WWE planuje zorganizować dwie WrestleManie w 2020 roku, TLC zastąpione przez SuperShow?, Co się dzieje z Nevillem?

» Joseph Peisich z No Holds Barred Wrestling Show twierdzi, iż oficjele WWE mają w planach zorganizowanie dwóch eventów „WrestleManii” w 2020 roku. Pierwsze wydarzenie ma odbyć się tradycyjnie w kwietniu w Stanach Zjednoczonych, natomiast drugie wydarzenie po za USA. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy te plany zostaną zrealizowane jednak zważywszy na otwartość WWE na cały świat, możemy spodziewać się czegoś niesamowitego.

» Tegoroczna gala WWE PPV TLC miała odbyć się 21 października w TDGarden Arenie w Bostonie. Jak się okazało, to wydarzenie zostało zastąpione przez SuperShow. Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW został wyemitowany pierwszy materiał promujący październikowe wydarzenie. Tak więc wszystko wskazuje na to, że w tym roku nie będziemy świadkami konfrontacji z udziałem krzeseł, stołów oraz drabin.

» W ostatnim czasie sporo mówiło się na temat potencjalnego powrotu byłego mistrza Cruiserweight, Neville’a do ringu WWE. Jak wiadomo jest on związany kontraktem z federacją, jednak sam zawodnik nie chce występować na WWE 205 Live. The King Of The Cruiserweights opublikował zdjęcie na Instagramie ze swojego pobytu na siłowni oraz stadionie swojego ulubionego klubu piłkarskiego.