WWE SmackDown 11 kwietnia 2017: Raport

Show rozpoczynamy od segmentu z udziałem Jindera Mahala, który wyjawił, że jest pierwszy wrestlerem RAW przeniesionym na SmackDown, a także dodał iż zmierzy się z Mojo Rawleyem przez, którego nie wygrał Battle Royal na WrestleManii.

JBL został wybuczany przez fanów zgromadzonych na arenie, a w ringu obecny jest United States Champion Kevin Owens, który ogłosił siebie jako kolejnego członka niebieskiego brandu. Mistrz powiedział, że nie od dziś wiadomo iż Kanadyjscy sportowcy są o wiele lepsi od Amerykańskich dzięki czemu stanie się nową twarzą SmackDown. Nagle zjawił się Baron Corbin, ale cóż to???? Sami Zayn. Do segmentu włączył się także Generalny Manager SmackDown Daniel Bryan, który ogłosił, że na Payback Kevin Owens będzie bronił tytułu w starciu z Chrisem Jericho, a zwycięzca tego starcia stanie się oficjalnym członkiem SmackDown, a następnie ogłosił, że później odbędzie się Triple Threat Match z udziałem Samiego, Barona oraz Stylesa o miano pretendenta do WWE United States Championship.

1 walka: Singles Match
WWE Champion Randy Orton def. Erick Rowan przez dyskwalifikację.

Po pojedynku ukazana została reklama przestrzegająca przed paleniem papierosów, w której udział wzięli: Natalya, Sasha Banks, Sheamus oraz AJ Styles.

2 walka: WWE SmackDown Tag Team Championship
The Usos def. American Alpha

Po pojedynku na arenie zjawili się Primo i Epico, którzy z za pleców zaatakowali American Alpha, a następnie ogłosili się jako nowi członkowie SmackDown.

3 walka: Singles Match
Mojo Rawley def. Jinder Mahal

W ringu obecny jest Shane McMahon, który podziękował wszystkim gwiazdom SmackDown jakie zawitały w poniedziałek na Monday Night RAW, a następnie ogłosił, że SmackDown Live wciąż ma coś ciekawego do zaoferowania. Shane dodał, że jest tutaj w celu porozmawiania na temat dywizji kobiet na SmackDown po tym jak odeszły Alexa Bliss oraz Mickie James. Na arenie pojawiła się obecna mistrzyni kobiet SmackDown Naomi, następnie Natalya, Carmella i Becky Lynch. Shane ogłosił, iż pierwszą kobietą, która z RAW dołączy na SmackDown jest…..Tamina Snuka, a kolejną Charlotte Flair.

Sin Cara dołączył na SmackDown!

Rusev dołączył na SmackDown!

W ringu obecny jest Aiden English, ale jego segment został przerwany przez Tye’a Dillingera.

4 walka: Singles Match
Tye Dillinger def. Aiden English

Po pojedynku otrzymaliśmy zapowiedź pojawienia się Lany na SmackDown.

W ringu obecny jest Dolph Ziggler, który ogłosił, że pozostanie na SmackDown, ponieważ wszyscy ludzie próbują się wybić na jego osobie. Segment został przerwany przez Shinsuke Nakamurę, który prosi o możliwość stoczenia walki z Dolphem, lecz ten nie udzielił odpowiedzi i udał się na zaplecze.

The New Day dołączyli na SmackDown!

5 walka: United States Championship #1 Contender’s Match
AJ Styles def. Sami Zayn oraz Baron Corbin