WWE RAW 13.11.2017: Wyniki

RAW w Atlancie otworzyła Stephanie McMahon wraz z Kurtem Anglem. Miała ona do niego pretensje, że 5 zawodnikiem RAW stał się Jason Jordan, a 5 zawodnikiem SmackDown został John Cena, a był on ostatnio widziany właśnie na czerwonej tygodniówce. Następnie pojawiło się The Shield wraz z powracającym Romanem Reignsem. Stanęli oni po stronie Kurta Angle’a i wyzwali New Day do walki na Survivor Series

1.Bayley vs Mickie James vs Dana Brooke – Winner joins Team RAW at Survivor Series

W walkę zainterweniowała Asuka atakując Dane Brooke. Pojedynek wygrała Bayley po wykonaniu swojej akcji kończącej na Mickie James.

Promo Enzo Amore i Drew Gulaka

2.Kalisto & Akira Tozawa vs Enzo Amore & Drew Gulak

Pojedynek wygrałi Enzo & Drew. Enzo popchnął Tozawę na Kalisto, a następnie zaaplikował swojego finishera.

Do ringu wszedł mistrz Interkontynentalny The Miz oraz Miztourage. Odbyło się Miz TV z nowymi mistrzami Tag Team’ów RAW – Sheamusem i Cesaro.

3.Bray Wyatt vs Jason Jordan 

Syn Kurta wygrał pojedynek przez roll-up, lecz po walce został zaatakowany przez Wyatta. Jason nabawił się kontuzji kolana.

Do ringu wszedł Brock Lesnar i Paul Heyman, który podał 5 powodów, dla których warto wykupić WWE Network na Survivor Series.

4. The Shield vs The Miz, Cesaro & Sheamus

Był to bardzo dobry i dynamiczny pojedynek, który wygrało The Shield po Triple Powerbombie na The Mizie.

Do ringu wszedł GM RAW i powiedział, że Jason nie jest w stannie walczyć. Kurt musiał ogłosić nowego członka drużyny RAW. Jordan prosił, aby dać mu szansę i obiecywał, że w niedzielę będzie zdrowy. Nagle na arenie rozbrzmiało ”Start to play the game” i na RAW powrócił Triple-H, który został 5 członkiem drużyny RAW i zastąpił Jasona Jordana. Na koniec segmentu Jordan zainkasował pedigree od HHH.

5.Finn Balor & Samoa Joe vs Luke Gallows & Karl Anderson

Pojedynek wygrały byłe gwiazdy NXT. Na początku pojedynku doszło do małej kłótni między Balorem, a Joe, lecz potem zdominowali swoich przeciwników. Po pojedynku Joe szybko opuścił arenę i nie celebrował zwycięstwa z Finnem.

Wywiad z Alexą Bliss

6.Braun Strowman vs Kane

Pojedynek oficjalnie nie został rozpoczęty i doszło do bijatyki w okolicach ringu. Na koniec Strowman wykonał Running Powerslam na Kane’ie i wgniótł go w ring. Po tym wszystkim Monster Among Man  podniósł się i zakończyła się transmisja RAW.