmy kilka ciekawych zdjęć z WrestleManii 34.

Na zapleczu Dasha Fuentes przeprowadza wywiad ze zwyciężczynią WrestleMania Women’s Battle Royal, Naomi, który został przerwany przez Nattie. Była mistrzyni kobiet SmackDown stwierdziła, że ma nadzieję, iż w przyszłym tygodniu Naomi zostanie przeniesiona na RAW, doszło do kłótni.

2 walka: Singles Match
Naomi def. Natalya

Renee Young przeprowadziła wywiad z Shinsuke Nakamurą. Renee powiedziała, że wiele osób uważa jego atak na AJ Stylesie jako naganny, haniebny i kiepski sportowo żart, więc dlaczego po tylu latach znajomości tak się zachował? Nakamura odpowiedział, że być może zbytnio emocjonalnie się zaangażował w to starcie, ale nie jest pewien, co się stało. Następnie dodał, że żałuje tego.

Następnie czeka nas triple threat match z udziałem Ruseva, Randy’ego Ortona i Bobby’ego Roode’a o miano pretendenta do US Title.

W ringu obecna jest SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair, która stwierdziła, że podczas niedzielnej gali czekało ją najtrudniejsze wyzwanie w karierze. Nikt wcześniej nie kazał jej kopać tak głęboko jak Asuka, za co jej dziękuje. Charlotte zadała pytanie, z kim zrobi coś wyjątkowego? W pewnym momencie na arenie zjawiły się The Iconic Duo (Peyton Royce oraz Billie Kay). Peyton powiedziała, że zna kilku magików jeśli Charlotte chce zauważyć magię, jednak oni mogą sprawić, że jej tytuł mistrzowski zniknie. Bille dodała, że występ Charlotte na WrestleManii był dobry, ale nie wyjątkowy, a fani chantowali The Iconic Duo. W momencie Charlotte rzuciła się na Peyton, ale Bille pojawiła się z za pleców mistrzyni i doszło do większego brawlu. Tak więc wrestlerki z NXT wyszły zwycięsko z tej bójki. Nagle na arenie zjawiła się Carmella z chęcią realizacji walizki Money in the Bank.

3 walka: Singles Match
Carmella def. Charlotte Flair, dzięki czemu została nową SmackDown Women’s Champion.

Po pojedynku Carmella świętowała swoje zwycięstwo oraz szydziła z Charlotte Flair, która leżała w ringu.

Następnie dostaliśmy zapowiedź pojedynku AJ Stylesa z Danielem Bryanem.

4 walka: Triple Threat Match o miano pretendent do US Title
Randy Orton def. Rusev oraz Bobby Roode

Po pojedynku na arenie pojawił się Jinder Mahal wznosząc tytuł US w górę. Oficjalnie wiemy, że na BackLash panowie zmierzą się ze sobą o mistrzostwo.

Na zapleczu Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Carmellą, która powiedziała, że na niesamowite zwycięstwo czekała aż 287 dni i w końcu to zrobiła. Następnie dodała, że jest jedna osoba, której bardzo chce podziękować, a tą osobą jest ona sama! Carmella powiedziała, że po tym jak udało jej się zgarnąć walizkę Money in the Bank, na SmackDown stworzyła kolejną historię.

Czas na starcie z udziałem WWE Championa AJ Stylesa oraz Daniela Bryana.

5 walka: Singles Match
Daniel Bryan def. AJ Styles przez DQ z powodu ingerencji Shinsuke Nakamury.

Po pojedynku Shinsuke Nakamura zaatakował mistrza WWE wykonując na nim swoją akcję kończącą co nie spodobało się fanom zgromadzonym na arenie i wrestler z Japonii został wybuczany.