WWE Monday Night RAW 14 listopada 2016: Raport

Zapraszamy do czytania wyników z najnowszego odcinka WWE Monday Night RAW!

Show rozpoczynamy od pojawienia się w ringu komisarza Monday Night RAW Stephanie McMahon oraz Generalnego Managera Micka Foleya. Warto zaznaczyć, że na arenie pojawili się wszyscy uczestnicy gali PPV Survivor Series, którzy będą reprezentować czerwony brand na najbliższej gali. Stephanie zaprosiła wszystkich na RAW po czym mówi, że ludzie którzy znaleźli się na arenie należą do elity i są najlepszymi gwiazdami w WWE. W niedzielę podczas gali Survivor Series będą mieli okazję o tym wszystkich uświadomić. Następnie dodała, że zarówno Shane McMahon jak i Daniel Bryan pojawią się dziś na RAW. Mick Foley mówi, że Kevin Owens powinien udowodnić, że jest najbardziej dominującym mistrzem w WWE i udowodnić wyższość nad AJ Stylesem. Roman Reigns i Seth Rollins muszą sobie udowodnić kto jest najsilniejszym i najsłabszym ogniwem w The Shield. Natomiast jeśli chodzi o dywizję kobiet, to RAW jest o wiele lepsze od SmackDown. Stephanie dodaje, że Big Cass i Enzo Amore pokażą American Alpha, że są od nich o wiele lepsi. Brian Kendrick godnie zaprezentuje dywizję Cruiserweight, natomiast Sami Zayn wprowadzi tytuł IC na RAW. Mick ogłosił, że Roman Reigns i Kevin Owens zmierzą się z Sheamusem i Cesaro. Stephanie dodała, że Chris Jericho, Braun Strowman i Seth Rollins zmierzą się z The New Day w six man tag team matchu. Charlotte i Sasha Banks zmierzą się z Alicią Fox i Nia Jax.

1 walka: Universal Champion Kevin Owens & United States Champion Roman Reigns vs Sheamus & Cesaro

Zwycięzcy: Universal Champion Kevin Owens & United States Champion Roman Reigns
Trzeba przyznać, że WWE poszło na łatwiznę i dało przewidywalne zakończenie tej bardzo dobrej walki.

Po pojedynku na zapleczu odbył się segment z udziałem Brauna Strowmana, Setha Rollinsa oraz Chrisa Jericho, który powiedział ich koledzy z drużyny obyli się bez żadnej kłótni, więc z nimi powinno być tak samo, a Team Unity ich tylko sprawdza. Następnie dodaje, że Braun jest zły na Setha Rollinsa o zeszłotygodniowe wydarzenia z Monday Night RAW, a Seth jest wściekły na Brauna, ale nie powinni się tym przejmować, ponieważ ma dla nich prezenty. Seth otwiera pudełko, w którym znajduje się szal, a następnie mówi, że nie chce ubierać się jak Chris Jericho i nie ma zamiaru okraść szafę Lady Gagi po czym zwraca szalik z powrotem do właściciela. Braun mówi, że chce dostać szalik Chrisa. Y2J ofiarował swój cenny szalik za 750$ w celu pojednania swojej drużyny, ale Braun podarł szalik i powiedział, że nie lubi takich dodatków oraz Jericho.

Do ringu zmierza ulubieniec publiczności Sami Zayn, który zmierzy się z Bo Dallasem. Pojedynek ten został ustalony podczas Pre-Show poprzedzające Monday Night RAW.

2 walka: Sami Zayn vs Bo Dallas

Zwycięzca: Sami Zayn
Walka krótka, Sami Zayn pokonał Bo Dallasa w niespełna 2 minuty po wykonaniu swojej akcji kończącej. Myślę, że na Survivor Series odbierze tytuł IC 🙂

Po pojedynku w ringu zjawił się Baron Saxton, który zadał pytanie Samiemu Zaynowi o to z kim chciałby zmierzyć się na gali PPV Survivor Series o IC Championship. Sami odpowiedział, że jest to jego życiowa szansa i zamierza ją wykorzystać nawet jeśli będzie musiał pokonać faceta, który ubiera się podobnie jak on bądź aktora. Tak czy inaczej tytuł wróci na RAW.

Tymczasem na zapleczu otrzymaliśmy segment z udziałem wrestlerów występujących w dywizji Cruiserweight. Cruiserweight Champion Brian Kendrick mówi, że zakżdy z nich jest zaniepokojony, ponieważ wiele może wydarzyć się podczas Survivor Series. W przyszłym tygodniu dywizja Cruiserweight będzie na RAW bądź SmackDown. TJ Perkins chce kolejnej walki rewanżowej z Kendrickiem. Rich Swann mówi, że Kendrick dwukrotnie pokonał Perkinsa i nie otrzyma on kolejnej szansy na co reaguje Sin Cara, który mówi, że powinien szanować jego przyjaciela Kalisto, ponieważ odbierze mu tytuł.

W ringu obecni są The New Day. Xavier Woods, że otrzymał zaszczyt wprowadzenia nowego członka grupy, Francesca 2 Turbo. Jest powód, dlaczego The New Day są WWE Tag Team Champions przez prawie 450 dni. Kofi odpowiada, że to dlatego, że wiedzą w jaki sposób trzeba przetrwać. Następnie wspomina, że Booty-Os zapewni im zwycięstwo na Survivor Series.

3 walka: Chris Jericho & Braun Strowman & Seth Rollins vs The New Day(Big E & Xavier Woods & Kofi Kingston)

Zwycięzcy: Chris Jericho & Braun Strowman & Seth Rollins
Po pojedynku Seth Rollins wykonał Pedigree na Y2J.

4 walka: Brian Kendrick(c) vs Sin Cara

Zwycięzca: Brian Kendrick

5 walka: Charlotte & Sasha Banks vs Alicia Fox & Nia Jax

Zwyciężczynie: Charlotte i Sasha Banks

6 walka: Enzo Amore, Colin Cassady, Luke Gallows, Karl Anderson VS Epico, Primo, Goldust, R Truth

Zwycięzcy; Enzo Amore, Colin Cassady, Luke Gallows, Karl Anderson