WWE SmackDown 21 lutego 2020: Raport

Pora na emocje związane z piątkowym SmackDown! Dzisiejszy wieczór można by zapowiadać pod hasłem powrót, gdyż to właśnie tutaj w Glendale w stanie Arizona pojawi się zarówno Goldberg jak i siostry Bella.  Ponadto dowiemy się kto zostanie przeciwniczką Bayley w starciu o mistrzostwo na Super ShowDown.

 

Show rozpoczynają The Usos, którzy chcą zemsty za zeszłotygodniowe wydarzenia. Tym razem będą przygotowani, gdyż załatwili sobie dodatkowe wsparcie. Na arenie pojawiają się The New Day, którzy nie szczędzą komplementów swoim dzisiejszym partnerom. Big E nie zapomina jednak wspomnieć, że posiadają wiecęj razy mistrzowskie tytuły niż Usos, co czyni ich lepszymi. Napięcie rośnie dodatkowo po pojawieniu się na arenie Miza i Morrisona, którzy zapowiadają zdobycie mistrzowskich pasów na Super ShowDown. Zapraszają ponadto swoich dzisiejszych partnerów – Zigglera i Rooda.

Tag Team Match

The Usos & The New Day vs. John Morrison, The Miz, Robert Roode & Dolph Ziggler

Zwycięzcy – The Usos & The New Day

 

Na backstage’u spotykamy Daniela Bryana, któremu przerywa Drew Gulak. Przygotował on prezentację, by poprawić umiejętności Bryana. Dodatkowo pojawia się Heath Slater, który ma wyrzuty do Daniela za to, że został ośmieszony przed swoimi dziećmi w walce. Z tego powodu żąda dziś rewanżu,

Backstage’ Tucker rozmawia z Mandy o sytuacji z zeszłego tygodnia. Jest zdenerwowany tym jak ta potraktowała jego przyjaciela w Walentynki. Rose tłumaczy się, że spotkała się Dolphem, gdyż Otis się nie pojawił. Okazuje się jednak, iż ten otrzymał jakąś tajemniczą wiadomość. Wydaje się, że Sonya może coś wiedzieć na ten temat, gdyż zdecydowanie odwodzi Mandy od dowiedzenia się prawdy.

Również na backstage’u Renee Young przeprowadza wywiad z Lacey, która zamierza wyciągnąć wnioski i wrócić silniejsza po porażce z Bayley. Evans przyznaje się, że kiedyś również była prześladowczynią jednak, gdy zauważyła jak na SmackDown zachowują się Sasha wraz z mistrzynią zauważyła, że dotychczas postępowała źle. Dowiadujemy się także, że obecnie celem Lacey jest przejście pięciu innych zawodniczek podczas Elimination Chamber, by móc wystąpić na WrestleManii w walce o mistrzostwo.

 

Symphony of Destruction Match

Elias & Braun Strowman vs. Shinsuke Nakamura & Cesaro

Zwycięzca – Elias & Braun Strowman

 

Na backstage’u otrzymujemy wywiad z Corbinem, który w dalszym ciągu nie pogodził się z porażką na Royal Rumble. Roman Reigns jest według niego zwykłym tchórzem ukrywającym się za swoimi kuzynami. Także jego zdaniem The Big Dog nigdy nie pokonał go w czystej walce 1 na 1. Na Super ShowDown Baron upewni się, że to się nigdy nie wydarzy, a wszyscy fani pokłonią się królowi.

 

Pora na nowy odcinek Moment of Bliss. Gospodarz programu przedstawia legendy, które zostaną w tym roku wprowadzone do WWE Hall of Fame. W ten sposób przedstawia swoich dzisiejszych gości – siostry Bella, które są wdzięczne, że mogą się pojawić w ich rodzinnym mieście, by tutaj oficjalnie ogłosić, że także będą należeć do tegorocznej galerii sław. Brie zauważa, iż 2020 jest dotychczas niesamowitym rokiem w życiu sióstr. W końcu oprócz znalezienia się w Hall of Fame, będą mieć także dzieci. Ponadto jej siostra jest ponownie zaręczona. Do sióstr dołącza mąż Brie – Daniel Bryan, który zmierza do ringu, by zmierzyć się w rewanżu z Heathem Slaterem.

            Singles Match

Heath Slater vs. Daniel Bryan

Zwycięzca – Daniel Bryan

Na backstage’u jesteśmy świadkami spotkania Mandy z Zigglerem, który oferuje podwiezienie Rose do domu, z którego ta korzysta. Okazuje się, że wszystko podglądał załamany Otis.

 

Singles Match

Naomi vs. Carmella

Zwycięzca – Naomi

 

Do ringu zmierza Goldberg, który ma coś ważnego do przekazania Fiendowi kimkolwiek, by on nie był. Wystąpienie przerywa jednak najnowszy odcinek Firefly Fun House, w którym Bray zauważa, że przyszły oponent nie zna go dobrze. Z tego też powodu zaznajamia go ze swoimi przyjaciółmi – Abby The Witch oraz pozostałymi maskotkami. Na koniec jednak Wyatt zostawił dla niego jego najbliższego przyjaciela – Fienda. Na arenie gasną światła, a sam zainteresowany pojawia się w kwadratowym pierścieniu. Goldberg był jednak na to przygotowany i wykonał na swoim przeciwniku spear’a. Po tym wydarzeniu światła zgasły ponownie, a potwór zniknął z ringu. W ten sposób kończymy ostatni epizod SmackDown przed Super ShowDown.