WWE SmackDown Live 29.05.18 : Najlepsze i Najgorsze Momenty

Kolejny epizod niebieskiej tygodniówki za nami! tak więc czas na kolejne „Najlepsze i Najgorsze” momenty. Podczas dzisiejszego SmackDown mieliśmy obejrzeć walkę Daniela Bryana z Samoa Joe, ale ostatecznie doszło do Triple Threat Matchu i do walki został dodany Big Cass.

Odbył się także 6 osobowy tag team match pomiędzy The New Day a Mizem i The Bar. Mogliśmy również obejrzeć Dance Off, w którym zmierzyły się Lana i Naomi na koniec tego ‚przedstawienia” doszło do małego brawlu. W main evencie Samoa Joe pokonał Daniela Bryana i Big Cass i tym samym został on ostatnim uczestnikiem MITB mężczyzn.


Najlepsze #1

Segment otwierający SmackDown

SmackDown rozpoczęło się od pojawienia się Samoa Joe, który wyciągnął drabinę postawił ją w ringu potem wszedł po niej i ściągnął walizkę MITB. Po czasie zjawił się Daniel Bryan i między panami doszło do konfrontacji słownej. Po chwili, kiedy miało już dojść do ich pojedynku pojawił się Big Cass który ogłosił, że jest już czysty i może walczyć i zaatakował on Joe i Bryana. Był to dobry segment, który jednocześnie utwierdził nas w przekonaniu, że feud Cassa i Daniela jest jeszcze nie skończony a dodatkowo dostaliśmy niezłą promocję walki wieczoru.


Najgorsze #1

Nudni Bludegon Brothers

Tygodnie mijają, epizody SmakDown również mijają a my nadal oglądamy mistrzów tag team’owych SD mówiących krótkie proma na telebimie. Na ostatnim SmackDown pretendentami zostali Anderson i Gallows i to może oni przejmą tytuły choć raczej jest to mało prawdopodobne. Według mnie projekt BB się już wypalił i oglądanie ich jest strasznie nudne. Zdecydowanie wolałbym Harpera jako zawodnika solo.


Najlepsze #2

New Day górą!

The New Day Vs The Bar & The Miz! wyszedł z tego bardzo dobry tag team match z częstym zwrotem akcji. Xavier Woods dostał nawet swoje momentum w walce i należycie je wykorzystał. Nadal nie wiemy kto będzie reprezentował New Day w walce z drabinami, ale to starcie mogło nam dać wiele wskazówek. Big E przypinający Miza i dający zwycięstwo TND jednoznaczne pokazuje nam to, że to Big E ma największe szanse na udział w tej walce.


Najgorsze #2

Sin Cara pierwszym rywalem Almasa

Na zapleczu SD doszło do spotkania Andrade z Carą. Sin Cara chciał przywitać się byłym mistrzem NXT, ale przerwała to Zelina. Vega nie dała dojść do słowa luchador’owi i po chwili razem z Andrade odeszli. Może to oznaczać, że już w niedługim czasie zobaczymy rywalizację Alamas – Cara, która jest według mnie zbędna. Jak już kiedyś pisałem Almas powinien wejść do MR z przytupem i otrzymać godnego rywala. Myślę, że feud z Jeffem Hardym mógłby być idealny na początek dla meksykanina.


Najlepsze #3

Samoa Joe kwalifikuje się do Money In The Bank Matchu

Najlepsze rozwiązanie z możliwych. Samoa Joe po długiej batalii z Cassem i Bryanem wygrywa walkę poddając Daniela po wykonaniu na nim Cocina Clutch. WWE postąpiło bardzo dobrze dodając właśnie Joe do tego starcia, ponieważ od dłuższego czasu jest on jednym z ciekawszych punktów na niebieskiej tygodniówce i zasługiwał na to miejsce jako mało kto. Po walce Big Cass atakuje Bryana potwierdzając nam, że ich rywalizacja jeszcze nie dobiegła końca i zapewne spotkają się oni na Money In The Bank.


Najgorsze #3

Nie tak to powinno wyglądać

Nie tak dawno Paige ogłosiła, że rywalką Melli na MITB będzie Asuka to od razu wywołało spekulacje na temat tego czy title run Carmi nie zakończy się czasami na czerwcowej gali. Podbudowa walki tez pozastawia wiele do życzenia. Na minionym SD po walce Asuki, Mella wychodzi do ringu i podnosi pas do góry przed Asuką i opuszcza arenę eh słabe to. Według mnie nie tak to powinno wyglądać! Asuka od tak dostaje title shoot a Carmella praktycznie nie ma żadnych szans na obronę pasa. Jedyną szansą mistrzyni na zachowanie pasa na Money In The Bank jest DQ lub ingerencja kogoś z zewnątrz innej opcji nie widzę.