WWE NXT 8/7/20 – Raport

Candice LeRae zmierza do walki z Mią Yim która atakuje ją na rampie i wbija w schody, wrzuca ją do środka po czym wrzuca do ringu kontener, serię kendo i krzeseł. Yim wchodzi do ringu i sędzia rozpoczyna starcie.

 

Mia Yim vs. Candice LeRae – Street Fight Match

 

Candice uniknęła ciosu kendo i chwyciła kij uderzając dwukrotnie Yim która przechwyciła kolejny cios po czym zaczęła okładać nim LeRae. Mia wrzuca do ringu stół i trafia na dropkick. Candice opiera stół o narożnik i wciąga Yim. LeRae unika dragon suplexa na stół wychodząc z overhead kick’iem, Mia wychodzi z matchbook pinem po czym dusi Candice przy barierkach.

Candice kontruje irish whip w słupek narożnika i wbija w niego kilkukrotnie ramię Yim. Przy kolejnej próbie Mia zapiera się nogą i wbija ramię LeRae w słupek, zrzuca Candice w stronę trybun na stół z jedzeniem. Yim uderza Candice tacką po czym LeRae trafia ją miską w korpus, obrzuca ją jedzeniem i trafia tacką w ramię.

LeRae wrzuca Yim na podest i używa na niej gaśnicy, próbuje wykonać vertical suplex lecz Yim spycha Candice lądującą na stole. Po przerwie Candice wykonuje w ringu drop toe hold w rozłożone krzesło na Yim. Mia podciąga się na krześle otrzymując single leg dropkick oraz cios krzesłem w korpus. LeRae uderza Mię tacką i ustawia stół na górnej linie przy narożniku, Yim kontruje vertical suplex, Candice wykonuje enzugiri a Mia high kick po czym obie upadają.

Po wymianie ciosów Yim wychodzi z clothesline’em w narożniku, zakłada kontener na Canidce wychodząc z big boot’em dorzucając cannonball. Mia wyciąga kastet, LeRae blokuje cios krzesłem i uderza nim Mię w plecy. Wchodzi na narożnik na którym umieściła stół, Yim rusza za nią po czym Candice ściąga jej kastet i uderza ją nim po czym wykonuje swinging neckbreaker z narożnika na stos krzeseł przypinając Yim.

 

Zwycięzca przez przypięcie – Candice LeRae

 

 

Pokazano ujęcie jak Bronson Reed po pokonaniu Leona Ruffa zarzuca go na ramię i zabiera na zaplecze. Następnie pokazano walkę Ruffa z Tonym Neese’em który pastwił się nad znokautowanym Leonem, Reed chciał interweniować lecz Neese przypiął go i uciekł z ringu.

 

Bronson Reed vs. Tony Neese

 

Neese szydzi z sylwetki Reeda, przechodzą do wiązania i Reed odpycha Tony’ego w stronę narożnika. Bronson przechodzi w armbar, Tony chwyta go za włosy wychodząc z shoulder thrust’em w narożniku. Neese zatrzymuje Reeda łokciem, wykonuje backflip z narożnika i zaczyna robić pajacyki. Reed odpycha Neesa wykonującego leap frog po czym wychodzi z military press drop’em i sentonem.

Reed rusza za Tonym znajdującym się za ringiem i wrzuca go do środka. Neese zarzuca na Bronsona płachtę przy brzegu ringu dorzucając baseball slide. Tony po niskim dropkicku próbuje wykonać hot shot lecz Reed blokuje go wychodząc z serią forearm’ów manhatan drop’em i bionic elbow.

Reed przechwytuje cross body Nessa lecz on wychodzi z throat thrust’em, dorzuca hot shot oraz dbl jump moonsalut z drugiej liny. Neese wykonuje leap frog z drugiej liny na biegnącego w jego stronę Reeda po czym trafia na lariat i Diving Splash Z Narożnika od Bronsona który go przypina.

 

Zwycięzca przez przypięcie – Bronson Reed

 

 

Robert Stone wraz z Aliah’ą rozmawia z McKenzie Mitchell o swojej najbliższej rekrutacji, podchodzi do Shotzi Blackheart mówiąc że jego brand stał się obecnie najgorętszy. Shotzi przyznaje mu rację mówiąc że to ogień ze śmietnika. Stone mówi że uczynił wiele dla Aliah’y i może zrobić wiele dla niej.

Shotzi rezygnuje definitywnie z propozycji a zdziwiony odmową Stone rzuca za siebie kubek z napojem.Okazuje się że oblał Killiana Daina który powala go. Następnie Shotzi najeżdża swoim gokartem na nogę Stone’a, wysiada i odchodzi.

 

 

 

Johny Gargano pokonał Isaiaha „Sverve” Scotta unikając pod koniec starcia dbl foot stompa za ringiem po czym wepchnął go na słupek narożnika i wykonał inverted frankensteiner na One Final Beat (Slingshot DDT)

 

 

 

Pokazano promo wideo walki Io Shirai z Tegan Nox. Tegan powiedziała że jej historia to więcej niż dzieciak wracający z kontuzji, udowodniła że zasługuje by tu być i zamierza zdobyć mistrzostwo. Io mówi że Tegan opuścili wszyscy przyjaciele gdy ona polega wyłącznie na sobie. Nox mówi że trenowała cieżko by powrócić i jest silniejsza niż kiedykolwiek a Io że to jej dywizja i bedzie czekać na Nox.

 

 

 

 

El Legado Del Fantasma [Santos Escobar, Raul Mendoza i Joaquin Wilde] pokonali Drake’a Mavericka i Breezango [Tylera Breeza i Fandango] po tym jak Escobar wykonał thrust kick w kolano dla Drake’a na narożniku oraz Phantom Driver (Samoan Driver).

 

 

 

McKenzie Mitchell prowadzi wywiad z LeRae i Gargano mówiąc o ich zwycięstwach. Johnny mówi że Great American Bash to święto świetnych Amerykanów a oni są najbardziej wpływową parą w Ameryce a może nawet świecie czy wszechświecie. Gargano mówi że nie zawalczy z Cole’em w main evencie ponieważ Finn Balor stanął mu na drodze do wygranej więc ma niedokończone interesy, Candice mówi że ona również po czym odchodzą.

 

 

 

 

Mercedes Martinez pokonała Santanę Garrett wykonując Fisherman Buster.

 

 

 

Pokazano promo wideo walki Damiana Priesta z Cameronem Grimesem. Priest mówi że wygląda na to że podróż Grimesa na księżyc została anulowana, za tydzień spotka się z niesławą. Mówił mu wcześniej że będzie żałował że zwrócił jego uwagę. Grzebał przy jego aucie, atakował go na parkingu, kwestionował to jakim mężczyzną jest i otrzyma otpowiedź. Za tydzień cały świat się dowie że Cameron Grimes jest małą suką.

 

 

 

 

Keith Lee pokonał Adama Cole’a kontrując Panama Sunrise na Big Bang Catastrophe stając się NXT Championem i North American Championem.