WWE NXT 21 września 2016: Mini Raport

Poniżej przedstawiamy spoiler z dzisiejszego odcinka WWE NXT:

Przed rozpoczęciem głównej gali odbył się dark match, w którym zmierzyli się uczestnicy turnieju WWE Cruiserweight Classic.
Jack Gallagher def. Noam Dar

* Show rozpoczynamy od pojawienia się byłego mistrza WWE NXT Samoa Joe, który oświadczył, że w wyniki brutalnego ataku na Shinsuke Nakamurę jakiego dopuścił się w zeszłym tygodniu będzie musiał pauzować przez około 6 tygodni. Samoa również powiedział, że tytuł dzierżony przez Shinsuke powinien zostać oddany. Na arenie zjawił się Generalny Manager NXT William Regal, który mówi, że Samoa Joe może mieć rację, ale nie chce podejmować żadnych decyzji, ponieważ Shinsuke Nakamura mu poświadczył iż wkrótce powróci. Samoa odpowiedział, że jeśli GM nie odbierze mistrzostwa Nakamurze, to cały roster NXT skończy tak jak on.

1 walka: Austin Aries def. Oney Lorcan
Po pojedynku Austin Aries chwycił mikrofon i powiedział, że Hideo Itami jest zbyt wielkim tchórzem, aby teraz wyjść i z nim się zmierzyć. Na arenie zjawił się Hideo, który udał się w stronę ringu, lecz na marne, ponieważ Aries wykazał się sprytem i opuścił ring.

2 walka: Billie Kay def. Aliyah

3 walka: Cedric Alexander def. Andrade ”Cien” Almas