WWE myśli nad powrotem Hulka Hogana, Kiedy Kevin Owens i Sami Zayn powrócą do ringu, Asuka zadebiutuje w serii komiksów, Curt Hawkins kontynuuje serię porażek

» Z wielu portali napływa informacja, że WWE coraz bardziej zastanawia się nad powrotem WWE Hall of Famera Hulka Hogana. Nadal jednak mają duże obawy co do tego kontrowersyjnego ruchu. Główną sprawą są oczywiście kontrowersyjne i rasistowskie odzywki, które mogłyby nadszarpnąć po raz kolejny wizerunek federacji. Sam Hogan mówił, że powrót nie ma dla niego sensu, jeżeli nie będzie to dla niego korzystne pod względem finansowym.

» Jak informowaliśmy to sam Vince McMahon zdecydował o usunięciu Kevina Owensa i Samiego Zayna z touru po Europie. Związane to było z sprzeciwem wobec decyzji o porażce Samiego z Kofim Kingstonem na SmackDown. PWInsider potwierdza, że Sami i Kevin powrócą dopiero na SmackDown w Charlotte, Pólnocnej Karolinie. Zmierzą się wtedy z The New Day.

» Zawodniczka WWE Asuka zadebiutuje w serii komiksów WWE. Pojawi się ona w czternastej części serii. Komiks zostanie wydany w lutym i będzie opowiadał o ewolucji kobiet. Historia Asuki będzie podsumowaniem jej niepokonanego runu w NXT.

» Streak porażek Curta Hawkinsa wynosi już 130 po powrocie do federacji w sierpniu 2016 roku. Kolejną porażkę dodał podczas live eventu w Hamburgu, gdzie wraz z Goldustem w walce tag teamowej musieli uznać wyższość Apollo Crewsa i Titusa O’Neila.