WWE SmackDown 25 maja 2016: Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z najnowszego tapingu WWE SmackDown, który odbył się w Norfolk:

*W ringu obecny jest Michael Cole, który przeprowadza wywiad z Deanem Ambrosem na temat gali PPV Extreme Rules, podczas której pokonał Chrisa Jericho w historycznym Asylum Matchu. Segment przerwał Kevin Owens, który mówi, że na gali Money in the Bank zgarnie walizkę i zostanie pretendentem do tytułu. Sami Zayn i Alberto Del Rio również pojawiają się na arenie co doprowadza do brawlu.

1 walka: Money in the Bank Qualifying Match:
Alberto Del Rio def. Zack Ryder po wykonaniu Cross Armbreaker.

* Podczas segmentu Big Cass i Enzo Amore zakwestionowali pozycjé Dudley Boyz, którzy zareagowali na slowa wyslane pod ich adresem i zjawili sie w ringu.

* Na zapleczu Lana rozmawia z Rusevem, który mówi, zé Kalisto nie ma najmniejszych szans na pokonanie go.

2 walka: Rusev def. Kalisto

3 walka: Natalya vs Dana Brooke – No Contest
Podczas pojedynku przy ringu obecna była mistrzyni Womens Charlotte, która próbowała ingerować w pojedynek, lecz nadziała się na Sharpshootera od byłej pretendentki do pasa kobiet, lecz bez większego efektu, ponieważ Charlotte i Dana połączyły siły i wspólnie zniszczyły Nattie.

4 walka: Fandango & Tyler Breeze def. Goldust & R’Truth

* Na zapleczu AJ Styles został poproszony o wypowiedz na temat rozpadu ”The Clubu”, lecz tego nie skomentował.

W ringu obecny jest Seth Rollins, który mówi, że wspaniale jest móc powrócić na SmackDown jako czynny wrestler. Następnie dodaje iż fani stęsknili się za nim, lecz nie z wzajemnością 😛

5 walka: The Miz def. Cesaro