WWE RAW 5.05.18 : Najlepsze i Najgorsze Momenty

Trochę z opóźnieniem, ale czas na tradycyjne „Najlepsze i Najgorsze Momenty z Raw „. Ostatnie Raw wypadło według mnie średnio. Odbyły się m.in walki kwalifikacyjne do Money In The Bank Matchy Kevin Owens zmierzył się z Braunem Strowmanem.

Doszło także do walki z udziałem kobiet Ember Moon, Sasha Banks i Ruby Riott walczyły o miejsce w MITB matchu kobiet. W walce wieczoru Roman Reigns zmierzył się z Finnem Balorem a także Samim Zaynem.


Najlepsze #1

Bobby Roode pokonuje Elias’a

Ostatnie tygodnie nie były udane dla byłego mistrza NXT. Przegrał on bowiem dwukrotnie z Eliasem. Na minionym Raw w końcu udało mu się wygrać i najpewniej zakończyć ten krótki feud. Myślę, że Bobby może teraz skierować swoją uwagę w kierunku Ladder Matchu o walizkę. Według mnie powinen on znaleźć się w składzie tej walki.


Najgorsze #1

Kolejna porażka Kevina Owensa

Kevin Owens na RAW nie zanotował jeszcze ani jednego zwycięstwa od czasu powrotu na czerwoną tygodniówkę. W tym tygodniu przerwał on przemowę Strowmana i dołożył kilka ostrych słów od siebie. Kurt Angle ogłosił, że RAW otworzy pojedynek Owens Vs Strowman zwycięzca trafi do walki MITB. Walkę wygrał Braun co było logiczne patrząc na promocję tego zawodnika. Szkoda tylko, że Kev na tym ucierpiał.


Najlepsze #2

Intercontinental Championship Open Challenge

Seth Rollins w swoim segmencie powiedział, że będzie walecznym mistrzem. Od razu pomyślałem, że chodzi o Open Challenge!  I rzeczywiście tak było. Na wyzwanie Setha odpowiedział Mojo Rawley przegrał on walkę z Architektem. Mam nadzieję, że owy Open Challenge będzie się teraz odbywać co RAW. 


Najgorsze #2

Kolejna nic nieznacząca walka dla Drew i Dolpha

Od czasu uformowania tag teamu, panowie tak naprawdę nie ugrali nic. Zawalczyli z Titus Worldwide potem nie było ich na RAW. Walka z Rhyno i Slaterem nie była moim zdaniem potrzebna typowy zapychacz. Ciekawi mnie co dalej z tą 2 być może wezmą oni udział w MITB Ladder Matchu dla tag team’ów?


Najlepsze #3

Finn Balor trafia do walki Money In The Bank

W Main Evencie RAW doszło do Triple Threat Matchu. Zwycięzca trafił do MITB Ladder Matchu. Finn Balor pokonał Samiego Zayna i Romana Reignsa i tym samym zakwalifikował się do wspomnianej walki. Pomógł mu w tym trochę Jinder Mahal, który zaatakował Big Doga w małym stopniu przyczyniając się do jego porażki. Zwycięstwo Finna było najlepszym rozwiązaniem i na pewno jest on jednym z głównych faworytów do wygrania walizki.


Najgorsze #3

Sasha Banks po raz kolejny pominięta

Od ogłoszenia walki wiadome raczej było, że to Ember Moon, która jest na wznoszącej wygra ten pojedynek. Starcie naprawdę stało na wysokim poziomie i każda z pań ocierała się o wygraną. Oczywiście nie zabrakło interwencji Riott Squadu próbowały one przeszkodzić Sashy Banks jednak jej na pomoc przybiegła Bayley. Na nic to się nie zdało Moon wykonała Eclipse na Ruby i Sashy i wygrała walkę. Jak dla mnie jest to dobra decyzja, ale dlaczego umieszczono tam Sashę? panna Banks jest jedną z najlepszych wrestlerek w federacji i powinna ona znaleźć się w Ladder Matchu!