WWE SmackDown Live 06 listopada 2018: Raport

Znajdujemy się w Manchester Arenie w Manchesterze. Na show zapraszają nas Tom Phillips, Corey Graves oraz Byron Saxton.

W ringu obecna jest GM SmackDown Paige, która została przywitana ogromnym popem przez swoich rodaków, a następnie zaprosiła do siebie komisarza SmackDown, Shane’a McMahona. Został on wygwizdany przez fanów z powodu kontrowersyjnego zwycięstwa w World Cup na Crown Jewel. Paige powiedziała, że SmackDown potrzebowało tego trofeum, ponieważ Shane jest najlepszy na świecie. W tym momencie na arenie pojawiły się chanty CM Punk! CM Punk! CM Punk! Shane wziął mikrofon i zapytał fanów o to, co się z nimi dzieje, że kolejny raz został wygwizdany. Shane dodał, iż działał instynktownie, kiedy The Miz został kontuzjowany i zmierzył się z Dolphem Zigglerem myśląc tylko i wyłącznie o przyszłości SmackDown. Shane oraz Paige zapowiedzieli konfrontacje z udziałem AJ Stylesa i Brocka Lesnara oraz Rondy Rousey z Becky Lynch i Shinsuke Nakamury z Sethem Rollinsem, a także The Bar z The Authors of Pain. Na arenie zjawił się Daniel Bryan. Wrestler podziękował Shane’owi za pokorne przyznanie się, do tego iż nie jest najlepszy na świecie, przez co zasługuje on na kolejną falę oklasków. Bryan dodał, że jest zaszczycony, gdyż został wybrany przez Paige i Shane’a kapitanem drużyny niebieskiej na Survivor Series i obiecuje, że… Segment przerwał The Miz, który nie zgadza się z Danielem, ponieważ uważa Shane’a za najlepszego wrestlera na świecie, a następnie opowiada o tym jak walczył w turnieju, aby osiągnąć finał dla SmackDown. Miz zażartował, że razem z Shane’m są niepokonani. Komisarz odpowiedział, że Mike zostałby zwolniony, gdyby nie jego ingerencja. Miz odpowiedział, że doznał urazu na Crown Jewel, ale z jego kostką jest już dobrze, a jeśli ktoś zasługuje na bycie kapitanem drużyny SmackDown to tylko on. Tak więc Shane zgodził się ze słowami Miza, dzięki czemu SmackDown będzie miało dwóch kapitanów.

Na zapleczu The Miz kłóci się z Danielem Bryanem. Przy nich zjawił się Shane McMahon mówiąc, że potrzebuje zespołu, który przyniesie sławę marce i chce, aby wszyscy byli wierni, jednak czuje się niekomfortowo. Shane dodał, że Daniel i Miz wydobywają z siebie, to co najlepszego i właśnie tego potrzebuje. Panowie zgodzili się z komisarzem mówiąc, iż może na nich liczyć, ale muszą wybrać pozostałych trzech członków zanim skończy się wieczór. Miz powiedział, że pierwszym członkiem będzie Shane, z czym w stu procentach zgodził się Daniel. Bryan dodał, że komisarz SmackDOwn udowodnił na Crown Jewel, jak bardzo troszczy się o niebieską markę.

The New Day vs. The Usos

Zwycięzcy: The Usos

Po pojedynku na zapleczu widzimy SmackDown Tag Team Champions The Bar, członków The New Day oraz The Usos spoglądających w ich stronę. Jimmy powiedział, że bez nich oraz The New Day podział na dywizję tag teamową nie istnieje. Usos wybrali członków The New Day do swojej drużyny na Survivor Series. Panowie podziękowali sobie.

Na zapleczu Miz rozmawia przez telefon z kimś na temat wydania The Marine 6. Wygląda na to, że wrestler został poinformowany o chęci występu Becky Lynch w talk show. Daniel pojawił się przy Mizie mówiąc, iż kolejnym członkiem teamu SmackDown będzie Rey Mysterio, co nie spodobało się drugiemu kapitanowi, który stwierdził, iż Rey to przyszły WWE Hall of Famer i nie zrobił nic ciekawego. Daniel odpowiedział, że Mr. Six One Nine pokonał takie osoby jak Randy’ego Ortona, Nakamurę oraz Miza.

