WWE RAW 21.05.18 : Najlepsze i Najgorsze Momenty

Kolejny epizod czerwonej tygodniówki w drodze do Money In The Bank za nami. W tym tygodniu działo się sporo a rywalizacje nabrały coraz to większych rumieńców. Roman Reigns po raz kolejny skonfrontował się z Jinderem Mahalem tym razem w tag team matchu.

Nia Jax i Ronda Rousey podpisały kontrakt na ich walkę na czerwcowym MITB. W main evencie gali doszło do walki Finna Balora z Braunem Strowmanem i to był jeden z lepszych momentów tej tygodniówki. Tak więc zapraszam już na „Najlepsze i Najgorsze” momenty z RAW.


Najlepsze #1

Bardzo dobry tag team match i zarazem kontynuacja feudu Reigns’a z Mahalem

Raw rozpoczął segment z udziałem Kurta z Stephanie McMahon. Po krótkim czasie pojawił się Roman Reigns, który mówił m.in o swoich walkach z Lesnarem. Następnie pojawił się Kevin Owens i po chwili ustalono ich walkę jako opener RAW. Jak się potem okazało w walkę zaingerował Mahal a potem Rollins co doprowadziło do tag team matchu Reigns & Rollins Vs Mahal & Owens. Walka wyszła bardzo dobrzei wygrali ją face’owie. Po walce jednak Jinder Mahal zaatakował Romana i dał jasny sygnał, że ich feud nabiera rozpędu. Na gali MITB zobaczymy starcie tej dwójki i praktycznie możemy spodziewać się po nich wszystkiego.


Najgorsze #1

Roode Vs Elias po raz enty

Rywalizacja (jeśli to w ogóle można nazwać rywalizacją) między tą dwójką trwa już od dłuższego czasu co mnie cholernie nudzi. Roode w zeszłym tygodniu zakwalifikował się do Ladder Matchu o walizkę a tydzień później od tak sobie przegrywa eh. Szans na zwycięstwo w MITB matchu to on nie ma żadnych, ale prowadzenie jego postaci w drodze do czerwcowej gali wygląda bardzo słabo. Mam nadzieje, że to był już ten ostatni akt ich feudu!


Najlepsze #2

Podpisanie kontraktu na walkę o RAW Women’s Championship

Cały segment wypadł moim zdaniem przyzwoicie. Obecność Steph oznacza, że może ona mieć jakiś wpływ na rezultat walki o pas na MITB i przeszkodzi on „Rowdy” w osiągnięciu zwycięstwa nad Nią. Ronda jak zawsze świetnie zagrała mimiką twarzy a Jax powiedziała kilka słów w typowym dla heela stylu. Myślę, że feud obu pań nabierze rozpędu przez najbliższe tygodnie a na Money In The Bank dostaniemy niezły pojedynek.


Najgorsze #2

Segment Samiego i The Lashley Sisters

Segment wypadł według mnie żałośnie i zarazem śmiesznie. Przed tygodniem Zayn zaatakował Lashleya w trakcie jego walki z Kevinem i Eliasem. Ewidentnie idziemy w stronę walki Lashley Vs Zayn i najprawdopodobniej dojdzie do niej na MITB. Rzekome siostry Bobby’ego oczywiście wypowiadały się o jego osobie w złym sposób hah sam zainteresowany zjawił się w ringu po czym między nim a Samim doszło do brawlu, który wygrał były Impact Champion.


Najlepsze #3

Natalya awansuje do Money In The Bank Matchu

W kolejnej walce kwalifikacyjnej do MITB matchu zobaczyliśmy Fatal-4-Way z udziałem Nataly’i, Liv Morgan, Sarah’y Logan i Dana’y Brooke. Zwycięsko z tego starcia wyszła najbardziej doświadczona Natalya. Kanadyjka poddała Logan i tym samym zameldowała się w kobiecym Ladder Matchu. Jest to bardzo dobry wybór, ponieważ reszta pań jest za mało wypromowana a Natty wniesie do walki z drabinami o wiele więcej.


Najgorsze #3

McIntyre i Ziggler dalej błąkający się po RAW

Dolph Ziggler i Drew McIntyre hmm idealne połączenie co nie? otóż moim zdaniem ich kariery powinny być kontynuowane osobno, ponieważ ich tag team to tylko krótkoterminowy projekt. Na RAW eweidentnie nie mają co robić, a jak widać pomysłów na nic brak co mnie martwi, bo Drew od czasu swego powrotu zrobił ogromny progres i powinien jak dla mnie stać się jedną z czołowych gwiazd na czerwonej tygodniówce. Ziggler pokonuje Gable’a i co dalej? czy co tydzień będziemy oglądać obu panów w takich oto rolach?


Najlepsze #4

Balor Vs Strowman wreszcie coś nowego!

W walce wieczoru zobaczyliśmy w końcu coś nowego! mowa tu o zestawieniu Strowman i Balor. Panowie stworzyli dobrą walkę, która zasługuje na pochwałę. Obaj to jedni z głównych faworytów walki o walizkę i spodziewać się można tego, że w walce z drabinami spotkają się oni ponownie. Braun wygrywa walkę po chaotycznej końcówce a Finn nie stracił za wiele i był wiarygodnym rywalem „Monster Among Man’a”.


 

No Comment.