WWE SmackDown Live 03 kwietnia 2018: Raport

Znajdujemy się w Nashville. Czas na ostatnią edycję SmackDown Live, przed WrestleManią 34. Na show zapraszają nas Tom Phillips, Corey Graves oraz Byron Saxton.

W ringu obecny jest Generalny Manager SmackDown Live, Daniel Bryan który zaprosił do siebie swojego przyjaciela & partnera z WrestleManii 34, Shane’a McMahona. Pan McMahon stwierdził, że Daniel jest wzorem do naśladowania zważywszy na sposób w jaki walczył o powrót na ring. Następnie pogratulował mu oczyszczenia, ponieważ uwielbia kiedy robi YES! Movement! Shane stwierdził, że jest bardzo podekscytowany faktem, iż będą ze sobą współpracować na WrestleManii. Daniel przyznał, że w ostatnim czasie popełnił wiele błędów jeśli chodzi o Samiego Zayna i Kevina Owensa, gdyż od 15 lat są przyjaciółmi. Shane dziękuje mu za przyznanie racji, a następnie panowie się przytulili. Na zakończenie segmentu syn prezesa zapowiedział, że na WrestleManii 34, KO i SZ będą musieli przejść przez piekło, aby ich pokonać.

1 walka: Singles Match
Charlotte Flair def. Natalya

W pewnym momencie na arenie pojawiła się Carmella, która chciała zrealizować walizkę Money in the Bank, ale do tego nie doszło, ponieważ mistrzyni w skuteczny sposób odpowiedziała na atak.

Po pojedynku do ringu przybyła Asuka, aby wysłać pewne oświadczenie w kierunku Charlotte Flair. Wrestlerka z Japonii stwierdziła, że The Queen na WrestleManii 34 ukłoni się The Empress, ponieważ nikt nie jest gotowy na… I w tym momencie przerwała Charlotte Flair, która zapytała, czy Asuka jest gotowa na nią, a następnie wskazała na logo WrestleManii 34.

Następnie otrzymaliśmy skrót z rozmowy WWE Championa AJ Stylesa na temat jego walki z Shinsuke Nakamurą na WrestleManii 34. AJ stwierdził, że jego emocje nie są słabością, ale jeśli chcecie mówić o jednej ze słabości Nakamury to stwierdzam, że jest to zbyt lekkie podejmowanie go jako mistrza. Styles dodał, iż jest mistrzem WWE, a oni są daleko od Tokyo Dome:

Już wkrótce odbędzie się starcie z udziałem AJ Stylesa & Shinsuke Nakamury oraz Sheltona Benjamina i Chada Gable’a.

Po przerwie otrzymaliśmy zapowiedź starcia z udziałem Daniela Bryana & Shane’a McMahona z Samim Zaynem oraz Kevinem Owensem.

2 walka: Singles Match
Rusev def. Jinder Mahal

Po pojedynku Rusev spoglądał na logo WrestleManii 34. Znikąd pojawił się US Champion Randy Orton, który wykonał RKO na swoim przeciwniku. W pewnym momencie Viper został zaatakowany przez Aidena Englisha. Bobby w pewnym momencie podesłał Englisha pod RKO, a następnie podał tytuł mistrzowi. Fani chantują Rusev DAY w momencie, gdy Randy Orton oraz Bobby Roode spoglądają sobie twarzą w twarz.

Otrzymaliśmy nagranie z udziałem Shinsuke Nakamury, który powiedział, że nie zamierza grać w żadną grę z AJ Stylesem, gdyż traktuje go bardzo poważnie. Japończyk dodał, że bardzo dobrze zna swojego przeciwnika, więc na WrestleManii wyprowadzi mu kolano na twarz i zostanie nowym mistrzem WWE.

3 walka: Eight Man Tag Team Match
Baron Corbin, Dolph Ziggler, Mojo Rawley i Primo def. Zack Ryder, Fandango, Tyler Breeze i Tye Dillinger

W pewnym momencie na ringu pojawili się Sami Zayn i Kevin Owens. Panowie wypowiedzieli się na temat niedzielnego pojedynku. Wszystkiemu przyglądali się Shane McMahon i Daniel Bryan. Włodaże SmackDown Live postanowili wyjść do ringu, natomiast KAMI wycofali się i podążyli w stronę fanów zgromadzonych na arenie.

4 walka: Tag Team Match
AJ Styles i Shinsuke Nakamura def. Chad Gable i Shelton Benjamin

Po pojedynku Chad Gable oraz Shelton Benjamin zaatakowali Shinsuke Nakamurę, ale na ring powraca AJ Styles wykonując Phenomenal Forearm, po którym udał się na zaplecze.