WWE RAW 02.07.18 : Najlepsze i Najgorsze Momenty

Od czasu ostatniego RAW minęły 2 dni tak więc zapraszam was na kolejne „Najlepsze i Najgorsze Momenty” z czerwonej tygodniówki. Podczas gali poznaliśmy kilka walk, które zostały dodane do karty Extreme Rules 2018. Na początku zobaczyliśmy walkę Setha Rollinsa i Romana Reignsa z Dolphem Ziggler’em i Drew McIntyre’em. W pojedynek interweniowali The Revival którzy doprowadzili do dyskwalifikacji atakując brutalnie Reignsa.  WWE dalej kontynuowało story pomiędzy Sashą i Bayley, które udały się na terapię do Dr. Shelby’ego i jak dla mnie był to słaby pomysł, wręcz kopia tego co miało miejsce 5 lat temu w przypadku Daniela i Kane’a.

Sytuacja wokół mistrzostwa tag team’ów RAW nadal nie jest zbytnio ciekawa! Po raz kolejny Axel pokonał Matt’a co jeszcze bardziej pokazało, w jakim obecnie miejscu stoi ta dywizja. Nia Jax pokonała Mickie James przy czym znów oberwało się mistrzyni kobiet Alexie Bliss. Jax i Bliss zawalczą na Extreme Rules w walce o RAW Women’s Title w walce na zasadach Extreme. Baron Corbin skonfrontował się z Finnem Balorem i doszło między nimi do krótkiego brawlu. W walce wieczoru miało dojść do walki Kevina Owensa z Braunem Strowmanem. Ostatecznie do niej nie doszło i otrzymaliśmy kolejną gonitwę Brauna za Kevinem. Skończyło się to dla Owensa nie najlepiej. 


Najlepsze #1

The Revival brutalnie atakujący Romana Reignsa

Podczas RAW The Revival dwukrotnie zaatakowali Romana Reignsa. Najpierw podczas walki otwierającej galę, w której to Reigns i Rollins walczyli z Ziggler’em i McIntyre’em i to właśnie byli mistrzowie NXT Tag Team brutalnie potraktowali Reignsa. Druga taka okazja nadarzyła się podczas ich walki z Romanem i Lashley’em. Revival doprowadzili do dyskwalifikacji znów skupiając się na Reigns’sie, a Lashley po prostu opuścił sobie arenę pozostawiając „Big Doga” samego w ringu. Dash i Scott zostają pomału odbudowywani po miesiącach bycia „Jobberami” i mam nadzieję, że teraz nastanie ich czas!


Najgorsze #1

Wizyta Sashy i Bayley u doktora Shelby’ego

Po wydarzeniach z przed tygodnia myślałem, że coś ruszy w tej rywalizacji a jak się okazało byłem w błędzie. Banks i Bayley niczym Kane i Bryan zawitały do doktora Shelby’ego i ten rozmawiał z nimi o ich przyjaźni i o tym, że kłótnie do niczego nie prowadzą. Miałem nadzieję, że Bayley na dobre przejdzie heel turn i panie rozpoczną naprawdę ciekawą rywalizację a tu dalej to samo. Co dalej? nie mam pojęcia może nadal będą się nawzajem atakować i nic więcej. Jak dla mnie cały ten segment to jedno wielkie nieporozumienie!


Najlepsze #2

Konfrontacja Finna Balora i Barona Corbina

Baron Corbin zaprosił do ringu Finna Balora. Ten miał go przeprosić za atak z przed tygodnia. Balor pojawił się na arenie, ale z innym zamiarem Finn mówił, że stracił cały szacunek do Corbina dlatego, że ten stal się pachołkiem Stephanie McMahon. Doszło do krótkiego brawlu pomiędzy nimi, który wygrał Balor. Wszystko to prowadzi zapewne do walki obu panów na Extreme Rules.


Najgorsze #2

Kolejny tydzień i dalej to samo

W tamtym tygodniu Curtis Axel pokonał Matta i tym razem było tak samo. Według mnie nie było to potrzebne i B Team mogli dać jedynie jakieś krótkie promo na temat obecnych mistrzów. My z kolei dostajemy znów to samo, a feud dalej stoi w miejscu. 


Najlepsze #3

Kevin Owens w zamknięciu

W walce wieczoru miało dojść do walki Kevina Owensa z Braunem Strowmanem. Ostatecznie do niej nie doszło i otrzymaliśmy kolejną gonitwę Brauna za Kevinem. Skończyło się to dla Owensa nie najlepiej. Kevin zamknął się w przenośnej toalecie Braun po chwili zorientował się, że Owens się tam zamknął. Strowman zaciągnął toaletę na rampę po czym zepchnął ją razem z Owensem w środku. WWE w ciekawy sposób prowadzi tą rywalizacje i najprawdopodobniej jej koniec zobaczymy podczas Extreme Rules.