WWE NXT 25 maja 2016: Mini Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka WWE NXT, podczas którego min. zadebiutował nowy tag team TM61 rodem z Australii.

W ringu obecny jest Generalny Manager NXT William Regal, który mówi, że na gali TakeOver Bayley nie zmierzy się z Asuką o pas Womens NXT z powodu kontuzji jakiej się niedawno nabawiła i nie jest w pełni sprawna. W zamian za to odbędzie się dziś triple threat match, który wyłoni nową pretendentkę do walki z Asuką. W starciu udział wezmą Nia Jax, Carmella oraz Alexa Bliss.

1 walka: Johnny Gargano & Tommaso Ciampa def. TM 61

Tymczasem na zapleczu była mistrzyni WWE NXT Womens Bayley mówi, że jest gotowa w 100% na rewanżowy pojedynek z Asuką, ale zdaniem Williama jest inaczej i nie zezwolił jej na występ podczas gali TakeOver. Nia Jax podchodzi do niej i przypomina, że głównym powodem tego iż Bayley nie wystąpi na gali jest ich zeszłotygodniowa walka, w której została poturbowana.

W ringu obecny jest Austin Aries, który mówi, że nie ma zamiaru być najlepszym wrestlerem w NXT, ponieważ gdy jest się najlepszym, to można być pewnym, że kiedyś pojawi się ktoś lepszy od Ciebie. To jest powód tego, że jego głównym celem jest bycie największym, a nie najlepszym. Jego droga do NXT była bardzo ciekawa, ponieważ w momencie podpisania kontraktu w federacji, a dokładnie w trzecim rosterze było wielu wrestlerów lepszych od niego, ale z czasem to sie zmieniło. Następnie dodał, że zwycięzca NXT Championship Cage Matchu zmierzy się z nim o tytuł. Wypowiedź przerywa pojawienie się Shinsuke Nakamury, który mówi coś w języku japońskim, po czym dodaje iż tytuł nie zbliży go do wielkości, lecz musiałby być królem aby to do niego przyszło. Pojawia się William Regal, który zapowiada, że na gali NXT TakeOver Austin Aries zmierzy się z Shinsuke Nakamurą.

2 walka: No Way Jose def. Jonathon Ordagan

3 walka: Nia Jax def. Carmella i Alexa Bliss dzięki czemu została nową pretendentką do pasa Womens NXT i na gali NXT TakeOver zmierzy się z Asuką o tytuł, a tymczasem po pojedynku do ringu wbiegła mistrzyni kobiet i doszło do wymiany spojrzeń między rywalkami.