WWE NXT 8 lutego 2017: Raport

Zapraszamy do czytania raport z najnowszego odcinka WWE NXT, który odbył się w Full Sail University.

Za stołem komentatorskim zameldowali się: Tom Phillips, Nigel McGuinness oraz Percy Watson.

Podczas odcinka będziemy świadkami ceremonii Bobby’ego Roode’a, czyli nowego mistrza NXT!!!

Walka 1: Tag Team Match
Sanity (Killian Dain & Alexander Wolfe w/Nikki Cross & Eric Young) vs. The Bollywood Boyz

W ringu pozostali Harv oraz dawny Big Damo. Pojedynek rozpoczynamy od zwarcia, które wygrywa nowy nabytek NXT i momentalnie wrzuca swojego rywala do narożnika, a następnie powala go po przez wykonanie clothesline’u. Harv zmienia się z bratem, który atakuje rywala big bootem oraz mocnym ciosem w klatkę piersiową po czym bierze rozbieg, odbija się od lin i nadziewa na shoulder block. Kolejna zmiana braci i mamy podwójną akcję, którą Damo kontruje i wyprowadza swoją akcję kończącą. Cóż za demonstracja jego siły PIN 1..2..3

Zwycięzcy: SAniTY

Opinia: Hahahah szkoda chłopaków z Indii, że ich kosztem promowana jest drużyna SAniTY, ale trzeba przyznać, że nowy Big Damo pokazał się z bardzo dobrej strony. Siła + Szybkość to jest to co uwielbia Vince McMahon.

Po pojedynku Nikki Cross chwyciła mikrofon i powiedziała, że chce dostać Asukę w swoje ręce, natomiast Eric Young dodał, że chce walki z Tye Dillingerem.

Walka 2: Single Match
Liv Morgan vs Billy Kay w/Peyton Royce

Pojedynek rozpoczynamy od zwarcia, które wygrywa Billy i momentalnie wrzuca swoją rywalkę do narożnika, lecz Liv przechwytuje kolejną akcję i ustawia sobie rywalkę w bocznym headlocku, po czym mamy PIN 1..2..kick out. Akcja powraca to stójki. Liv biegnie w stronę Kay, lecz ta podnosi swoją rywalke i rzuca nią o linę, a następnie naciąga na kolano PIN 1..2..kick out. Billy nie daje odpocząć rywalce i momentalnie wyprowadza kilka kopnięć oraz clothesline, po którym Morgan pada jak rażona piorunem PIN 1..2..kick out. Następnie Kay wykręca lewą rękę Liv i wypowiada kilka słów w jej stronę. Ehhh i mamy kolejną kontrowersje, ponieważ Billy wpadła na swoją przyjaciółkę, a Liv Morgan wykonała roll-up PIN 1..2..3

Zwyciężczyni: Liv Morgan

Opinia: Bez komentarza…. Jeśli takie walki mają być w NXT z udziałem kobiet, to ja podziękuję.

Na zapleczu Tye Dillinger wypowiedział się na temat ostatniego TakeOver, gdzie został upokorzony przez The SAniTY, a następnie o swoim debiucie podczas Royal Rumble Match. Po chwili The SAniTY zaatakowali Dillingera, ale na ratunek przybyli mu Roderick Strong oraz No Way Jose.

Następnie Generalny Manager NXT William Regal ogłosił, że w przyszłym tygodniu WWE United Kingdom Champion Tyler Bate będzie bronił swojego tytułu w starciu z Trentem Sevenem. Billie Kay i Peyton Royce zjawili się w biurze Regala domagając się starcia z Liv Morgan. GM ogłosił, że w przyszłym tygodniu panie zmierzą się z Morgan oraz jej tag team partnerkom.

Walka 3: Tag Team Match
Heavy Machinery vs The Revival

Zwycięzcy: The Revival

Po pojedynku Dash Wilder chwycił mikrofon i powiedział, że The Revival jest najlepszym tag teamem w branży oraz dodał, że #DIY nigdy nie powinni zdobyć pasów NXT, ponieważ podczas ostatniego TakeOver w San Antonio zostali zniszczeni przez Authors of Pain. Po chwili do ringu przybyli mistrzowie NXT Tag Team i przegonili swoich rywali, którzy jednak wykazali się sporym sprytem i z za placów zaatakowali AOP, a następnie zabrali im pasy.

Czas na ceremonie Bobby’ego Roode’a:

Bobby Roode powiedział, że pokonał faceta, który spędził 10 ostatnich lat w Japonii zanim dołączył do NXT. Shinsuke Nakamura pokonał wszystkich z NXT oprócz niego. Bobby dodał, że zwycięstwo nad Nakamurą i zdobycie pasa NXT jest dla niego najważniejszym momentem w karierze. Czemu? Bo teraz fani NXT mają najwspanialszego mistrza….. Glorious!

Walka 3: Six Man Tag Team Match
Tye Dillinger, Roderick Strong & No Way Jose vs The SAniTY

W ringu pozostał Tye Dillinger, który w pojedynkę poradził sobie z Youngiem oraz wrestlerem z Niemiec. Wracamy do ringu. Tye zaatakował Wolfe’a i momentalnie wrzucił go do swojego narożnika tylko po to, aby wykonać zmianę z No Way Jose, który od razu po wejściu do ringu wyprowadził silne kopnięcie w tułów rywala oraz takedown PIN 1..2..kick out. Jednak w wyniku drobnej nieuwagi Jose został przeciągnięty do przeciwległego narożnika, a tam Wolfe wykonał zmianę z EY, który po wejściu starał się zbudować przewagę nad rywalem, lecz No Way go kilkukrotnie skontrował i wrzucił do swojego narożnika, gdzie mamy kolejną zmianę i do ringu wkroczył Roderick Strong. Były ROH Champion chwycił Younga, ale ten sprytnie przeciągnął go do swojego narożnika i wykonał zmianę powrotną z Wolfem, a ten po wejściu wyprowadził mocne uderzenie w głowę po czym pchnął Stronga na liny, ale zainkasował dropkick PIN 1..2..kick out. Strong wykonał zmianę z Dillingerem, który od razu po wejściu do ringu wykonał dosiad na Wolfie, ale zauważył wchodzącego do ringu Younga i od razu go zaatakował co wykorzystał wrestler z Niemiec i powalił mr #10, a następnie wykonał zmianę. Dain od razu po wejściu wściekle rzucił się na Tye’a i powalił go headbuttem po czym dorzucił kilka mocnych maczug w klatkę piersiową i mamy zmianę. Cóż za świetna akcja drużynowa. Wolfe chwycił za włosy Dillingera, ale ten momentalnie się otrząsnął i trzepnął rywalem o ring a następnie wykonał zmianę z Roderickiem, który najpierw wyeliminował członków SAniTY, a następnie skupił się na Wolfie, lecz ten wykonał zmianę z Youngiem. Strong się nakręca i mamy facebuster PIN 1..2..kick out. Gdyby nie Wolfe to już byśmy zakończyli ten pojedynek. Ojjj Nikki Cross odwróciła uwagę sędziego, a Dain wyprowadził big splash na Strongu co wykorzystał Young PIN 1..2..3

Zwycięzcy: The SAniTY

Opinia: Bardzo dobra walka wieczoru. Jestem zadowolony z poziomu, ale nie z wyniku końcowego. Tye po raz kolejny udowadnia, że jego miejsce jest w głównym rosterze, a nie w NXT.

No Comment.