WWE RAW 23.04.18 : Najlepsze i Najgorsze Momenty

Powracamy z naszą starą serią! Najlepsze i najgorsze momenty z Raw i SmackDown od dnia dzisiejszego cotygodniowo na naszej stronie. Dziś oczywiście pod lupę brane będzie minione Raw, które wypadło w miarę dobrze. Był to ostatni epizod czerwonej tygodniówki przed wielkim Greatest Royal Rumble, które już w najbliższy piątek.


Najlepsze #1

Chad Gable pokonuje Jindera Mahala

Podczas Shake-up’u Gable trafił na RAW. Według mnie było to złe posunięcie, ale po ostatnim RAW zmieniłem zdanie. WWE podkłada byłego mistrza WWE i US komuś kto po prostu jobbował na niebieskiej tygodniówce przez ostatni okres. Mahal jak wiemy na arabskim evencie zawalczy o nie tak dawno stracony pas United States i taka porażka według mnie nie jest dobrym wyborem. Wracając do Chada to ostatni tryumf może oznaczać, że federacja ma na niego jakiś plan i nie przepadnie on w cieniu innych gwiazd RAW. Jestem tego zdania, że mógłby on nawet dostać shoota na mistrzostwo interkontynentalne oczywiście po dobrej podbudowie jego postaci.


Najgorsze #1 

Segment Brocka Lesnara i Romana Reigns’a

Feud obu panów trwa już jakiś i nie oszukujmy się nie jest to jakaś bardzo ciekawa rywalizacja. Reigns był mocnym faworytem do zwycięstwa na WM’ce a jak wiemy poległ w walce z Brockiem. Cały ten segment był według mnie niepotrzebny. Hmm Heyman jak to Heyman dał świetne promo i tyle potem, do ringu wchodzi Reigns mówi „Believe That” i wychodzi jaki to ma sens?. Według mnie powinno dojść do brawlu między nimi, aby bardziej wzbudzić w nas emocje przed zbliżającym się ich pojedynkiem na GRR. Ostatnimi czasy naprawdę Reignsa ogląda mi się dobrze i moim zdaniem będzie o wiele ciekawszym mistrzem niż Lesnar.


Najlepsze #2

The Sami & Kevin Show

I love this guys! tak tak Zayn i Owens razem to coś świetnego. Jestem jak najbardziej za tym, aby ich show odbywało się często, ponieważ panowie dają nam ogromną dawkę rozrywki. Bardzo dobry segment, jeden z ciekawszych punktów tego RAW. Od zawsze wiadome było, że Kevin to wspaniały mówca, ale Sami ostatnimi czasy także rozwinął się pod względem umiejętności na mikrofonie. Ich gościem był Kurt Angle a, panowie przygotowali na tę okazję specjalną piosenkę „You S*ck” haha. Myślę, że duet Owens & Zayn nie „przepadnie” na RAW i będą oni czołowymi postaciami na Monday Night RAW.


Najgorsze #2 

Destrukcja Zayna i Owensa

Z jednej strony było to dobre posunięcie z drugiej jednak nie. Strowman nadal budowany jest na niszczyciela na RAW i taki obrót spraw był bardzo prawdopodobny. Praktycznie rzecz biorąc Strowman wpadł do ringu na chwilę po czym w szybki sposób załatwił KO i SZ. Czy to odbije się jakoś na pozycji dwójki Kanadyjczyków? moim zdaniem nie, ale trochę stracili na tej porażce. Można to było rozwiązać inaczej np: Owens i Zayn doprowadzają do dyskwalifikacji a potem „Monster Among Man” ich atakuje i ta opcja byłaby według mnie najlepsza.


Najlepsze #3

Ziggler i McIntyre niczym HBK i Diesel

Połączenie tej dwójki to był strzał w dziesiątkę. Oni będą rządzić w dywizji tag’owej RAW przez długi czas. Na ostatnim RAW Drew powrócił do MR i niespodziewanie połączył siły z Zigglerem zaatakowali oni Titus Worldwide. Efektem tego była walka obu zespołów na RAW. Starcie te było pokazem dominacji Zigglera i McIntyre’a i oczywiście wygrali oni tą walkę. Po walce zarówno Dolph jak i Drew dali bardzo dobre proma, które tylko potwierdziły fakt, że zamierzają oni namieszać w czerwonym brandzie.


 Najgorsze  #3

Elias pokonuje Bobby’ego Roode’a w jego solowym debiucie na RAW

Solowy debiut Roode’a na RAW powinien być okraszony zwycięstwem, ale jak się okazało przegrał on swoje starcie. Elias jak zawsze chciał coś zaśpiewać, ale przerwał mu Bobby i doszło do ich pojedynku. Ex Samson wygrał w dość kontrowersyjny sposób co może oznaczać, że WWE planuje feud obu panów. Będzie to zapewne krótka rywalizacja a skończy się ona w kick offie do Backlash 🙁 zarówno Elias i Bobby to zawodnicy którzy zasługują na więcej niż tylko kick off. Co dalej z nimi tego dowiemy się najpewniej na najbliższym RAW.


Najlepsze #4

Ronda Rousey po raz kolejny pomaga Natalyi

Po raz kolejny „Rowdy” pomaga Natty co oznacza, że story z ich przyjaźnią będzie nadal kontynuowane. Ronda ingeruje w 10 osobową walkę kobiet i atakuje opraw czynię Natalyi czyli Mickie James. James i Rousey mają walczyć ze sobą podczas trasy WWE po europie i może stąd takie posunięcie. Ronda nadal bookowana jest typową „Bad Women” i pokazywane jest z tygodnia na tydzień. Czy dojdzie do walki Rousey Vs James na którejś z gal PPV lub może na jakimś epizodzie RAW? moim zdaniem byłoby to dobre rozwiązanie. Po krótkiej rywalizacji z Mickie, Ronda mogłaby na dobre rozpocząć feud ze swoją przyjaciółką.


Najgorsze #4

A Moment Of Bliss

Nie lubię rzeczy tego typu! takie segmenty są zbędne. Według mnie psuje to trochę postać Alexy, która bookowana jest na złośliwą i zadziorną kobietę. Tutaj przedstawiono ją jako osobę , która jest ofiarą znęcania 🙂 Bliss żaliła się, że Nia Jax zabrała jej moment na RAW dodała również, że Jax znęcała się na nią jak nad bezdomną i głodną kobietą 🙂 to jest według mnie jakiś chory żart. Mam jedynie nadzieję, że coś ciekawego z tego wyjdzie. Na Backlash dojdzie do ich rewanżowej walki z której wyjść zwycięsko musi Nia innej opcji nie widzę.