WWE SmackDown 28 marca 2017: Raport

Show rozpoczynamy od pojawienia się w ringu Generalnego Managera SmackDown Daniela Bryana. Fani zgromadzeni na arenie chantowali ”YES!YES!YES!”, a Daniel zapytał ich czy są przygotowani na WrestleManię 33 po czym zaprosił do ringu komisarza SmackDown Shane’a McMahona. Następnie o przybycie do ringu został poproszony AJ Styles!!!!!! Komisarz oklaskiwał swojego przeciwnika. Shane powiedział, że 8 miesięcy temu wraz z Daniele Bryanem poszukiwali high flyera, który byłby w stanie wynieść niebieski brand na wyższy poziom. Następnie dodał, że według niego AJ Styles jest największą gwiazdą w WWE po czym dodał, że darzy go ogromnym szacunkiem za to co wyprawiał AJ Styles na całym świecie przez co jest uwielbiany przez fanów. Shane wspomniał o zdobyciu WWE Championship przez Stylesa, a także o jego porażce z Johnem Ceną oraz Randym Ortonem przez co nie znajdzie się w walce wieczoru na WrestleManii. Komisarz wspomniał o zeszłotygodniowym ataku po czym ogłosił, że podobna sytuacja będzie miała miejsce na WrestleManii i podpisał kontrakt. Teraz czas na AJ Stylesa. Fani chantują ”AJ Styles”. Były mistrz przed podpisaniem kontraktu ogłosił, że tutaj jest teraz jego dom, więc powinni wznieść się na wyższy poziom. Styles wspomniał takie gwiazdy jak: The Rock, Steve Austin, The Undertaker, Shawn Michaels oraz Kurt Angle przy czym zaznaczył, że Shane nie ma szans z najlepszym na świecie przez co zostanie pokonany na WrestleManii. AJ złożył podpis, a następnie przewrócił stolik i gdyby nie ingerencja Daniela Bryana to doszłoby natychmiast do brawlu z ich udziałem.

Dziś Bray Wyatt zmierzy się z Lukiem Harperem, a także otrzymamy specjalny odcinek MIZ TV.

1 walka: Becky Lynch vs Carmella (w/James Ellsworth)

Przy ringu obecna jest mistrzyni SmackDown Alexa Bliss oraz Mickie James.

Przed rozpoczęciem pojedynku na arenie pojawił się James Ellsworth, który pełni rolę osobistego konferansjera Carmelli.

Pojedynek rozpoczynamy od wściekłego ataku ze strony Becky Lynch, który zaatakowała rywalkę po przez wyprowadzenie podbródkowego uderzenia, lecz przy próbie wykonania kolejnej akcji nadziała się na kolano w żebra oraz sprytne zaciągnięcie głową Becky o ring. Po chwili dominacji kontrolę w ringu przejęła Becky Lynch, ale operator głównie skupił się na konflikcie Alexy Bliss z Mickie James i doszło do brawlu między wrestlerkami i akcja nagle przeniosła się do ringu, a tam Mickie i Becky zaatakowały Carmelle oraz Alexę. Pojedynek zakończył się przez dyskwalifikację.

Zwyciężczyni: Carmella przez DQ.

Następnie otrzymaliśmy zapowiedź kwietniowej WrestleManii 33, która zapowiada się niesamowicie. Gala dostępna będzie w jakości HD na naszej stronie MyWrestling Live.

Powracamy na SmackDown. Daniel Bryan ogłosił, że odbędzie się tag team match z udziałem kobiet.

2 walka: Tag Team Match
Becky Lynch & Mickie James vs Alexa Bliss & Carmella

W ringu obecna jest Becky Lynch, który wyprowadziła leg drop na poobijanej mistrzyni SmackDown, która poprzednio musiała zmierzyć się z Mickie James. Mamy podwójną zmianę i w ringu legalnymi są Carmella oraz Mickie, który wyprowadza kilka świetnych kopnięć na tułów swojej rywalki, ale za sprawą Alexy udało się jej partnerce powalić James. Carmella idzie za ciosem i posiłkuje się linami i mamy zmianę. Do ringu wchodzi Alexa, która big bootem atakuje Mickie, a następnie ustawia ją w dźwigni, z którą bez trudu radzi sobie doświadczona wrestlerka, a następnie próbuje wykonać zmianę, lecz nie pozwala jej na to Alexa. Mistrzyni ponownie zapina dźwignię na głowę swojej przeciwniczki, która powoli się podnosi i wykonuje roll-up PIN 1..2.. kick out, a któż to? Na arenie pojawiła się Natalya co nie spodobało się zawodniczkom. Powracamy po przerwie. W ringu Alexa Bliss dominuje nad Mickie James. Jednak po przez swoją zbytnią pewność siebie Mickie udało się skontrować mistrzynie i mamy zmianę, do ringu wchodzi Becky Lynch, która obija Carmellę, a następnie wyprowadza elbow ”faja”:D przynajmniej tak idzie zrozumieć hahah. Do ringu wbiegła Natalya, która przeszkodziła Becky w odniesieniu zwycięstwa i tą sytuację wykorzystała Carmella wykonując roll-up PIN 1..2..3

Zwyciężczynie: Alexa Bliss i Carmella

Po pojedynku Alexa, Natalya i Carmella brutalnie zaatakowały Becky Lynch i Mickie James, ale na pomoc przybyła im Naomi, która bez większego trudu rozprawiła się z wrestlerkami, a następnie ogłosiła, że weźmie udział w tegorocznej WrestleManii 33 po czym dodała, że w niedziele zostanie nową mistrzynią Women’s SmackDown. Po kontuzji nie ma już żadnego śladu 🙂 Świetna wiadomość.

