WWE przeniesie swoje gale do Stamford?, Co z lokacją SummerSlam i Payback?, Asuka i Drew McIntyre na RAW

» Pojawiają się głosy, że wraz ze wzrostem zakażonych koronawirusem, Floryda może ostatecznie zablokować możliwość organizowania gal WWE. Gdyby tak się stało, federacja przygotowała już plan awaryjny. Są nim zapasowe studia WWE TV w pobliżu siedziby firmy w Stamford. To właśnie tam nakręcono Firefly Fun House Match pomiędzy Bray’em Wyattem a Johnem Ceną. Mówi się, że WWE może sprawić, że oprawa gal będzie wyglądać podobnie do konfiguracji, której używają w Performance Center. Minusem takiego rozwiązania jest fakt, że WWE nie miałoby łatwego dostępu do zawodników, których mogliby używać jako publiczności.

» Lokacją SummerSlam na dzień dzisiejszy pozostaje Performance Center. Federacja nadal szuka jednak miejsc na świeżym powietrzu poza Florydą i nadal rozważa plażę lub statek. Przypomnijmy, że tydzień po SummerSlam, odbędzie się kolejna gala PPV – Payback. PWInsider informuje, że ta niemal na pewno odbędzie się w Performance Center.

» WWE ogłosiło, że w najbliższym odcinku RAW pojawi się Asuka, która odniesie się do utraty tytułu mistrzowskiego. Głos zabierze również mistrz federacji, Drew McIntyre. Ten będzie miał coś do powiedzenia Randy’emu Ortonowi, swojemu oponentowi z SummerSlam.