WWE NXT 18 maja 2016: Mini Raport

Zapraszamy do czytania mini raportu z najnowszego odcinka WWE NXT:

Show rozpoczynamy od tag team matchu, w którym poznamy tajemniczego partnera Austina Ariesa.

1 walka: Austin Aries & Shinsuke Nakamura def. Blake & Murphy w/Alexa Bliss

Po pojedynku Alexa Bliss spogląda w stronę swoich podopiecznych, ze tak ich nazwę, a następnie udaje się na zaplecze. Panowie również podążają za nią.

Na zapleczu była Womens NXT Champion Bayley wypowiedziała się na temat swojej rywalki Nia Jax. Bayley oznajmiła, że nie boi się Jax, która jest tyranem i niszczy wszystkich na swojej drodze, a kiedy ten feud się zakończy jej zwycięstwem, to ponownie skupi się na zdobyciu NXT Womens Championship, czyli najważniejszego tytułu dla kobiet w rozwojówce(3 rosterze WWE).

Następnie No Way Jose opowiada, o tym, że zawsze na jego twarzy pojawia się uśmiech przez co może być przez niektórych fanów uważany za dziwaka i nielubiany, ale on po prostu chce wszystkim pokazać prawdziwego siebie.

Następnie Carmella przypomina, co wydarzyło się z jej przyjaciele Enzo Amore po czym dodaje, że jest jej przykro z tego powodu. Również mówi, że jest bardzo dumna Big Cassa, który z powodzenie radzi sobie w głównym rosterze. Carmella dodała iż ona jest nadal w NXT, ponieważ miała piękny sen, w którym zdobyła pas Womens NXT i taki jest jej cel.

2 walka: Carmella def. Peyton Royce

Otrzymujemy nagranie wideo, w którym widać, że obecny mistrz Samoa Joe i pretendent jaki jest Finn Balor kłócą się ze sobą. Natomiast Generalny Manager NXT William Regal za zadanie ma doprowadzić do bezpiecznego przypieczętowania umowy między Samoa i Finnem. Warto dodać, że na najbliższej gali TakeOver Panowie zmierzą się w Steel Cage Matchu.

Na zapleczu Alexa Bliss mówi do Blake’a i Murphy’ego, że oni są dla niej wyłącznie kłopotem i teraz skupi się wyłącznie na swojej karierze.

3 walka: Tommaso Ciampa & Johnny Gargano def. Rob Ryzin & Danny Birch

William Regal ogłosił, że na TakeOver drużyna The American Alpha po raz kolejny staną w obronie pasów tag team, a ich rywalami będzie tag team The Revival.

4 walka: Nia Jax def. Bayley