WWE SmackDown 6 czerwca 2015: Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z najnowszego tapingu WWE SmackDown, który odbył się w Toyota Center, Houston a zostanie wyemitowany 6 czerwca.

Dark Match:

* Braun Stowman def. Localny wrestler

WWE SmackDown:

* Nad ringiem zawieszona jest walizka Money in the Bank. Za stołem komentatorskim zasiadli Jerry Lawler i Tom Phillips.

* Show rozpoczynamy od wygłoszenia proma przez WWE World Heavyweight Championa Setha Rollinsa, który wypowiedział się na temat rozpadu The Shield, ponieważ dokładnie minął rok od tego wydarzenia. Na telebimie pojawił się Dean Ambrose, który przerwał promo Rollinsa i wypowiedział się na temat Ladder Matchu o WWE World Heavyweight Championship, to starcie zobaczymy na gali MiTB.

* The Prime Time Players def. The Ascension, The Lucha Dragons

* Na zapleczu The New Day i The Prime Time Players wzięli udział w segmencie, który został przerwany przez Kane’a ogłaszającego starcie Kofi Kingston vs Neville po czym dodał, że PTP są pretendentami do WWE Tag Team Championship.

* Ryback def. Stardust po wykonaniu Shell Shocked

* W ringu obecna jest Renee Young, która przeprowadziła wywiad z Paige.

* Następnie otrzymaliśmy promo z udziałem Ericka Rowana i Luke’a Harpera, którzy wypowiedzieli się na temat bycia jedną rodziną.

* NXT Title Open Challenge:
Kevin Owens def. Zack Ryder
Po pojedynku mistrz NXT wykonał Powerbomb na swoim przeciwniku.

* Na zapleczu Renee Young przeprowadziła wywiad z Sheamusem na temat Money in the Bank.

* Neville def. Kofi Kingston

* W Miz TV gościem specjalnym była Lana, co nie spodobało się Rusevowi, który stwierdził, że zamierza dać Lanie drugą szansę, ale przerywa mu Dolph Ziggler.

* Sheamus vs Roman Reigns
Podczas pojedynku na arenie pojawili się J&J Security oraz Kane, który wyprowadził potężny Chokeslam na Sheamusie po czym zaatakował Reignsa i ogłosił, że weźmie udział w Money in the Bank Matchu. Seth Rollins również pojawił się przy ringu, ale ku jego zaskoczeniu również zjawił się Dean Ambrose. Między Rollinsem, Ambrosem i Reignsem doszło do walki o WWE World Heavyweight Championship. SmackDown zakończyliśmy po przez wykonanie Dirty Deeds przez Ambrose’a na Rollinsie.