WWE SmackDown Live 03 kwietnia 2018: Raport

Znajdujemy się w Nashville. Czas na ostatnią edycję SmackDown Live, przed WrestleManią 34. Na show zapraszają nas Tom Phillips, Corey Graves oraz Byron Saxton.

W ringu obecny jest Generalny Manager SmackDown Live, Daniel Bryan który zaprosił do siebie swojego przyjaciela & partnera z WrestleManii 34, Shane’a McMahona. Pan McMahon stwierdził, że Daniel jest wzorem do naśladowania zważywszy na sposób w jaki walczył o powrót na ring. Następnie pogratulował mu oczyszczenia, ponieważ uwielbia kiedy robi YES! Movement! Shane stwierdził, że jest bardzo podekscytowany faktem, iż będą ze sobą współpracować na WrestleManii. Daniel przyznał, że w ostatnim czasie popełnił wiele błędów jeśli chodzi o Samiego Zayna i Kevina Owensa, gdyż od 15 lat są przyjaciółmi. Shane dziękuje mu za przyznanie racji, a następnie panowie się przytulili. Na zakończenie segmentu syn prezesa zapowiedział, że na WrestleManii 34, KO i SZ będą musieli przejść przez piekło, aby ich pokonać.

1 walka: Singles Match
Charlotte Flair def. Natalya

W pewnym momencie na arenie pojawiła się Carmella, która chciała zrealizować walizkę Money in the Bank, ale do tego nie doszło, ponieważ mistrzyni w skuteczny sposób odpowiedziała na atak.

Po pojedynku do ringu przybyła Asuka, aby wysłać pewne oświadczenie w kierunku Charlotte Flair. Wrestlerka z Japonii stwierdziła, że The Queen na WrestleManii 34 ukłoni się The Empress, ponieważ nikt nie jest gotowy na… I w tym momencie przerwała Charlotte Flair, która zapytała, czy Asuka jest gotowa na nią, a następnie wskazała na logo WrestleManii 34.

Następnie otrzymaliśmy skrót z rozmowy WWE Championa AJ Stylesa na temat jego walki z Shinsuke Nakamurą na WrestleManii 34. AJ stwierdził, że jego emocje nie są słabością, ale jeśli chcecie mówić o jednej ze słabości Nakamury to stwierdzam, że jest to zbyt lekkie podejmowanie go jako mistrza. Styles dodał, iż jest mistrzem WWE, a oni są daleko od Tokyo Dome:

Już wkrótce odbędzie się starcie z udziałem AJ Stylesa & Shinsuke Nakamury oraz Sheltona Benjamina i Chada Gable’a.

Po przerwie otrzymaliśmy zapowiedź starcia z udziałem Daniela Bryana & Shane’a McMahona z Samim Zaynem oraz Kevinem Owensem.

2 walka: Singles Match
Rusev def. Jinder Mahal

Po pojedynku Rusev spoglądał na logo WrestleManii 34. Znikąd pojawił się US Champion Randy Orton, który wykonał RKO na swoim przeciwniku. W pewnym momencie Viper został zaatakowany przez Aidena Englisha. Bobby w pewnym momencie podesłał Englisha pod RKO, a następnie podał tytuł mistrzowi. Fani chantują Rusev DAY w momencie, gdy Randy Orton oraz Bobby Roode spoglądają sobie twarzą w twarz.

Otrzymaliśmy nagranie z udziałem Shinsuke Nakamury, który powiedział, że nie zamierza grać w żadną grę z AJ Stylesem, gdyż traktuje go bardzo poważnie. Japończyk dodał, że bardzo dobrze zna swojego przeciwnika, więc na WrestleManii wyprowadzi mu kolano na twarz i zostanie nowym mistrzem WWE.

3 walka: Eight Man Tag Team Match
Baron Corbin, Dolph Ziggler, Mojo Rawley i Primo def. Zack Ryder, Fandango, Tyler Breeze i Tye Dillinger

W pewnym momencie na ringu pojawili się Sami Zayn i Kevin Owens. Panowie wypowiedzieli się na temat niedzielnego pojedynku. Wszystkiemu przyglądali się Shane McMahon i Daniel Bryan. Włodaże SmackDown Live postanowili wyjść do ringu, natomiast KAMI wycofali się i podążyli w stronę fanów zgromadzonych na arenie.

4 walka: Tag Team Match
AJ Styles i Shinsuke Nakamura def. Chad Gable i Shelton Benjamin

Po pojedynku Chad Gable oraz Shelton Benjamin zaatakowali Shinsuke Nakamurę, ale na ring powraca AJ Styles wykonując Phenomenal Forearm, po którym udał się na zaplecze.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o