WWE nie obawia się AEW, D-Von Dudley komentuje ogłoszenie Becky Lynch o ciąży, Była wrestlerka WWE – awaria garderoby

» W kwietniu z federacją WWE pożegnało się wiele gwiazd. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa zmusiła przedstawicieli firmy do podjęcia drastycznych środków łatania dziur w budżecie.
W najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer wyjawił, dlaczego WWE nie zaoferowało Drew Gulakowi korzystniejszej oferty.

W WWE wiedzą, że obecna sytuacja nie jest taka sama, jak kilka miesięcy temu. Oni się nie przejmują tym, że ktoś może przejść do AEW.

AEW radzi sobie z pandemią COVID-19 w jak najlepszy sposób. W ubiegłym miesiącu zarobki federacji lekko wzrosły, a to za sprawą wsparcia, które otrzymują od miliardera posiadającego większe „wartości” niż Vince McMahon.

»  D-Von Dudley w najnowszej odsłonie Table Talk omówił reakcję szatni RAW na informację o ciąży Becky Lynch:

Nikt nie wiedział, a my oglądaliśmy ten segment, tak jak wszyscy. Jeśli się nie mylę, to Asuka również nie wiedziała, więc reakcja którą zaprezentowała była niezwykle autentyczna i naturalna. Jest to jedna z tych rzeczy, które warto pozostawić w tajemnicy do samego końca. Myślę, że Becky postąpiła dobrze nie ogłaszając swojej ciąży całemu światu tylko po przez RAW. Jej wystąpienie zaskoczyło wszystkich fanów wrestlingu, przerwa od ringu, macierzyństwo i oddanie RAW Women’s Title w ręce Asuki. Wrestlerka z Japonii nie musiała realizować kontraktu na walkę o mistrzostwo.

»  Była wrestlerka WWE przesłała nowy materiał wideo w aplikacji TikTok, ale fani szybko zorientowali się, że Kelly Kelly przypadkowo odsłoniła pewną część swojego ciała. Materiał wideo natychmiast pojawił się w internecie, zanim osoby uczestniczące w nim zdały sobie sprawę o awarii garderoby. Nagranie po chwili zostało usunięte z oficjalnego konta byłej wrestlerki na TikToku.

Nie udostępniamy tego filmu, ale jeśli ktoś chce go obejrzeć, to wystarczy kliknąć w ten LINK.