Tymczasem na zapleczu Daniel Bryan rozmawiał z kimś przez telefon, ale nagle podszedł do niego Tyler Breeze przebrany za Nikki Bella. Daniel oznajmił, że zarówno Tyler jak i Fandango powinni wystąpić w Andre The Giant Memorial Battle Royal.

Czas na Miz TV.

Do ringu przybyli: Maryse oraz The Miz.
Miz zaprosił na najlepsze show w historii WWE po czym wspomniał o zeszłotygodniowym odcinku z udziałem Johna Ceny oraz Nikki Bella. Po chwili został wyemitowany nowy ”bekowy” odcinek Total Bellas z udziałem(Maryse oraz The Miza) HAHAHA 😀 Trzeba przyznać, że jest to ciekawy segment, w którym zobaczyliśmy również Mike’a w roli Daniela Bryana, który ledwo dostał do stołu. Po wyemitowaniu tego śmiesznego odcinka The Miz powiedział, że za chwilke zaprezentuje nam najlepszy moment odcinka Total Bellas( w którym John Cena – The Miz odmówił Nikki, która poprosiła go o rękę xd). Widać publiczności zgromadzonej na arenie podobał się ten urywek jednak na arenie zjawił się John Cena oraz jego piękna partnerka Nikki Bella. John na samym początku zaznaczył, że przybył do ringu, aby zobaczyć impreże, a następnie dodał, że odcinek z wyjściem za mąż był na prawdę bardzo dobry, ale jeden żart mu się nie spodobał, a jest nim The Miz oraz jego żona Maryse. John wyśmiewał się z The Miza oraz jego kariery w Hollywood, a także zaprosił wszystkich do oglądania show z udziałem Maryse, który dostępny jest w sieci WWE Network. Cena wspomniał także o rewolucji w dywizji SmackDown Women’s, a także dodał, że mimo bycia małżeństwem Maryse z Mizem oni wciąż nie mają własnych dzieci. Były mistrz kazał im wyluzować, ponieważ tylko mówią…mówią i mówią. Mr. You Can See Me dodał, że w niedziele zmieni uśmiech na twarzy Miza, ponieważ chce aby on się zamknął. WOW dawno nie widziałem, aby John Cena otrzymał tak wielki pop ze strony fanów WWE. Widać, że obecność Nikki mu służy. John oraz Nikki starali się sprowokować Miza oraz Maryse, lecz do tego nie doszło. Na zakończenie Nikki dodała, że w niedziele skopie tyłek Maryse.

Następnie otrzymaliśmy zapowiedź ceremonii WWE Hall of Famer oraz osób, które zostaną wprowadzone w tym roku.

3 walka: 10 Man Tag Team Match
Dolph Ziggler & Fandango & Tyler Breeze & The Usos vs Mojo Rawley, Rhyno & Heath Slater & American Alpha

W ringu obecni są: Jason Jordan oraz Dolph Ziggler
Pojedynek rozpoczynamy od sprytnego obejścia za plecy Dolpha przez Jasona, który następnie powalił swojego przeciwnika, ale ten natychmiast się podniósł i wyprowadził dropkick. Przy próbie pójścia za ciosem nadział się na kontrę w postaci dropkicku i mamy zmianę. Do ringu wchodzi Chad Gable dzięki czemu ottrzymujemy akcję drużynową jednak po chwili Ziggler podniósł się i wyprowadził mocne uderzenie w głowę swojego przeciwnika i wykonuje kolejną zmianę. Do ringu wchodzi Heath Slater, który zaciąga lewą rękę swojego rywala, a następnie wykonuje zmianę i do ringu wchodzi Rhyno powalając swojego przeciwnika po czym sygnalizuje Gore, ale na szczęscie dla ZIGGLERA BreeZango wyciągneli go z ringu. Po przerwie Chad Gable atakuje Jeya Uso, ale przeszkadzają mu BreeZango i mamy zmianę. W ringu legalnym jest Jimmy, który odbija się od lin i wyprowadza flying elbow drop po czym wykonuje zmianę i w ringu legalnym jest Fandango, który nie zwkela i natychmiast wrzuca swoim rywalem w narożnik po czym wykonuje zmianę powrotną. Jeden z braci Usos skupiał się na podduszeniu byłego mistrza SmackDownTag Team jednak na próżno. Po chwili przestoju ze strony Chada doszło do zmiany i w ringu obecny jest Mojo Rawley, który powala swoich przeciwników, a następnie wyprowadza big splash oraz swoją akcje kończącą i dochodzi do wymiany ciosó ze strony wszystkich wrestlerów. Mojo odbija się od lin i wyprowadza nokautujące uderzenie kolanem PIN 1..2..3

Zwycięzcy: Mojo Rawley, Rhyno & Heath Slater & American Alpha

Tymczasem na zapleczu Luke Harper wysłał pewne oświadczenie w kierunku obecnego mistrza WWE Braya Wyatta, z którym zmierzy się w walce wieczoru dzisiejszego show.

4 walka: Bray Wyatt (WWE Champion) vs Luke Harper

Zwycięzca: Bray Wyatt

Po pojedynku na arenie pojawił się Randy Orton, który powiedział, że na WrestleManii 33 zamierza zakończyć panowanie Braya Wyatta i zniszczyć go doszczętnie.