WWE NXT 04 stycznia 2016: Raport

Zapraszamy do przeczytania raportu z gali NXT, która odbyła się w Melbourne, Australia.

1.The Revival vs. Riddick Moss and Tino Sabbatelli

W ringu pozostaje Dawson I Moss, lecz ten szybko zmienia się z Tino. Tino rozpoczyna od puncha, clothesline’a i kolejny clothesline’a oraz Dropkick’a. Do ringu wskakuje Dash, lecz też dostaje Dropkick, potem podnosi go pod Gorilla Slam i rzuca go prosto w Dawsona. Tino nie schodzi z gazu i szybko wykonuje powerslam i zmienia się z Moss. Riddick łapie Dawsona, Tino odbija się od lin jednak za nogi łapię go Dash i kończy jego akcje.  Dawson wykorzystuje to i uderza Riddick’a i wykonuje singshot suplex na liny, a tym czasie zmienia się z Dash’em, który nadział się na roll up ale sędzia doliczył tylko do 2.. Dawson trzyma przy linach Riddick’a, lecz Dash uderza przypadkowo Dawsona i wykonuje kolejny roll up ale nie skutecznie. Riddick wynosi Dasha, lecz ten zmienia się i wykonują Shatter Machine i zgarniają pin!

Ocena:  **

Zwycięzcy: The Revival (11:01)

2.Bobby Roode and Elias Samson vs. Buddy Murphy and Tye Dillinger

Przy dolnym narożniku leży Bobby, który otrzymuje charakterystyczne kopnięcia na klatkę piersiową, a fani wykrzykują „Ten!”, lecz przerywa to Elias, lecz nim też się zajmuje! Idzie z nim do narożnika i tam wykonuję kolejne 10 uderzeń! Wynosi go potem pod Tye Breaker ale przerywa to Roode i ucieka z ringu,a  w tym czasie Dillinger dostaje wysokie kolano. Elias zmienia się z Bobby’m,a ten częstuje go masą kopnięć. Tye próbuje się zmienić, lecz Bobby szybko wykonuję Irish Whip do narożnika i chce wbiec w Tye, lecz otrzymuje shoulder block ale gdy biegnie do Roode’a to otrzymuje od niego podręcznikowy spinebuster! Potem Tye jednak wykonuje Super kick i obaj zmieniają się ze swoimi tag partnerami. Buddy wykonuje 2 razy clothesline, potem odbija się od lin i wykonuje enzuigiri. Odbija się od lin i widzimy piękne small meteora ale sędzia dolicza tylko do 2.. Elias jest przy narożniku,a do niego biegnie Murphy, lecz w dobrym momencie przerzuca go na apron, a tam Murphy dobrym kickiem oszołomił rywala, wtedy wchodzi na 3 narożnik i znów wykonuje small meteora, lecz pin przerywa Booby Roode! Ten szybko uderza Dillingera i wykonuje Irish Whip na Buddy’m, lecz ten unika i zmienia się z tag partnerem i wykonuje hurricanrane przez co ucieka z ringu, a szybki Murphy odbija się do lin i wyskakuje ponad trzecią liną wprost z Bobb’iego! W ringu pozostał Tye, który wyniósł Eliasa i wykonał Tye Breaker i zgarnia pin!

Ocena:  ** 1/2

Zwycięzcy: Buddy Murphy and Tye Dillinger  (11:19)

3.Billie Kay vs. Ember Moon vs. Liv Morgan

W ringu są wszystkie panie. Kay uderza chopem najpierw Ember, potem Liv i odbija się do lin po czym dostaje double chop! Dochodzi do wymiany ciosów między Morgan,a Ember, lecz wygrywaj ją Moon po Cross body,a pin przerywa Billie Kay. Billie próbuje wykonać big boot, lecz Moon szybko unika, uderza mocnymi trzema kickami i szybko wykonuje butterfly suplex oraz handspring forearm. Wchodzi na 3 narożnik, lecz szybko dobiega Liv, uderza ją i chce wykonać suplex, lecz szybko dobiega Kay i wykonuje powerbomb. Na narożniku dalej jest Ember, która gotowa wykonuje eclipse i wygrywa!

Ocena:   **

Zwyciężczyni: Ember Moon

4.NXT Tag Team Championship: #DIY (c) vs. TM61

W ringu obecnie jest Ciampa, który wykonuje silny clothesline oraz powerbomb back breaker na Nick’u i w odpowiednim momencie liczenie przerywa Shane! Obaj zawodnicy leżą,a sędzia powoli dolicza do 10, więc obaj zmieniają się ze swoimi tag partnerami! Dochodzi do długiej wymiany ciosów między Shane’m, a Gargano, którą ostatecznie wygrywa po enzuigiri. Shane jednak się nie dał i skontrował ciosem, potem doszło do roll up’u wykonanego przez Gargano, lecz nie doszedł on do skutku bo Shane wykonał thunder bomb i przypina 1..2… a jednak nie! Shane wynosi go na barki, lecz ten ucieka i zmienia się z Tommaso , który uderza Shane,a  w tym czasie Nick dostaje kopnięcie od Gargano i wypada z ringu. Na kolanach leży Shane, który otrzymuje combo superkick/knee strike po czym sędzia dolicza do 3!

Ocena: ***

Zwycięzcy: #DIY (14:49)

5.NXT Championship Steel Cage Match: Shinsuke Nakamura vs. Samoa Joe

Walka nie miała jakiegoś niesamowitego tempa. Widzimy Nakamure który wchodzi na 3 narożnik i próbuje uciec z klatki. Szybko reaguje Samoańczyk, który wchodzi za japończykiem i próbuje wykonać super Muscle Buster, o którym dobrze pamiętamy jak Joe wykonał go kiedyś w podobny sposób na Balorze! Shinsuke dobrze trzyma się klatki i przewraca Samoe Joe. Potem japończyk wykonuje big Kinshase z 3 liny i według wszystkich to już był koniec walki bo Nakamura kieruję się w stronę drzwi dających zwycięstwo! Ale zaraz! Nakamura zamyka drzwi i wykonuję kolejną Kinshase! I kolejną Kinshase! Po czym wygrywa i ostatecznie rozprawia się z Joe.

Ocena:  ***

Zwycięzca: NXT Champion: Shinsuke Nakamura (9:04)

No Comment.