Shawn Michaels o przyszłych gwiazdach NXT oraz radach, Chris Jericho opowiada o wprowadzeniu Elite Deletion Matchu do AEW

WWE ogłosiło specjalny live event, Shawn Michaels na SmackDown Live, NXT na FS1 vs AEW na TNT?

» WWE ogłosiło specjalny live event transmitowany na WWE Network. Będzie on nosił nazwę “Smackville” i odbędzie się 27 lipca w Nashville. Póki co na galę zapowiedziano Triple Threat Match o mistrzostwo WWE – Kofi Kingston vs Dolph Ziggler vs Samoa Joe, walkę o tytuł Interkontynentalny – Shinsuke Nakamura vs Finn Balor oraz muzyczny występ Eliasa.

» Shawn Michaels za pośrednictwem Twittera zapowiedział, że oprócz RAW Reunion, pojawi się także na następnym odcinku SmackDown. Co ciekawe, legendarny HBK, który w poniedziałek skończy 54 lata, zdradził, że wystąpi w roli komentatora. Show odbędzie się w Miami na Florydzie.

» Przedstawiciele FOX spotkali się w ubiegłą środę z przedstawicielami WWE, aby omówić szczegóły transmisji tygodniówek SmackDown Live na ich antenie. Co ciekawe, FOX chciałby również emitować NXT na kanale Fox Sports 1. Jak wiemy, tygodniówki NXT transmitowane są w środy w WWE Network. Także w środy najprawdopodobniej swój cotygodniowy program na antenie TNT emitować będzie All Elite Wrestling. W związku z tym pojawiły się już spekulacje, jakoby było to celowe zagranie, tak aby jak największa uwaga fanów była skupiona nie na AEW, a na NXT. Są to jednak na razie luźne spekulacje.