WWE SmackDown 4 kwietnia 2017: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z wczorajszego odcinka WWE SmackDown live.

Show rozpoczynamy od pojawienia się WWE Championa Randy’ego Ortona, który na samym początku wspomniał o swoim odniesionym zwycięstwie na WrestleManii 33 nad Bray’em Wyatt’em przy czym zaznaczył, że udowodnił wszystkim, iż jest prawdziwym mistrzem. Nagle światła gasną i pojawia się Bray Wyatt siedzący na ”tronie”. Bray rzucił wyzwanie Viperowi, ponieważ chce się z nim zmierzyć podczas gali BackLash i wprowadzić go do House of Horrors Matchu. Mistrz zaakceptował wyzwanie Braya po czym znowu gasną światła, a w ringu za Ortonem pojawił się Bray Wyatt, ale cóż to? Erick Rowam i Luke Harper również? 😀 Wow. To był świetny segment z udziałem byłych członków The Wyatt Family.

Na zapleczu otrzymaliśmy segment z udziałem The Miza oraz Maryse. Były mistrz IC wyjawił, że w przyszłym tygodniu pojawi się na RAW, ponieważ będziemy świadkami Superstars Shakeup! Miz dodał, że chce ostatni raz zmierzyć się z Johnem Ceną.

W walce wieczoru Bray Wyatt i Erick Rowan zmierzą się z Randym Ortonem oraz Lukiem Harperem.

1 walka: WWE SmackDown Championship Match
Naomi(c) def. Alexa Bliss dzięki czemu zachowała tytuł kobiet.

W ringu obecny jest Curt Hawkins, który powiedział, że jest chory z powodu wysłuchiwania o ”Superstars Shakeup”. Nagle do ringu przybył Perfect 10 Tye Dillinger, fani w Orlando niemal oszaleli na jego punkcie. Tak więc został zapowiedziany drugi pojedynek dzisiejszego wieczoru z udziałem Curta i Tye’a.

2 walka: Singles Match:
Tye Dillinger def. Curt Hawkins

Na zapleczu obecny jest zwycięzca Andre the Giant Memorial Battle Royal Mojo Rawley, który wypowiedział się na temat świętowania zwycięstwa z Robem Gronkowskim.

Na arenie rozbrzmiał theme song Johna Ceny, ale zamiast niego pojawili się The Miz oraz Maryse(odgrywający Cenę oraz Nikki). Maryse naśmiewa się z Nikki i mówi, że jest szczęśliwa, ponieważ wreszcie udało się jej nakłonić swojego mężczyznę do uzyskania tego czego chciała. Miz dodał, że wraz ze swoją narzeczoną Nikki skupią się na przebywaniu w Hollywood, a WWE Universe już nigdy ich nie zobaczą. Światła gasną i na arenie pojawia się…..Shinsuke Nakamura!!! Kinf of Strong Style otrzymał jeszcze większy pop niż Finn Balor.

3 walka: Street Fight Match
Baron Corbin def. Dean Ambrose(c)

W ringu obecny jest komisarz SmackDown Live Shane McMahon, który również ogłosił, że w przyszłym tygodniu na RAW odbędzie się Superstars Shakeup. Shane dodał, że wszyscy powinni starać się o to aby dołączyć do niebieskiego brandu. Nagle na arenie zjawił się AJ Styles, który powiedział, że SmackDown jest dla niego domem, który zbudował od momentu swojego przybycia. Styles wspomniał o swoim zwycięstwie z Shanem podczas WrestleManii 33, a następnie podał dłoń komisarzowi.

4 walka: Tag Team Match
Randy Orton & Luke Harper def. Erick Rowan i Bray Wyatt