WWE SmackDown Live 1 listopada 2016: Mini Raport

Zapraszamy do czytania mini raportu z najnowszego odcinka WWE SmackDown Live.

Show rozpoczynamy od pojawienia się Jamesa Ellswortha, który chciał podziękować Danielowi Bryanowi oraz Shane’owi McMahonowi za możliwość bycia częścią SmackDown Live. James dodaje, że po zeszłotygodniowych wydarzeniach nie mógł wogóle spać i chciałby powiedzieć Deanowi Ambrose’owi, że jest mu bardzo przykro po czym prosi niedoszłego pretendenta aby przybył do ringu. Ambrose pojawia się i mówi, że nie chce żadnych przeprosin od Jamesa, ponieważ pozwolił mu na przebywanie przy ringu w trakcie jego walki. Ellsworth przypomina wszystkim, że to za sprawą Deana dwukrotnie pokonał AJ Stylesa, ale na ostatnim SmackDown Live był samolubny przez co jego kumpel stracił szansę na zdobycie WWE World Championship. Niespodziewanie do ringu przybył AJ Styles, który chce wiedzieć, dlaczego James Ellsworth chciał przeprosić Deana Ambrose’a. Tłum w Newark zaczyna skandować ”AJ Styles!AJ Styles! AJ Styles!”. Styles dodaje, że Ambrose nie szanuje Jamesa, a osobą którą powinni przeprosić jest AJ Styles. Dean odpowiada, że lubi Jamesa głównie ze względu na ciężką pracę jaką wykonuje, a nie wybiera najprostszej drogi by dostać się na szczyt. Dochodzi do brawlu z udziałem tych panów.

Na zapleczu Daniel Bryan prosi Jamesa Ellswortha o to, aby się uspokoił. James przeprosił Bryana. Dean dodaje, że James nie może nic zrobić, aby poprawić tę sytuację. Daniel dodaje, że Dean otrzyma szansę na kolejną walkę z AJ Stylesem, ale to będzie jego ostatnia szansa.

1 walka: Randy Orton def. Kane w No Dq Matchu

Po pojedynku w ringu pojawili się Bray Wyatt oraz Luke Harper, który powali ulubionego demona diabła, a Bray wykonał na nim Sister Abigail.

2 walka: Alexa Bliss & Carmella def. Becky Lynch & Nikki Bella

Po pojedynku Carmella, że lepiej będzie dla Nikki Bella jeśli umieści ją w walce RAW vs SmackDown Live na Survivor Series. Alexa dodaje, że w Glasgow skończy się magiczny sen Becky Lynch i odbierze jej tytuł.

Tymczasem na zapleczu Daniel Bryan i Shane McMahon wspólnie dochodzą do wniosku, że Naomi będzie ostatnią wrestlerką w ich brandzie na Survivor Series.

3 walka: American Alpha def. The Spirit Squad w Survivor Series Qualifying Match

Czas na MizTV:

Maryse prosi fanów zgromadzonych w Newark o okazanie szacunku dla jej pięknego męża The Miz, u którego gościem specjalnym będzie człowiek od wielu lat związany z Mizem. Mike mówi, że chce dziś być wyłącznie dziennikarzem oraz żąda odpowiedzi na temat 30 rocznicy Survivor Series. Miz prosi Daniela o pojawienie się i prosi o to, aby ogłosił kto będzie w w drużynie SmackDown Live. Daniel oznajmił, że wraz z Shanem przeprowadzili długą dyskusję na temat uczestników jego drużyny, a będą nimi: Randy Orton, Bray Wyatt, AJ Styles, Dean Ambrose oraz Baron Corbin. Miz nie jest zadowolony z faktu iż nie może znaleźć się w drużynie niebieskiej. Bryan dodał, że chciał gwiazdy, które będą mógłby walczyć w każdej chwili. Miz zezłościł się i powiedział iż Daniel powinien wrócić do domu Johna Ceny i myć u niego podłogi 😀

4 walka: Dolph Ziggler def. Curt Hawkins i zachował IC Championship

Po pojedynku Dolph Ziggler opowiedział historię zdobycia tytułu. Przeszkodził mu The Miz, który powiedział iż Dolph nie jest prawdziwym mistrzem. Mistrz oświadczył, że każdy nawet gwiazdy RAW będą miały szansę na zdobycie IC Title, gdyż otwiera Open Challenge.

5 walka: The Usos def. The Headbangers w Survivor Series Qualifying Matchu

Tymczasem na zapleczu Bray Wyatt mówi, że Viper jest zawsze mile widziany wśród nich. Orton odpowiada, że urodził się z diabłem szepczącym mu do ucha, ale był zmęczony walką z tym. Następnie Randy Orton wezwał Wyatta jako Boga.

6 walka: Dean Ambrose def. AJ Styles dzięki czemu otrzymał szansę na zdobycie WWE Championship.