WWE NXT North American Title Match na USA Network, Ważne ogłoszenie Cody’ego Rhodesa, Title match zapowiedziany na NJPW Destruction

» 18 września na USA Network zadebiutuje odcinek WWE NXT, podczas którego odbędzie się WWE NXT North American Championship Match. Otóż obecny mistrz The Velveteen Dream zmierzy się z Roderickiem Strongiem, który niejednokrotnie miał szansę na zdobycie wspomnianego tytułu mistrzowskiego, jednak za każdym razem Dream był od niego lepszy. Tej samej nocy odbędzie się Triple Threat Match z udziałem Io Shirai, Mia Yim i Bianki Belair. Zwyciężczyni tej konfrontacji w przyszłości otrzyma NXT Women’s Title Shot.

» AEW Superstar Cody Rhodes za pośrednictwem Twittera opublikował ciekawy wpis, z którego wynika, że ma nam do przekazania kilka bardzo ważnych wiadomości, które poznamy w dniu dzisiejszym:

„Jutro wielkie ogłoszenie(dziś). Szczęśliwy. Gotowy”.

» Federacja New Japan Pro Wrestling poinformowała, że pierwotnie planowany non-title match z udziałem Tomohiro Ishiiego & Yoshi-Hashi vs IWGP Tag Team Champions Guerrillas of Destiny zmieni się w title match. Konfrontacja ta będzie miała miejsce podczas wydarzenia Destruction, które odbędzie się 15 września w Beppu. Pojedynek ten został zmieniony z powodu wydarzeń, które miały miejsce podczas Road to Destruction w Korakuen Hall, gdzie Hashi, Ishii i Rocky Romero pokonali G.O.D oraz Jado.