WWE SmackDown Live 03 lipca 2018: Raport

Znajdujemy się w Century Link Center w Omaha. Na show zapraszają nas Tom Phillips, Corey Graves oraz Byron Saxton. Tej nocy obejrzymy takie konfrontacje jak: Asuka vs James Ellsworth, WWE Champion AJ Styles vs Aiden English oraz Open US Challenge.

W ringu obecna jest Renee Young, która zaprosiła do siebie członków Team Hell No, czyli Daniela Bryana oraz Kane’a. Bryan powiedział, że ich związek jest niesamowity, ponieważ czasami walczą, a czasami przytulają się, ale zawsze dostarczają wiele emocji, kiedy są w ringu. Kane wspomniał o swoich osiągnięciach i powiedział, że przeszli przez piekło, ale Team Hell No powróciło jeszcze mocniejsze niż kiedykolwiek. Renee zapytała Kane o to, dlaczego zdecydował się na powrót. Kane odpowiedział, że Bryan może czasem ma zbyt lekki temperament, ale dwa tygodnie temu, kiedy został on zaatakowany przez członków The Bludgeon Brothers nie wytrzymał. Kane dodał, że Daniel ma w sobie bardzo ciekawego demona, który zostanie ujawniony. Bryan potwierdził, że na Extreme Rules zostaną nowymi mistrzami tag teamowymi. W ringu pojawili się The Usos, którzy nie uważają, aby Team Hell No zasługiwał na walkę o SmackDown Tag Team Titles na Extreme Rules. Po chwili Daniel rzucił wyzwanie braciom do walki i zapytał swojego przyjaciela, czy jest gotowy do współpracy z nim. Nagle na scenie pojawiła się Paige, która ogłosiła, że Team Hell No otrzyma title shot, jeśli pokona The Usos. Jeśli stanie się inaczej, to bracia powalczą o mistrzostwo.

Independence Day US Open Challenge for the WWE United States Title: The Miz vs. Jeff Hardy

Zwycięzca: Jeff Hardy

Na zapleczu widzimy Jamesa Ellswortha spoglądającego we własne odbicie. Wrestler powiedział, że mężczyźni są stroną dominującą i przewyższają kobiety, a dzisiejszego dnia bitwa płci dobiegnie końca, kiedy pokona Asukę, ponieważ Mella Is Money and Ellsworth Is Exquisite.

Byron Saxton zaprasza nas na konkurs Pancake Eating Contest z udziałem członków The New Day, którzy chcieli zaprezentować wszystkim coś ciekawego. W ringu obecni są Kofi Kingston, Big E oraz Xavier Woods, wrestlerzy mają 5 minut na zjedzenie jak największej ilości naleśników. W pewnym momencie światła zgasły i członkowie The SAniTY zaatakowali obecnych wrestlerów na ringu i tym akcentem zakończyliśmy segment z okazji 3 lipca.

Asuka vs. James Ellsworth

Wynik: Double Count Out

Po pojedynku Asuka próbowała ponownie zaatakować Ellswortha, ale tą sytuację wykorzystała Carmella atakując swoją przeciwniczkę.

Na zapleczu widzimy moment, kiedy Daniel Bryan pojawił się przy Kanie. Daniel powiedział, że ma w ręku papiery, więc muszą być po tej samej stronie, a Kane powinien go przeprosić. Wrestler zaczął czytać różne incydenty, za które jego partner powinien przeprosić. Ulubiony demon diabła próbował zmienić temat mówiąc, że The Usos są na szczycie, ale kiedy Team Hell No otworzą ogień to stworzą własny poziom. Kane dodał, że zostaną nowymi SmackDown TT Championami.

AJ Styles vs. Aiden English

Zwycięzca: AJ Styles

Po krótkiej przerwie otrzymaliśmy materiał wideo z The IIConics. Peyton Royce powiedziała, że zamierza pokazać Becky Lynch, że jej rywalka jest osobą, która nie jest w stanie wygrać swojego pojedynku, gdy zżera ją presja. Billie dodała, że Peyton zamierza dokończyć to, co zaczęły jakiś czas temu.

Na zapleczu obecni są James Ellsworth, Carmella oraz GM Paige, która ogłosiła, że w przyszłym tygodniu odbędzie się walka rewanżowa z udziałem Asuki oraz Jamesa – Lumberjack Matchu z udziałem wszystkich kobiet z dywizji SD.

Becky Lynch vs. Peyton Royce

Zwyciężczyni: Becky Lynch

The Usos vs. Team Hell No

Zwycięzcy: Team Hell No

Po pojedynku fani wraz z Team Hell No chantowali YES!YES!YES!. Na arenie zjawili się The Bludgeon Brothers. Mistrzowie wpatrywali się w swoich przeciwników próbując ich przestraszyć.