WWE SmackDown Live 08 listopada 2019: Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z tapingu WWE SmackDown Live, który odbywa się w Manchester Arenie w Anglii. Post z wynikami aktualizowany jest na bieżąco.

SmackDown rozpoczęliśmy od pojawienia się Kinga Barona Corbina, który zaprosił do siebie Romana Reignsa. Panowie po chwili stali na jednym ringu. Baron powiedział o kilka słów za dużo, co nie spodobało się „The Big Dogowi”.

Na zapleczu Kayla Braxton przeprowadziła wywiad z członkami The New Day. Big E powiedział, że muszą dzisiaj zdobyć SmackDown Tag Team Championship, jeśli chcą dogonić Charlotte Flair pod względem reignów.

SmackDown Tag Team Championship Match
The New Day (Kofi Kingston i Big E) def. The Revival, dzięki czemu zostali SmackDown Tag Team Champions.

Po walce panowie zostali zaatakowani przez członków Imperium (WWE UK Champion WALTER, Fabian Aichner, Marcel Barthel i Alexander Wolfe). Na ratunek wrestlerom obecnym na ringu przybyli The Heavy Machinery oraz kilka innych gwiazd SmackDown.

Tag Team Match
Cesaro i WWE IC Champion Shinsuke Nakamura def. Ali i Shorty G
Następnie widzimy Samiego Zayna, który wciąż próbuje nakłonić Daniela Bryana do dołączenia do niego oraz Nakamury.

Single Match
Sasha Banks vs Nikki Cross
Za stołem komentatorskim pojawiła się WWE SmackDown Women’s Champion Bayley.

Zwyciężczyni: Sasha Banks dzięki ingerencji ze strony Bayley.
Po walce na arenie pojawiła się WWE NXT Women’s Champion Shayna Baszler, która otrzymała spory pop od fanów zgromadzonych na arenie. Wrestlerka spoglądała w kierunku Bayley.

Tag Team Match
Carmella i Dana Brooke def. Mandy Rose i Sonya Deville, dzięki czemu zdobyły miejsce w drużynie kobiecej na Survivor Series.

Single Match
Roman Reigns vs Baron Corbin

** LIVE SPOILERS ** WWE SmackDown Tapings For Tonight (11/8)

Zwycięzca: King Baron Corbin, dzięki ingerencji ze strony Roberta Roode’a i Dolpha Zigglera.

W ringu obecny jest Tyson Fury, który ma nam do przekazania kilka słów.

Bokser zaprosił do ringu Brauna Strowmana, ale w segment zaangażowali się członkowie The B-Team, czyli Curtis Axel i Bo Dallas, którzy zostali zniszczeni przez olbrzymów. Tym akcentem zakończyliśmy kolejny odcinek SmackDown Live.