WWE SmackDown 28 lutego 2017: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z wczorajszego odcinka WWE SmackDown, podczas którego dowiedzieliśmy się kto zostanie pretendentem do pasa WWE, który na WrestleManii 33 zmierzy się z Bray’em Wyattem.

Show rozpoczynamy od segmentu z udziałem Shane’a McMahona oraz Daniela Bryana. Panowie rozmawiają na temat zakończenia zeszłotygodniowego battle royal. Nagle do ich biura przybył AJ Styles, który powiedział, że gdyby Shane był obecny przy ringu podczas pojedynku to z pewnością wynik starcia byłby zupełnie inny i to właśnie on wygrałby. Shane odpowiedział, że były mistrz powinien się cieszyć z tego iż otrzyma on walkę rewanżową z Lukiem Harperem. Styles naśmiewa się z wyglądu Harpera. Były członek The Wyatt Family podchodzi do AJ Stylesa, a następnie dziękuje przedstawicielom SmackDown za szansę jaką od nich otrzymał.

MIZ TV: Gościem specjalnym John Cena

Mike wita swojego dzisiejszego gościa Johna Cenę i mówi, że Lider Cenation będzie mógł się wypowiedzieć dopiero wtedy jak on mu pozwoli. Mike dodał, że jest to specjalny odcinek MizTV, ponieważ po 10 latach frustracji wreszcie doszło do ich oficjalnego spotkania. John odpowiedział, że Miz za swoją arogancję powinien stracić pracę już dawno. Mike odpowiedział, że pracuje on 10 razy ciężej niż pozostałe osoby przebywające w WWE, ale co z tego skoro pojawi się taki John Cena i od razu dostaje push, na który nie zasłużył, a pozostali idą na bok. Mike dodał, że WrestleMania jest coraz bliżej, po czym wspomina iż na 27 pokonał Johna Cenę w walce wieczoru. Gospodarz dodał, że jego ”legacy” w ciągu dwóch tygodni zostało zniszczone przez Cenę, który jest nie tylko hipokrytą, ale również osobą zazdrosną. Najśmieszniejsze jest to, że John chce dostać ciastko i je zjeść, a także być zatrudnionym w niepełnym wymiarze czasowym. Zdecyduj się chłopie! Cena dostał z jakiegoś powodu tytuł WWE, ale rzeczywistość sprowadziła go na ziemię podczas Elimination Chamber. Następnie został on upokorzony w Battle Royal, który miał wyłonić pretendenta do pasa WWE. Każdy wie kim jest John Cena, ale kim do cholery jest Miz? To koleś o imieniu Mike, który skrócił swoje imię i podbudował swoją charyzmę tylko po to, aby dostać pracę w WWE. Mike dodał, że Cena jest pół człowiekiem, ponieważ nie jest mężem, a problemem głównym jest jego wielkie ego. Maryse uderza Johna w twarz, co rozzłościło byłego mistrza WWE, który powiedział iż popełniła ona największy błąd w swoim życiu. Do ringu przybyła Nikki Bella, która nazwała Maryse suką, a następnie powiedziała, że nikt nie może zadzierać z jej facetem.

1 walka: Becky Lynch def. Mickie James (2-1)

Czas na krótkie promo z udziałem Luke’a Harpera, który mówi, że pogodził się już z demonem i dzięki niemu stał się o wiele silniejszy. Luke dodał, że nie obawia się Braya Wyatta i właśnie, dlatego wygra dzisiejszą walkę i na WrestleManii stanie oko w oko z przestraszonym Bray’em.

Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Alexą Bliss, która już na samym początku przypomniała sytuację dotyczącą jej pierwszego panowania z pasem SmackDown. Natalya przerwała wywiad i pogrtulowała Alexie zdobycia pasa Women’s. Alexa nie jest pewna tego co ma w planach Nattie.

2 walka: AJ Styles def. Luke Harper dzięki czemu na WrestleManii 33 zmierzy się on z Brayem Wyattem o WWE Championship.

3 walka: Dolph Ziggler def. Apollo Crews w Chairs Matchu

Gośćmi specjalnymi w Talking Smack będą: Natalya, American Alpha, AJ Styles.

W ringu obecny jest mistrz WWE Bray Wyatt, który już na samym początku powiedział, że na WrestleManii zmierzy się z AJ Stylesem, ale nie zapląta sobie tym głowę. Następnie dodał, że Styles skończy jak każdy, który z nim zadziera. Na telebimie pojawił się Viper Randy Orton, który powiedział pewne słowa ” jeśli nie możesz ich pokonać, dołącz do nich i kiedy nadejdzie odpowiedni czas, zniszcz ich”. Orton dodał, że widzi bezradność Braya, który obawia się, że jest on w stanie zniszczyć wszystko to co budował lider Wyatt Family. Viper podlał pewne pomieszczenie, w którym znajdowała się Sister Abigail, a następnie je podpalił i tym akcentem zakończyliśmy SmackDown.