WWE Monday Night RAW 4 września 2017: Raport

Show rozpoczynamy od pojedynku z udziałem 16-krotnego mistrza WWE Johna Ceny oraz Jasona Jordana.

1 walka: Singles Match
John Cena def. Jason Jordan po wykonaniu AA

Po pojedynku John Cena powiedział kilka słów w kierunku swojego przeciwnika po czym pomógł mu wstać i go przytulił jednak na arenie zjawił się Roman Reigns.

Roman Reigns chwycił mikrofon i powiedział, że ma jedno bardzo ważne pytanie do swojego rywala, a konkretnie o to, dlaczego 16-krotny mistrz potrzebował aż 20 minut, aby pokonać świeżaka po czym dodał iż w zeszłym tygodniu John okłamał wszystkich twierdząc, że jest dobrym wrestlerem. Big Dog dodał, że Lider Cenation jest kłamcą oraz ‚bitch’. Były mistrz WWE poprosił swojego przeciwnika o to, aby przestał myśleć, ponieważ ta funkcja nie jest jego mocną stroną przy czym dodał, że w trakcie ich pojedynku otrzyma odpowiedź na wszystkie dotychczas zadane pytania. John dodał, że zamierza dać cenną lekcję pokory Reignsowi na gali No Mercy, gdyż nawet taki facet jak the Miz jest przez niego szanowany za ciężką pracę jaką wkłada w to co robi. John dodał, że odniesie zwycięstwo na gali No Mercy, a następnie The Big Dog chciał bić się z Ceną jednak ten wykazał się rozsądkiem i opuścił ring.

Tymczasem za stołem komentatorskim zameldowali się Seth Rollins oraz Dean Ambrose. Panowie będą oglądać pojedynek z udziałem Cesaro i Sheamusa.

2 walka: Tag Team Match
Cesaro i Sheamus def. Rhyno i Heath Slater

Natomiast na zapleczu Matt Hardy rozmawia ze swoim bratem Jeffem, który twierdzi, że wkrótce zostanie nowym mistrzem IC jednak to nie jest głównym priorytetem, gdyż bardziej chodzi o odrodzenie.

3 walka: Intercontinental Championship Match
The Miz (w/The Miztourage) def. Jeff Hardy (w/Matt Hardy)

Na zapleczu Nia Jax rozmawiała z Generalnym Managerem RAW Kurtem Anglem, gdyż domagała się walki o RAW Women’s Championship. Nagle przy nich zjawiła się Emma, która zgodziła się z Nia Jax i także powiedziała, że chce walkę o tytuł co doprowadziło do zorganizowania tag team matchu w składzie: Alexa Bliss i Sasha Banks vs Emma i Nia Jax. Jeśli Emma i Nia Jax wygrają to na gali No Mercy odbędzie się Fatal Four Way Match o pas kobiet RAW.

4 walka: Six Man Tag Team Match
Enzo & Metalik i Cedric Alexander def. Drew Gulak, Noam Dar i Tony Nese

Na zapleczu Alexa Bliss pojawiła się w pomieszczeniu należącym do Sashy Banks i powiedziała, że ich dzisiejsze rywalki, czyli Nia Jax oraz Emma są zazdrosne o szansę jaką dostała Sasha. Pretendentka do pasa RAW Women’s odpowiedziała, że jeśli dzisiejszej nocy Alexa przegra to na gali No Mercy jej szanse na zachowanie tytułu spadną do 25 procent.

W ringu obecny jest Finn Balor, który ogłosił iż fani zgromadzeni na arenie należą do Balor Clubu #ToSweet. Finn dodał, że mistrzostwo NXT wyglądało bardzo dobrze w jego rękach, mistrzostwo WWE Universal również, tytuł IC także wyglądałby bardzo dobrze w jego posiadaniu. Balor wspomniał o starciu z Wyattem na SummerSlam przy czym dodał, że nie zamierza chować się przez swoim demonem, ponieważ czasami sam się nim staje. Na Titantronie pojawił się Bray Wyatt, który powiedział kilka słów zupełnie nie mających nic wspólnego z tym co słyszeliśmy z ust Finna. Bray powiedział także, że ścigał zwierzynę używając gołych rąk jednak znudziło mu się to i chce zmierzyć się z demonem – Bálor to run.

5 walka: Tag Team Match
Nia Jax i Emma def. Alexa Bliss i Sasha Banks dzięki czemu na gali No Mercy odbędzie się fatal four way match o mistrzostwo kobiet RAW.

6 walka: Tag Team Match
RAW Tag Team Champions Seth Rollins i Dean Ambrose def. Luke Gallows i Karl Anderson

Po pojedynku na arenie pojawili się Sheamus i Cesaro dzięki czemu doszło do brawlu z Gallowsem i Andersonem czemu przyglądali się mistrzowie tag teamowi na RAW.

Na zapleczu Enzo, Metalik oraz Alexander świętują swoje zwycięstwo jednak przy nich pojawił się Neville, który ogłosił, że wkrótce odbędzie się Fatal Five Way Match z ich udziałem, który wyłoni pretendenta do pasa Cruiserweight, z którym spotka się na gali No Mercy.

Na zapleczu sędzia John Cena ogłosił, że nie wie czego możemy spodziewać się po starciu z udziałem Brauna Strowmana i Big Showa.

7 walka: Steel Cage Match
Braun Strowman def. The Big Show

Po pojedynku Braun Strowman chwycił mikrofon i powiedział, że to co dzisiaj spotkało The Big Showa w przyszłości spotka obecnego mistrza WWE Universal Brocka Lesnara. Potwór chwycił olbrzyma, a następnie rzucił nim o klatkę.

No Comment.