WWE SmackDown Live 05 grudnia 2017: Raport

Na arenie pojawili się Sami Zayn oraz Kevin Owens, który zaprosił wszystkich na nowy odcinek Owens Show, a następnie dodał iż kilka miesięcy temu dowiedział się, że stanie się kolejną ofiarą rodziny McMahon, więc postanowił iż do tego nie dopuści. Następnie KO i Zayn wymienili takie gwiazddy jak: Bret Hart, Daniel Bryan, Steve Austin itp, czyli osoby które również stały się ofiarami McMahonów. Zayn następnie powiedział, że Shane posłużył się Ortonem jako broni tak jak kiedyś to robiła Stephanie McMahon. Następnie dodał, że to co zrobił w zeszłym tygodniu było całkowicie zgodne z zasadami ustanowionymi przez komisarza SmackDown. Nagle pojawił się Randy Orton wykonując RKO na Owensie, a następnie SHANE ogłosił, że na gali Clash of Champions Sami Zayn oraz KO zmierzą się z Ortonem oraz jego tajemniczym partnerem.

1 walka: TAG TEAM MATCH
Aiden English i Rusev def. The New Day

Na zapleczu obecny jest Mojo Rawley, który wypowiedział się na temat sytuacji związanej z Zackiem Ryderem i pyta, dlaczego nikt nie jest zainteresowany powodem jego postępowania? Rawley dodał, że jest zwycięzcą Andre The Giant Battle Royal i był na fali dopóki Zack nie powrócił do ringu i odciągnął jego szczęście.

Tymczasem na zapleczu spotkały się Carmella, Lana i Tamina. Zawodniczki rozmawiały na temat Women’s Title Matchu. Nagle podszedł do nich Daniel Bryan mówiąc, że pojedynek o mistrzostwo kobiet na Clash of Champions jest już ustawiony, a Carmella może być jego częścią o ile jest gotowa oddać mu walizkę Money in the Bank. Nagle zjawiły się Sarah Logan, Liv Morgan oraz Ruby Riott, która chce wiedzieć, dlaczego nie znalazła się w pojedynku po tym jak w zeszłym tygodniu przypięła mistrzynię? DB dodał, że wszystkie panie będą częścią tego pojedynku, gdyż obejrzymy Lumberjack Match.

Za kulisami otrzymaliśmy krótką rozmowę między mistrzem US Baronem Corbinem, a Bobbym Roodem odnośnie dodania Dolpha Zigglera do walki o mistrzostwo, ponieważ ich szanse na zwycięstwo spadły w ten sposób. Dolph pojawił się przy nich i powiedział, że jest dwukrotnym World Championem, pięciokrotnym IC Championem oraz byłym US Championem przez co szanse Roode’a i Corbina na Clash of Champions spadły do zera.

2 walka: TAG TEAM MATCH
The Bludgeon Brothers def. Adam James i Josh Carl

Na zapleczu Kevin Owens rozmawiał z Samim Zaynem na temat decyzji podjętej przez Daniela Bryana.

3 walka: SINGLES MATCH
Bobby Roode def. Baron Corbin przez DQ.

Na zapleczu pojawiły się Natalya, Carmella, Lana oraz Tamina. Panie próbowały rozmawiać ze sobą na temat Lumberjack matchu, ale zjawił się The Riott Squad. Nattie próbowała przekonać nowe zawodniczki SmackDown do ataku na Charlotte Flair.

4 walka: Singles Match
Charlotte Flair def. Tamina w/Lana, Carmella i Natalya

Po pojedynku Natalya próbowałą odzyskać tytuł kobiet SmackDown jednak na arenie zjawiły się The Riott Squad i doszło do brawlu.

5 walka: Singles Match
Randy Orton def. Sami Zayn (w/Kevin Owens) po przez roll up.

Po pojedynku Kevin i Sami zaatakowali Ortona jednak na ratunek przybył mu Shinsuke Nakamura i panowie odgrywający rolę face’ów wyszli zwycięsko z tego brawlu.

Na zapleczu Shane McMahon ogłosił się sędzią specjalnym tag team matchu z udziałem Kevina Owensa i Samiego Zayna podczas ich walki na Clash of Champions, a następnie dodał iż jeśli przegrają to zostaną całkowicie zwolnieni z WWE.