WWE SmackDown 24/03/2016 – Wyniki

SmackDown otwiera Divas Champion Charlotte i Ric Flair, którzy wygłaszają heelowe promo.

Not Title Match
Sasha Banks def. Charlotte (w/ Ric Flair)
Walkę komentowała Becky Lynch. Sasha wygrała po tym jak skontrowała Figure Eight na roll-up.

Promo The New Day na temat League of Nations, które zostaje przerwane właśnie przez tą grupę.

Singles Match
Sheamus (w/ League of Nations) def. Kofi Kingston (w/ The New Day)
Sheamus wygrał dzięki pomocy King Barretta i Ruseva.

Tag Team Match
The Usos def. The Ascension
Bracia Uso wygrali po wykonaniu podwójnego Superkicka na Viktorze. Po walce The Usos wykonali splasha The Ascension, którzy leżeli na stołach.

Na backstage’u Renee Young przeprowadziła wywiad z The Dudley Boyz. Bubba i D-Von obrażali The Usos, Rikishi’ego oraz The Wild Samoans. Przerwał im Roman Reigns, który wyzwał do walki Bubbe Ray’a.

Tag Team Match
Sami Zayn & Dolph Ziggler def. The Miz & Kevin Owens
Podczas walki Owens chciał opuścić tag team partnera lecz pojawił się Sin Cara, Stardust i Zack Ryder, którzy wrócili go do ringu. The Miz zaatakował Kevina od tyłu, po czym wykonał mu Skull Crushing Finale. Walkę zakończył Sami Zayn wykonując Helluva Kick na Mizie. Po walce każdy zawodnik wykonał swój finisher na Owensie.

Singles Match
Roman Reigns def. Bubba Ray Dudley (w/ D-Von Dudley) by count out
Reigns otrzymał spory pop. Walka szybko przeniosła się poza ring, gdzie sędzia odliczył ich do 10. Po gongu Roman zniszczył Dudley’ów wykonując im Superman Puncha i Speara.

Segment na zapleczu z udziałem R-Trutha i Goldusta.

Na backstage’u Sin Cara i United States Champion Kalisto rozmawiają o swoich walkach na WrestleManii 32. Przerywa im Ryback, który naśmiewa się ze wzrostu Kalisto. Ten zaś odpowiada mu, że pokona go na WrestleManii 32 i obroni pas Stanów Zjednoczonych.

Singles Match
AJ Styles def. Tyler Breeze
AJ wygrał po wykonaniu Phenomenal Forearm.

W ringu są już Paul Heyman i jego klient Brock Lesnar, którzy mówią o Deanie Ambrose a następnie wzywają go do ringu. Zamiast niego pojawia się The Wyatt Family, którzy otaczają ring. Po chwili jednak pojawia się Ambrose z kijem do kendo, który wraz z Lesnarem niszczą rodzinkę Wyattów. Dean następnie atakuje kijem Brocka lecz ten kontruje i wykonuje mi Clothesline’a oraz F5.