WWE SmackDown 2 sierpnia 2016: Raport

Zapraszamy do czytania wyników z najnowszego odcinka SmackDown.

Show rozpoczynamy od pojawienia się w ringu Randy’ego Ortona, Daniela Bryana oraz Shane’a McMahona.
Panowie oglądają powtórkę z poniedziałkowego RAW, gdzie Viper wykonał RKO Brockowi Lesnarowi. Shane pyta się Ortona, czy jest zadowolony z tego co zrobił i jest przekonany, że dziś dojdzie do odwetu ze strony ”Bestii”. Viper pyta syna prezesa WWE, czy te wszystkie środki ostrożności są potrzebne, ponieważ wystarczyło tylko jedno RKO, aby zatrzymać podopiecznego Paula Heymana. Shane odpowiedział, że pewne zabezpieczenia są konieczne, gdyż chce aby Randy spędził tę noc bez większych niespodzianek. Nagle na arenie pojawiają się Maryse oraz IC Champion The Miz, który porównuję się do Matta Damona, a WWE do wersji Jasona Bourne’a. Mike dodaje, że generalny manager SD Daniel Bryan nie był zadowolony z faktu iż będzie musiał pracować na niebieskiej tygodniówce. GM mówi, że obecnie jest podekscytowany, ponieważ zwycięzca dzisiejszego triple threat matchu, w który udział wezmą Baron Corbin, Apollo Crews i Kalisto zmierzy się z Mizem na SummerSlam o jego tytuł.

Tymczasem na arenie zjawił się mistrz Dean Ambrose, który przedstawił się, a następnie udał w kierunku ringu. Mistrz mówi, że na gali Battleground pokonał swoich braci z The Shield po czym prosi aby do ringu przybył jego kolejny przeciwnik, czyli Dolph Ziggler. Pretendent zjawia się i mówi, że jest wielkim fanem Ambrose’a i mają wiele wspólnego ze sobą. Dean spogląda na swoje rywala i odpowiada, że jeśli Show off będzie się nadal przejmował swoim wizerunkiem i tym co wszyscy o nim myślą to ich feud, to tylko jedna wielka strata czasu. Ziggler jest facetem, który na gali SummerSlam zostanie pokonany i spadnie na sam koniec kolejki o tytuł WWE. Dolph odpowiada, że w ciągu ostatnich 7 lat był lekceważony przez wielu i wszyscy mówili mu, że nie jest wystarczająco dobry, ale fakt jest inny, gdyż w pojedynkę był w stanie pokonać wielu przeciwników jednocześnie, na co odpowiedział Dean tymi słowami ”Problem polega na tym, że nie jesteś tak dobry jak Ci się wydaje”.

Na arenie zjawił się Bray Wyatt, który oznajmił, że według niego Dolph Ziggler jest bezwartościowym wrestlerem i nie zasługuje na miano przyszłego mistrza WWE, ponieważ ukradł coś co należało do niego. Następnie dodaje, że dziś w tym samym ringu zmierzą się o miano pretendenta do WWE Championship, a jeśli Ziggler wygra z nim to udowodni wszystkim iż jest numerem jeden i zasługuję na walkę z Ambrosem. Jednakże jeśli przegra, to na gali SummerSlam lider The Wyatt Family zmierzy się o tytuł WWE. Ziggler akceptuje wyzwanie.

1 walka: Triple Threat Match o miano pretendenta do walki o IC Championship
Apollo Crews def. Baron Corbin i Kalisto

2 walka: Single Match
Becky Lynch vs Eva Marie
No Contest

3 walka: Tag Team Match
American Alpha def. The Vaudevillains

Na arenie pojawił się AJ Styles, który oznajmił, że ma nam coś do przekazania na temat Johna Ceny. Do segmentu dołącza ikona WWE. AJ mówi iż jest zdenerwowany faktem, że John Cena nadal jest w WWE, ponieważ należą do zupełnie innych światów. Jedynym powodem, dla którego bohater młodych fanów WWE jest razem z nim w ringu, to pokazanie się w Nashville, czyli w mieście ludzi ”upośledzonych umysłowo”. Wszystko co jest związane z Johnem Ceną stanowi urojenia, tak samo jak rodzice, którzy powtarzają dzieciom, że w przyszłości mogą zostać wielkimi mistrzami. John odpowiada, że od 15 lat jest tutaj tylko z jednego powodu, a jest nim miłość do WWE. Uwielbia również rodziców z jego małymi fanami, którzy dziękują mu za to kim jest. AJ odpowiada, że na gali SummerSlam skopie tyłek swojego rywalomi i to będzie najlepsza część tego show, a następnie ruszy po tytuł. Na zakończenie segmentu AJ dodał, że jeśli John Cena z nim przegra, to będzie musiał pojawić się na SmackDown i przed wszystkimi fanami powiedzieć, że AJ jest lepszy od niego. Jeśli tego nie zrobi, to okaże się, że Cena jest kłamcą, ale jeśli się przyzna przed całym światem, to okaże się, że Cena jest przegranym.

4 walka: Single Match
Randy Orton def. Fandango(w/Tyler Breeze) przez DQ.

Viper próbował wykonać swoją akcję kończącą, ale spostrzegł, że wśród fanów WWE znalazł się Brock Lesnar, który momentalnie wbiegł do ringu. Randy wykonał RKO na Fandango, a następnie nadział się pod F5. Po tym incydencie zjawił się Shane McMahon wraz ze służbą bezpieczeństwa i wspólnie odprowadzili ”Bestię” na zaplecze.

W biurze Daniela Bryana zjawił się Heath Slater, który mówi, że nikt nie jest lepszy od niego i obecnie jest najgorętszym wolnym agentem. Daniel odpowiada, że jeśli Heath chce zdobyć kontrakt i znaleźć się na SmackDown, to w przyszłym tygodniu będzie musiał pokonać swojego rywala, którym będzie Rhyno.

Czas na wywiad z mistrzem WWE Deanem Ambrosem, który przeprowadziła Renee Young.
Pytanie o sytuację Dolpha Zigglera – Dean odpowiada, że to starcie Zigglera z Wyattem nie jest mu na rękę, ponieważ był już przygotowany do starcia na SummerSlam, a tak to będzie musiał jeszcze trochę pobyć na SmackDown. Następnie dodał, że nie jest zaskoczony postępowaniem Wyatta. Dziś wszystko może się wydarzyć.

5 walka: Single Match
Natalya vs Carmella
No Contest

W drodze do ringu Daniel Bryan i Shane McMahon zatrzymali Dolpha Zigglera tylko po to aby powiedzieć mu, że wierzą w niego.

6 walka: Single Match – Jeśli Dolph przegra, to na gali SummerSlam przeciwnikiem Ambrose’a będzie Bray Wyatt
Dolph Ziggler def. Bray Wyatt

Po pojedynku Erick Rowan zaatakował Dolpha Zigglera, na co zareagował mistrz WWE Dean Ambrose, który niestety został wyrzucony z ringu, a Bray Wyatt wyprowadził Sister Abigail na swoim dzisiejszym przeciwniku.