WWE NXT Women’s Championship Match na Evolution, Wydarzenia z kolejnej rundy Mae Young Classic, Dlaczego Abyss pozostał w Impact Wrestling?

» Pojedynek z udziałem Shayny Baszler z WWE NXT Women’s Champion Kairi Sane odbędzie się podczas historycznej gali WWE PPV Evolution, która będzie miała miejsce 28 października w Long Island. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę walk:

NXT Women’s Title Match
Shayna Baszler vs. Kairi Sane

Single Match
Trish Stratus vs. Alexa Bliss

Single Match
Lita vs. Mickie James

» Podczas kolejnej rundy turnieju WWE Mae Young Classic swoje zwycięstwa odniosły Hiroyo Matsumo, Taynara Conti, Nicole Matthews oraz Io Shirai. Matsumoto pokonała Rachel Evers, dzięki czemu w kolejnej rundzie zmierzy się z Toni Storm. Conti poradziła sobie w starciu z Jessie Elaban i w drugiej rundzie zmierzy się z Lacey Lane. Matthews bez większego problemu pokonała Isle Dawn i w kolejnej rundzie zmierzy się z Tegan Nox, natomiast wrestlerka z Japonii poradziła sobie w starciu z córką WWE Hall of Famera. Tak prezentują się najbliższe pojedynku MYC:

Lewa Strona:
* Meiko Satomura vs. Mercedes Martinez
* Lacey Lane vs. Taynara Conti
* Toni Storm vs. Hiroyo Matsumoto
* Mia Yim vs. Kaitlyn

Prawa Strona:
* Tegan Nox vs. Nicole Matthews
* Rhea Ripley vs. Kacy Catanzaro
* Io Shirai vs. Zeuxis
* Deonna Purrazzo vs. Xia Li

W trakcie show na widowni pojawiły się takie gwiazdy jak: Kassius Ohno, Dana Brooke, trener WWE Performance Center Robbie Brookside oraz WWE NXT Women’s Champion Kairi Sane.
» Abyss wystąpił gościnnie w najnowszym podcaście Busted Open Radio, w którym wyjawił, dlaczego wciąż jest lojalny wobec firmy:

”Wiem, że Tommy Dreamer może wywodzić się z ECW, ale on twierdzi, iż jego domem jest Impact, ponieważ tam zaczął. Ja spędziłem w Impact praktycznie całe moje dorosłe życie. Tam zacząłem ryzykować, kiedy byłem nikim. Pojawiłem się z przyzwoitym imieniem i nikt tak naprawdę nie wiedział, że jestem prostym facetem z USA. TNA dało mi szansę na zaprezentowanie się fanom zważywszy na mój wzrost oraz warunki fizyczne jakie posiadam. To jeden z powodów, dla których nigdy nie chciałem odejść z firmy. Byłem częścią pierwotnego parteru firmy i teraz pracuję jako wrestler oraz producent”.