WWE Monday Night RAW 30 października 2017: Raport

Przed rozpoczęciem show Michael Cole poinformował o tym, że dodatkowa ochrona pojawi się na RAW w celu zatrzymania kolejnej inwazji z udziałem SmackDown Live. Na arenie pojawił się cały czerwony roster.

W ringu obecny jest Kurt Angle, który powiedział, że w zeszłym tygodniu Shane McMahon skorzystał z ich przyjaźni i przeprowadził inwazję na RAW. Następnie wypowiedział się na temat Survivor Series jednak przerwała mu Stephanie McMahon, która powiedziała, że nie może pozwolić mu na rozpoczęcie show w tak przygnębiający sposób. Steph dodała, że wkrótce odbędzie się 25-lecie RAW i mimo wszystko co w ostatnim czasie działo się na RAW, Kurt ma poparcie ze strony Vince’a. Steph dodała, że jej brat jest płytkim i mściwym facetem, który na gali Hell in a Cell został upokorzony i teraz zrobi wszystko, aby uratować swój honor. Następnie Steph obwinia Kurta za zeszłotygodniowy atak gwiazd SmackDown na RAW po czym dodała, że będzie mógł się zrehabilitować, ponieważ na Survivor Series będzie kapitanem RAW i jeśli nie uda mu się pokonać SmackDown to na czerwonej tygodniówce zawita nowy GM.

Tymczasem na zapleczu Kurt Angle próbuje przeprosić Stephanie. Komisarz RAW powiedziała, że jeśli nie wierzy w jej słowa to powinien lepiej zapytać Micka Foleya. Następnie na parkingu limuzyna podjeżdża, a z niej wychodzi Miz, Curtis Axel i Bo Dallas. Następnie Kurt zapytał mistrza IC, gdzie on był kiedy RAW zostało zaatakowane? A po chwili nazwał Miza tchórzem i nie chce, aby reprezentował czerwony brand po czym dodał, że na dzisiejszym odcinku będzie bronił pas IC w starciu z….?

1 walka: Alicia Fox vs Bayley
Przed rozpoczęciem pojedynku Alicia pojawiła się na arenie i powiedziała, że nie ma czasu na pojedynek z Bayley przy czym dodała, że znalazła godną zastępczynie.

2 walka: Singles Match
Nia Jax def. Bayley

Po pojedynku Alicia Fox powiedziała, że pierwszą członkinią drużyny RAW będzie Nia Jax. Kuzynka The Rocka zaakceptowała propozycję kapitan RAW po czym na arenie rozbrzmiał theme song Samoa Joe. Były mistrz NXT przybył do ringu.

Samoa Joe został przywitany przez fanów ogromnym popem i powiedział, że brakowało mu tego. Joe dodał, że gdy pokona swojego dzisiejszego przeciwnika to stanie się twarzą WWE Universe.

3 walka: Singles Match
Samoa Joe def. Apollo Crews (w/Titus O’Neil)

Po pojedynku Samoa Joe ustawił sobie Titusa w Coquina Clutch.

4 walka: Intercontinental Championship Match
The Miz (w/Bo Dallas i Curtis Axel) def. Matt Hardy

Na zapleczu RAW Women’s Champion Alexa Bliss przybyła do biura Kurta Angle i pogratulowała mu zostania kapitanem czerwonej drużyny na Survivor Series. Następnie dodała, że GM powinien usunąć Mickie James z RAW, gdyż jest ona niepotrzebna i wymienić ją na którąś z uczestniczek turnieju Mae Young Classic. Kurt ogłosił, że Alexa będzie broniła pasa kobiet RAW w starciu z Mickie James już wkrótce.

5 walka: Singles Match
Asuka def. Stacie Cullen

Na zapleczu Kurt Angle rozmawia z kimś przez telefon, a następnie zauważył Daniela Bryana stojącego przy reklamie. Daniel powiedział, że nie ma nic wspólnego z tym co wydarzyło się w zeszłym tygodniu jednak GM RAW mu nie wierzy. Daniel dodał, że Shane nie wie o jego odwiedzinach na RAW jednak Kurt chce, aby GM SmackDown natychmiast opuścił czerwoną galę i udał się na SmackDown. Po chwili Daniel został zaatakowany przez Kane’a, który wykonał na nim Chokeslam.

6 walka: Singles Match
Finn Balor def. Cesaro (w/Sheamus)

Po pojedynku Finn Balor został zaatakowany przez Kane’a, a następnie zainkasował Tombstone’a na rampie.

7 walka: Singles Match
Kane def. Seth Rollins (w/Dean Ambrose)

Po pojedynku Kane próbował zaatakować Setha jednak z za pleców zaskoczył go Dean Ambrose wykonując Dirty Deeds na potworze. Do ringu wskoczyli Sheamus i Cesaro co pozwoliło Kane’owi na wykonanie Tombstone’a na mistrzu tag teamowym RAW.

Na zapleczu Daniel Bryan jest opatrywany przez służby medyczne.

8 walka: All Hallows Eve Trick or Street Fight
Rhyno i Heath Slater def. Luke Gallows i Karl Anderson

9 walka: Singles Match
Kalisto def. Drew Gulak

Po pojedynku Enzo zaatakował Kalisto.

10 walka: RAW Women’s Championship Match
Alexa Bliss def. Mickie James

Tymczasem na zapleczu widzimy w jaki sposób Braun Strowman wydostał się ze śmieciarki, a następnie brutalnie zaatakował mistrza IC The Miza, Axela i Bo Dallasa co bardzo spodobało się fanom WWE.