WWE SmackDown Live 06 marca 2018: Raport

Znajdujemy się w Resch Center w Green Bay. Show rozpoczynamy od pojawienia się Coreya Gravesa, Toma Phillipsa oraz Nyrona Saxtona. Natychmiast przenieśliśmy się do Dashy Fuentes, która zaprosiła SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair oraz jej rywalkę Ruby Riott, która pojawiła się na arenie ze swoimi koleżankami. Ruby przerwała wypowiedź Dashy i wyrzuciła ją, a następnie powiedziała, że wszystko zaczęło się 14 listopada zeszłego roku, kiedy Flair została mistrzynią kobiet SmackDown, ponieważ od samego początku była nastawiona na sukces. Ruby dodała, że Charlotte to idealna kobieta – jest wysoka, blondynka, wysportowana a co najważniejsze jest córką WWE Hall of Famera Rica Flaira dzięki czemu stała się pierwszą gwiazdą, która zdobyła Divas RAW & SmackDown & NXT Championship przez co The Riott Squad zamierza zniszczyć ten mit. Charlotte odpowiedziała, że musiała ciężko pracować z powodu tego kim jest, ponieważ na swoich ramionach dźwiga ciężar, który musi spełnić, a jeśli przegra to konsekwencje dla jej rodziny będą bardzo poważne. W pewnym momencie Ruby skinęła głową i przy ringu znalazły się Liv Morgan oraz Sarah Logan. Panie spojrzały w stronę Charlotte jednak segment został przerwany przez jej partnera z Mixed Match Challenge’a, Bobby’ego Roodea, który będzie uważnie przyglądał się najbliższemu starciu, w którym Randy Orton zmierzy się z Jinderem Mahalem.

1 walka: Singles Match
Jinder Mahal def. Randy Orton

Podczas pojedynku Jinder wysłał Vipera w kierunku Bobby’ego Roode’a atakując mistrza co w znaczącym stopniu doprowadziło do jego wygranej.

Po pojedynku Jinder świętował swoje zwycięstwo, a w jego kierunku spoglądał obolały Randy Orton.

Na zapleczu obecni są Kevin Owens oraz Sami Zayn, który opowiedział o przygotowaniu do Six-Pack Challenge. Kevin dodał, że jest również gotowy, ale każdy z uczestników jest pewny siebie. Kevin wspomniał o tym, że jego przyjaciel powiedział, iż na FastLane podłoży się dla niego jeżeli zostaną we dwójkę. Sami odpowiedział, że ludzie nie widzieli go aż do momentu, kiedy połączył się z byłym mistrzem Universal, a także dodał iż jego czas nadejdzie, a Owens zgarnie tytuł i będzie go bronić na WrestleManii 34. Sami podziękował Kevinowi za wszystko co dla niego zrobił, po czym panowie przytulili się i zakończyliśmy segment.

Reklamowany jest pojedynek AJ Stylesa z Dolphem Zigglerem.

Na zapleczu Baron Corbin wypowiedział się na temat powracającego na SmackDown, Johna Ceny. Baron dodał, że kilka miesięcy temu pozbawił go walizki Money in the Bank przez co zamierza WrestleManię 34 zamienić w koszmar dla Lidera Cenation. Baron dodał, że John Cena nie będzie w stanie go zobaczyć, gdy stanie nad nim.

Na backstage’u Dasha Fuentes zapytała Shinsuke Nakamurę o jego pojedynek z AJ Stylesem na WrestleManii 34. Namakura odpowiedział, że ma nadzieję iż po FastLane, Styles wciż będzie mistrzem, ponieważ chce go pokonać na WrestleManii przy pomocy kolana. Segment przerwali English oraz Rusev, który rzucił wyzwanie pretendentowi do walki na FastLane. Japończyk zaakceptował je.

2 walka: Singles Match
Becky Lynch def. Carmella

Na backstage’u widzimy jak uważnie pojedynek oglądała Naomi. Przy niej zjawiła się Natalya kpiąć z Becky Lynch, ponieważ Carmella przez tydzień zmagała się z grypą przez co przegrała. Nattie ostrzegła Naomi, aby trzymała się z dala od Becky, ponieważ wszyskie jej bliskie osoby po czasie zostaną spalone. Następnie Naomi zaproponowała tag team match na FastLane, Nattie je zaakceptowała.

Czas na segment z udziałem AJ Stylesa. Po chwili otrzymaliśmy skrót z pojedynku Johna Ceny oraz AJ Stylesa. AJ powiedział, że jakiś czas temu opiekował sie tylko jedną osobą, ale po zdobyciu WWE Title po raz drugi musi zająć się kilkoma. AJ dodał, że na FastLane odbędzie się Six Pack Challenge i może stracić tytuł w niedzielę bez przypięcia go. Mistrz dodał, że zamierza walczyć, ponieważ wie kim jest, a SmackDown to jego dom, który zbudował i bez względu na to jak ciężko trenuje czasami przychodzą zwycięstwa, a czasami porażki. Styles dodał, że w zeszłym tygodniu pokonał go John Cena, który na RAW oświadczył, że po FastLane będzie 17-krotnym mistrzem. AJ dodał, iż Lider Cenation nie jest jedynym, który musi wygrać na FastLane, aby utorować sobie drogę do WrestleManii. Na arenie zjawił się Dolph Ziggler, który zapytał mistrza o to co się z nim stało, ponieważ zmienił się i już nie jest fenomenalny, a raczej zdesperowany. AJ odpowiedział, że obok niego znajduje się człowiek, który w WWE jest od 13 lat, ale wciąż nie osiągnął czegoś na miarę swojego potencjału. Dolph powiedział, że jest fanem AJ’a, ale zjawił się tylko po to, aby go uświadomić w porażce na FastLane i tym akcentem zakończyliśmy segment przechodząc do walki.

3 walka: Singles Match
AJ Styles vs Dolph Ziggler

Pojedynek został przerwany w momencie, gdy doszło do ataku ze strony Samiego Zayna i Kevina Owensa. Po chwili zjawił się Shane McMahon, który zapytał Owensa oraz Zayna o to, czy próbują wyeliminować swoich dwóch rywali z FastLane. Następnie komisarz zatwierdził, że za chwilę odbędzie się Fatal 5-Way Match z udziałem: AJ Stylesa, Dolpha Zigglera, Kevina Owensa, Samiego Zayna oraz Barona Corbina.

4 walka: Fatal 5-Way Match
Sami Zayn def. AJ Styles, Baron Corbin, Dolph Ziggler i Kevin Owens

Po pojedynku Kevin Owens nie mógł uwierzyć w zwycięstwo swojego przyjaciela, który spojrzał na logo WrestleManii 34. Dasha Fuentes poprosiła Samiego o komentarz dotyczący jego ataku na Kevina. Sami powiedział, że on jest najlepszy w WWE, ale przez długi czas był niedocenianym wykonawcą, a na zakończenie dodał, że dzisiejszej nocy chodziło o tytuł WWE oraz o to kto jest najlepszy.