WWE NXT TakeOver: WarGames – Zapowiedź

W dniu dzisiejszym w Toyota Center w Houston odbędzie się specjalne wydarzenie o nazwie NXT TakeOver: WarGames, w którym udział wezmą gwiazdy występujące w żółtym brandzie WWE. Oczywiście wyniki z TakeOver pojawią się jutro na naszej stronie internetowej.

Tak więc oto moje przewidywania co do zwycięzców poszczególnych pojedynków.

1 walka: NXT Championship Match
Drew McIntyre(c) vs Andrade ”Cien” Almas

Znalezione obrazy dla zapytania NXT Championship Match: Drew McIntyre (c) vs. Andrade "Cien" Almas

Nie byłbym zaskoczony, gdybyśmy poznali nowego mistrza NXT chociaż jest to mało prawdopodobne, gdyż Drew po powrocie do WWE spisuje się bardzo dobrze w roli mistrza i mimo obecności Zeliny Vegi w narożniku pretendenta do pasa NXT to nie odegra ona kluczowej roli w tym starciu, dlaczego? A no dlatego, że jest jeszcze ktoś taki jak Adam Cole, który z pewnością otrzyma szansę na zdobycie wcześniej wymienionego tytułu, ale zanim dojdzie do tego to będziemy musieli jeszcze troszkę poczekać. Tak, czy inaczej moim faworytem jest Drew.

Zwycięzca: Drew McIntyre – obroni NXT Championship.

2 walka: NXT Women’s Championship Fatal 4-Way Match
Kairi Sane vs. Ember Moon vs. Peyton Royce vs. Nikki Cross

Znalezione obrazy dla zapytania NXT Women's Championship Fatal 4-Way Match: Kairi Sane vs. Ember Moon vs. Peyton Royce vs. Nikki Cross

Jestem bardzo mile zaskoczony faktem, iż Nikki Cross zajęła ostatnie miejsce w tym starciu pokonując pannę Conti oraz Billie Kay. Jeśli chodzi o szanse Nikki na zdobycie pasa kobiecego NXT to nie są one zbyt duże, gdyż naprzeciwko siebie ma takie rywalki jak Ember Moon, Kairi Sane oraz Peyton Royce, która przeze mnie jest upatrywana w roli faworytki do zdobycia zwakowanego NXT Women’s Championship, ale czy tak będzie? Hmm ciężko stwierdzić, gdyż serce podpowiada mi Ember Moon natomiast rozum Peyton.

Zwyciężczyni: Peyton Royce – zdobędzie NXT Women’s Championship.

3 walka: War Games Match
SAnitY vs. The Authors of Pain and Roderick Strong vs. The Undisputed Era

Znalezione obrazy dla zapytania War Games Match SAnitY vs. The Authors of Pain and Roderick Strong vs. The Undisputed Era

Wooooow co to będzie za pojedynek!!!!! Jestem podekscytowany tym co może się wydarzyć z udziałem gwiazd biorących udział w tym WarGames Matchu.
Nie zamierzam się rozpisywać na temat tego pojedynku, gdyż dla mnie faworytami do zwycięstwa są The Undisputed Era.

Zwycięzcy: The Undisputed Era

4 walka: Singles Match
The Velveteen Dream vs. Aleister Black

Znalezione obrazy dla zapytania War Games The Velveteen Dream vs. Aleister Black

I tutaj mam bardzo spory dylemat, ponieważ zarówno Black jak i Velveteen Dream są na fali i porażka dla jednego z nich może oznaczać spadek w hierarchii postaci NXT, tak więc myślę, że dojdzie do podwójnej dyskwalifikacji.

Zwycięzca: No Contest

5 walka: Singles Match
Lars Sullivan vs. Kassius Ohno

Znalezione obrazy dla zapytania War Games Lars Sullivan vs. Kassius Ohno

Wydaje mi się, że Lars Sullivan odniesie zwycięstwo nad Kassiusem Ohno, który został ściągnięty do WWE NXT głównie w celu promowania młodszych zawodników od siebie. Trochę szkoda, że wynik tej walki jest tak przewidywalny, ale cóż. Co porażka może oznaczać dla Kassiusa? Myślę, że nic nie straci ani nie zyska.

Zwycięzca: Lars Sullivan

NXT TakeOver: WarGames obejrzeć możecie na naszej stronie internetowej MyWrestling Live o czym zostaniecie poinformowani na fan page’u.

Kamil J 2017-11-18 18:34:00
| |

McIntyre vs Almas na pewno będzie solidnym starciem, Andrande został dość solidnie poprowadzony do roli wiarygodnego pretendenta,w walce zapewne będzie sporo dominacji Drew ,dirty spot'ów Almasa i trochę dramaturgii,walka powinna być co najmniej przyzwoita,nie widzę tu dużych szans na zmianę mistrza,"Celtycki Kolos",umocni swoją pozycje jako mistrz przed starciem z liderem Undisputed Ery Fatal 4 Way o tytuł kobiet ma potencjał na lepszą walkę niż o tytuł NXT Championship,każda z zawodniczek ma dość umiejętności i doświadczenia (poza WWE) żeby godnie się zaprezentować w roli pretendentki,wydaje mi się że NXT Women's Championship trafi w ręce Kairi Sane (w końcu wygrała turniej Mae Young i mam wrażenie że jest dość solidnie promowana),jeśli Ember Moon ma jeszcze zdobyć tytuł NXT to moim zdaniem powinna go zdobyć w pojedyńczym starciu,zawsze może być broniona w porażce i kontynuować swój pościg za tytułem i angle że "nie może wygrać ważnej walki",Nikki jest jeszcze krócej od Ember więc ma jeszcze czas na pojedyńczy program a Peyton moim zdaniem może zostać pierwszą rywalką Sane ze względu na jej krótki angle z Billie Kay W War Games uważam podobie,Undisputed Era powinna wygrać,SAnitY są championami,AoP mieli swój okres dominacji,Strong dostał lekki push,Undisputed Era potrzebuje tego zwycięstwa najbardziej żeby umocnić swoją pozycję jako grupa i oczywiście Cole dostanie lekką podbudowę pod NXT Championship Match! BAY! BAY! Z starciem Dream/Black wydaje mi się że jest podobnie jak z Drew/Almas,Velveteen dostał push jako godziwy pretendent (i nie wykluczone że jeszcze coś z nim zrobią po tym programie) dla Aleistera ale moim zdaniem to jeszcze nie pora na jego porażkę,mam wrażenie że Black będzie kontynuował swoją dominację przynajmniej do pierwszego starcia o tytuł mistrzowski [swoją drogą może po TakeOver zrobią jakiś gimmick match np. I Quit match,tylko zamiast "I quit" trzeba będzie powiedzieć imię rywala ;)] Z Larsem i Kassius'em myślę podobnie,to będzie dla Sullivana test,pierwsze poważne starcie,Lars raczej nie przegra,jego dominacja na ten moment powinna być kontynuowana