WWE SmackDown Live 05.06.18 : Najlepsze i Najgorsze Momenty

Przedostatnie SmackDown przed Money In The Banks już za nami! tak więc czas na kolejne „Najlepsze i Najgorsze” momenty z tej tygodniówki. Podczas minionego SmackDown doszło do oficjalnego podpisania kontraktu na walkę o pas WWE na MITB pomiędzy AJ Stylesem a Shinsuke Nakamurą.

Asuka pokonała Sonyę i Mandy w Handicap matchu pokazując Carmelli, że ta nie będzie miała tak łatwo na czerwcowej gali. Big Cass wygłosił krótki speech na temat Daniela Bryana i ich walki na MITB. W walce wieczoru doszło do 6 Man Tag Team Matchu pomiędzy New Day a zespołem Miza, Ruseva i Samoa Joe.


Najlepsze #1

W końcu coś ruszyło

Feud na linii Mella – Asuka rozpoczął się tak naprawdę z niczego. Paige ogłosiła po prostu to, że Carmella zawalczy z nią na MITB. W tym tygodniu zobaczyliśmy, w końcu jakikolwiek zarys ich rywalizacji. Asuka pokonała Mandy Rose i Sonyę Deville w Handicap Matchu po walce mistrzyni zaatakowała Japonkę uderzając ją pasem i dodając Superkick. Wcześniej przed walką wygłosiła również bardzo ciekawe promo na temat Asuki. Mówiła m.in o jej serii zwycięstw i byciu niepokonaną w NXT wspomniała też o jej porażce z Charlotte na WrestleManii. Według mnie Asuka powinna pokonać Carmi na MITB, bo po prostu nie widzę innego rozwiązania i nie wyobrażam sobie Melli jako osoby która pokonuje Asukę.


Najgorsze #1

Charlotte się poddaje

Becky Lynch pokonuje Charlotte poprzez Dis-arm-her czy jest to dobre rozwiązanie? według mnie zwycięstwo Irlandki jest plusem, ale nie podobało mi się to, że walka zakończyła się poprzez odklepanie byłej mistrzyni SmackDown. Flair była nieobecna przez prawie całą drogę do MITB i po powrocie przegrywa a booking jej postaci jest na ten moment słaby. Jestem tego zdania, że Becky powinna wygrać te starcie poprzez pin i w ten sposób panna Flair by nic na tym nie straciła. Co dalej z obiema paniami? są one zdecydowanymi faworytkami walki o walizkę i liczę na to, że któraś z nich zdobędzie kontrakt.


Najlepsze #2

Podpisanie kontraktu na walkę o pas WWE


Rywalizacja obu panów trwa już szmat czasu i zapewne jej koniec nastąpi na czerwcowym PPV. Nakamura od dłuższego czasu jest jedną z ciekawszych postaci w niebieskim brandzie i od czasu heel turnu zmienił się nie do poznania. Tym razem AJ i Shin spotkali się, aby podpisać kontrakt na swoje starcie Last Man Standing, które odbędzie się na MITB. Jak to bywa w zwyczaju podpisywania kontraktów w WWE doszło oczywiście do spięcia na linii Styles – Nakamura. AJ nie wytrzymał prowokacji ze strony „Nakiego” i po prostu go spoliczkował. Ten zaś się zaśmiał i podpisując kontrakt opuścił miejsce. Fajne jest to, że cały ten segment odbył się w gabinecie Paige a nie tradycyjnie w ringu.


Najgorsze #2

Beznadziejny booking walki wieczoru

W walce wieczoru SmackDown doszło do 6 Man Tag Team Matchu pomiędzy grupą The New Day a zespołem Miza, Ruseva i Samoa Joe. W zeszłym tygodniu Joe zdobył miejsce w Ladder Matchu pokonując Bryana i Cassa w Triple Threat Matchu i odbudował swoją postać po wcześniejszych niepowodzeniach. WWE tym razem postawiło na sprawdzone rozwiązanie, czyli jeden z drużyny przez przypadek atakuje swoich partnerów a Ci go atakują i opuszczają arenę. To jest po prostu słabe a Rusev i Samoa Joe nie zostali w żaden sposób wypromowani przed zbliżającym się PPV. The New Day wygrywają po raz kolejny i tak kończy się ta oto walka.


Najlepsze #3

Świetny speech Cassa

Big Cass wygłosił krótką przemowę w kierunku Daniela Bryana i tego co spotka go na MITB. Cass po raz kolejny zaprezentował się bardzo dobrze za mikrofonem. Pokazał on, że po powrocie po odniesionej kontuzji stał się on lepszym wrestlerem (zwłaszcza przy mikrofonie). Cass kilkukrotnie wspominał on tym, że ma on dużą przewagę na Bryanem na rożnych płaszczyznach. Ex Cassady zadeklarował również, że pokona on „American Dragona” na czerwcowym show. Feud obu panów z tygodnia na tydzień robi się coraz to ciekawszy, a jego kulminacja nastąpi na Money In The Bank!