WWE RAW 25.06.18 : Najlepsze i Najgorsze Momenty

Kolejny epizod Monday Night RAW za nami! tak więc czas na kolejne „Najlepsze i Najgorsze Momenty” z tej tygodniówki. RAW obfitowało w wiele ciekawych momentów a gala naprawdę mogła się podobać. Segment na początku RAW sugeruje nam to, że już niedługo a może nawet na SummerSlam ujrzymy pojedynek pomiędzy Reigns’em a Lashley’em. Sytuacji w dywizji tag team’owej nie będę komentował bo to co tam się obecnie dzieje, nie jest warte omawiania. W bardzo ciekawy sposób prowadzona jest rywalizacja Kevina Owensa z Braunem Strowmanem i potwierdziło się to na RAW akcja z samochodem to był strzał w 10.

Nareszcie coś ruszyło w „feudzie” Sashy i Bayley ta druga dopuściła się brutalnego ataku na swojej byłej przyjaciółce rewanżując się za atak z przed tygodnia. Czy to oznacza, że Bayley przejdzie pełny heel turn? czy może Banks powróci do roli heela? Natalya pokonała Alexę Bliss przy pomocy Nia’y Jax co daje jej jakby nie patrzeć miano pretendentki do tytułu. W Main evencie RAW doszło do walki rewanżowej o pas interkontynentalny. Dolph Ziggler przegrał pojedynek z Rollinsem, ale poprzez DQ i zachował swój pas. 


Najlepsze #1

Brutalny atak Bayley

Po przegranym pojedynku tag team’owym Bayley momentalnie i niespodziewanie zaatakowała Sashę Banks. Można rożnie odbierać ten atak, albo była to po prostu zemsta za zeszły tydzień, kiedy to Banks dopuściła się podobnego czynu. Równie dobrze wspomniane zachowanie Bayley może być początkiem przemiany jej gimmnicku i przejścia na ciemną stronę mocy. Cieszę się, że nareszcie coś ruszyło w tej rywalizacji, bo to co oglądaliśmy przez ostatnie tygodnie nie było w najmniejszym stopniu ciekawe.


Najgorsze #1

Lashley Vs Reigns? kolejny pojedynek tag team’owy z ich udziałem

Segment, który otworzył RAW znów doprowadził nas do walki tag team’owej z udziałem Reigns’a i Lashley’a. Po raz kolejny zmierzyli się oni z The Revival  niespodziewanie przegrali. No nie powiem w pewnym stopniu mnie to ucieszyło, bo przez ostatnimi czasy Dawson i Wilder to jobberzy, a taka wygrana może ich choć trochę podbudować.

Wróćmy jednak to sytuacji Romana i Bobby’ego, panowie od jakiegoś już czasu (2 tygodni) prowadzą ze sobą mini feud, który raczej przerodzi się w coś większego. Według mnie niepotrzebna była tu ich porażka. Znów doszło między nimi do zgrzytów i to doprowadziło do ich wspomnianej wcześniej porażki. Wszystko wskazuje na to, że były Impact Champion i były mistrz WWE już wkrótce ze sobą zawalczą. Czy feud w wykonaniu oby panów może wypaść ciekawie? moim zdaniem będzie o to ciężko.


Najlepsze #2

Braun Strowman w pogoni za Owensem

Strowman i Owens wygrali swój pojedynek z Finnem Balorem i „Constable” Baronem Corbinem. Po walce Kevin chciał się pogodzić z Braunem, ale ten nie był na to chętny. Owens momentalnie próbował opuścić arenę. Strowman podążył za nim, ale „Prizefighter” się schował. Na sam koniec okazało się, że „Monster Among Man” wywrócił samochód Kevina do góry po czym wrócił do hali. Były to ciekawe rozwiązanie a ja liczę na to, że nie jest to jeszcze koniec sporu tej dwójki.


Najgorsze #2

Matt Hardy przegrywa

Curtis Axel pokonał Matt’a po krótkim pojedynku. Rozumiem, że jest to forma podbudowy B-Team’u, ale dlaczego w taki oto sposób? Wyatt i Hardy już dawno mi się znudzili jako mistrzowie. Ich title reign jest nijaki i nie wprowadza tej świeżości w dywizji tag team’ów na czerwonej tygodniówce.


Najlepsze #3

Świetny Main event i obrona pasa IC przez Zigglera

Ziggler i Rollins znowu dostarczyli nam wielu emocji. Panowie stworzyli świetną walkę, w której wszystko mogło się podobać no może poza jej końcem. Drew McIntyre doprowadził do dyskwalifikacji atakując Setha. Tym samym Ziggler przegrał walkę, ale zachował pas IC. Po walce Drew i Dolph nadal atakowali Rollinsa temu zaś na pomoc przybył Roman Reigns, który pozbył się ich z ringu. Ziggler Vs Rollins na Extreme Rules? jestem za i dodatkowo można dodać to tego pojedynek jakąś stypulację.


Najgorsze #3

Natalya pokonuja Alexę Bliss

Jaki sens był w tym, aby to Nattie wygrała tą walkę? Bliss jako mistrzyni powinna zdetronizować swoją przeciwniczkę i pewnie zmierzać w stronę gali Extreme Rules. Znów we wszystko wmieszano Jax co było zbędne. Kolejna odsłona rywalizacji na linii Jax – Bliss zbliza się wielkimi krokami i jak widać WWE juz zaczęło promować tą walkę. Natalya wygrywając z Bliss jakby nie patrzeć zyskała miano pretendentki więc możliwe, że zostanie dodana do meczu o pas RAW Women’s.