WWE SmackDown 21 marca 2017: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z wczorajszego odcinka SmackDown.

Show rozpoczynamy od segmentu z udziałem Daniela Bryana, który na zapleczu ogłosił, że dziś po raz pierwszy Baron Corbin zmierzy się z Randym Ortonem. Do biura GM SD przybył AJ STYLES, który poszukuje Shane’a McMahona. Daniel odpowiedział, że gdyby to od niego zależało to już dawno by go zwolnił, lecz Shane nie jest podobny do pozostałej części McMahonów, którzy potrafią rujnować czyjeś życie. Styles pyta Daniela, czy Shane jest obecny w budynku, a co otrzymał odpowiedź iż jest w drodze dopiero.

W ringu obecny jest już AJ Styles, który powiedział, że nie jest mu przykro za to co zrobił w zeszłym tygodniu z Shanem McMahonem i z pewnością nikt nie ma pojęcia w jakieś świetnej dyspozycji jest teraz. Styles dodał, że Shane jest bardzo szalony, ponieważ rzucił mu wyzwanie, które akceptuje. Tylko dlaczego były mistrz WWE i lepszy sportowiec chciałby być w ringu z Shanem McMahonem? Odpowiedź jest prosta, ponieważ chce być częścią WrestleManii. AJ dodał, że jest nietykalny i jeśli spotka gdzieś Shane’a to ponownie umieści go na szybie samochodu.

1 walka: American Alpha (c) vs. The Usos for the WWE SmackDown Live Tag Team Championship

Zwycięzcy: The Usos dzięki czemu zostali nowymi mistrzami tag team.

Luke Harper zmierzy się z Bray’em Wyattem na ostatnim odcinku SmackDown poprzedzającym WrestleManię 33.

2 walka: Randy Orton vs Baron Corbin

Zwycięzca: Randy Orton

Dowiedzieliśmy się, że na WrestleManii 33 Baron Corbin zmierzy się z Deanem Ambrosem o Intercontinental Championship.

Tymczasem na parkingu widzimy AJ Stylesa wyczekującego na pojawienie się Shane’a McMahona.

Na zapleczu otrzymaliśmy krótki segment z udziałem Braya Wyatta oraz Randy’ego Ortona:

3 walka: Fandango (w/Breezy Bella) vs John Cena

Zwycięzca: John Cena

4 walka: Becky Lynch vs Carmella(w/James Ellsworth)

Wynik: No Contest

Gośćmi w Talking Smack będą: Dean Ambrose, The Usos, John Cena oraz Nikki Bella.

Następnie otrzymaliśmy kolejny skrót z odcinka Total Bellas:

Na parkingu wciąż stoi AJ Stylesa spoglądający na zbliżającą się limuzynę, z której wysiadają Rhyno i Heath Slater natomiast Shane McMahon jest już obecny w ringu. Komisarz SmackDown powiedział, że Styles jest twardym facetem, gdy atakuje kogoś z za pleców, więc jeśli jest twardy to powinien jak najszybciej pojawić się w ringu. Styles niestety popełnił najgorszy błąd w swoim życiu atakując go. AJ prosi komisarza o to, aby się uspokoił, gdyż wydawało mu się iż zmierzą się ze sobą na WrestleManii w walce wieczoru, lecz tak się nie stanie. Shane potrząsnął ręką AJ Stylesa po czym powiedział, że jest mu przykro i doszło do brawlu z udziałem wrestlerów, który zakończył się triumfem Shane’a.