W ringu obecna jest SmackDown Women’s Champion Becky Lynch, która powiedziała, że jest ostatnią kobietą na świecie, którą można sprowokować. Następnie mistrzyni zastanawia się nad tym, kim do cholery jest Ronda Rousey, aby mówić jej co ma robić. Becky dodała, że Ronda nie jest mistrzynią, ponieważ jeszcze nie została przetestowana, a jej tytanowe ciało zostanie osłabione przez jej słaby umysł na Survivor Series. Becky dodała, że Rousey wyśmiała ją na Monday Night RAW, ale ona zjawiła się na SmackDown mimo iż nie miała być głównym wydarzeniem show, nie miała mówić o całej branży, ale jest mistrzem. Becky dodała, że jej ogień się rozpalił i chce walczyć otwierając open challenge.

Na arenie pojawili się Eric Young, Killian Dain oraz Alexander Wolfe. Z za ich pleców zjawiła się Nikki Cross, która jest podekscytowana możliwością walki z Becky Lynch. Mistrzyni zapytała fanów, o to czy Nikki jej przeszkadza. Wrestlerka z NXT odpowiedziała, że chce pograć z Becky i bawić się razem z nią.

Becky Lynch vs. Nikki Cross

Zwyciężczyni: Becky Lynch

Na zapleczu obecny jest The Miz robiący sobie selfie. Nagle zjawił się przy nim Daniel mówiąc, że wybrał Jeffa Hardy’ego, natomiast Mike odpowiedział, że chce, aby ostatnim członkiem drużyny SmackDown został Samoa Joe.

Rey Mysterio vs. Andrade „Cien” Almas

Zwycięzca: Rey Mysterio

Po pojedynku Rey Mysterio został zaatakowany przez Randy’ego Ortona inkasując jego akcję kończąca.

Na zapleczu Daniel Bryan rozmawiał z The Mizem o tym, czy Randy Ortona został wysłany, aby zaatakować Reya. Mike odpowiedział, że Rey zasłużył na obecność w drużynie niebieskiej na Survivor Series, ponieważ dobrze zaprezentował się przed wejściem Vipera.

Na zapleczu WWE Champion AJ Styles wypowiedział się na temat rozpoczęcia swoich rządów w Manchesterze i dodał, że został nagrodzony po przez możliwość walki z WWE Universal Championem Brockiem Lesnarem. AJ dodał, że w zeszłym roku dał Lesnarowi wszystko, co mógł, ale tym razem wynik walki będzie zupełnie inny, ponieważ zamierza pokonać Brocka i to nie jest przewidywanie, ale spoiler.

W ringu obecna jest GM SmackDown Paige, która pojawiła się, aby przestawić członków kobiecego zespołu SD na Survivor Series. Paige zaprosiła do ringu Carmellę, która pojawiła się razem z R’Truthem. Następnie do ringu przybyła Naomi, Sonya Deville, Asuka, Charlotte Flair, jednak ona się nie pojawiła. W miejsce wrestlerki zjawiła się Mandy Rose, które powiedziała, że nie wie o jaką blondynkę chodziło Paige. Rose dodała, że jest ciekawa, dlaczego jej przyjaciółka została wybrana do drużyny przypominając wyeliminowanie jej na Evolution. W tym momencie wrestlerka została zaatakowana przez Naomi, ale pozostałe panie szybko rozdzieliły je.

Samoa Joe vs. Jeff Hardy

Zwycięzca: Samoa Joe

Po pojedynku Samoa Joe został brutalnie zaatakowany przez Daniela Bryana. Miz próbował uratować swojego podopiecznego, ale i on został zaatakowany przez byłego GM SmackDown. Shane McMahon również pojawił się za plecami Bryana i został zaatakowany. Tym akcentem zakończyliśmy najnowszy odcinek niebieskiej tygodniówki.