WWE Monday Night RAW 28/03/2016 – Mini Raport

RAW otworzył The Undertaker, który mówił o jego walce z Shane’m oraz, że Vince McMahon będzie miał krew na rękach swojego syna. Deadman dodał, że na WrestleManii Shane będzie spoczywał w pokoju. Przerywa mu sam Shane, który wychodzi na stage i mówi, że na WrestleManii zrobi wszystko aby wygrać a następnie przejmie kontrolę nad RAW. Undertaker zaczął nazywać go bogatym chłopczykiem. McMahon wchodzi do ringu i mówi, że Undertaker powinien zakończyć karierę dwa lata temu, gdy przegrał z Lesnarem. Po chwili Shane atakuje rywala lecz ten sobie z nim radzi rzucając nim o barykady. Walka przenosi się w okolice stołu komentatorskiego na który Deadman chce wykonać Last Ride lecz Shane kontuje, wykonuje kilka punchy i uderza rywala monitorem. Umarlak leży na stole a McMahon wchodzi na narożnik i wykonuje Elbow Drop.

Singles Match
Zack Ryder def. Chris Jericho
Przed walką pojawił się AJ Styles, który powiedział, że nie opuści areny dotąd aż Jericho nie zgodzi się na ich ponowną walkę. Podczas walki AJ rozpraszał Jericho, co wykorzystał Ryder i wygrał po wykonaniu roll-up. Po walce Chris atakuje Zacka lecz z pomocą wbiega do ringu AJ, który przepędza Y2J’a. Jericho po tym jak opuścił ring, wziął krzesełko i uderzył kilka razy w ring a następnie zaakceptował walkę.

Not Title Match
Charlotte (w/ Ric Flair) def. Becky Lynch

Tag Team Match
Kane & Big Show def. Bo Dallas &  Curtis Axel (w/ Adam Rose, Heath Slater) by DQ
Do dyskwalifikacji doprowadziła reszta członków The Social Outcast. Po chwili jednak do ringu wbiegli Jack Swagger, The Ascension, Goldust, R-Truth, Fandango, Mark Henry, Damien Sandow, Darren Young, Tyler Breeze i doszło do brawlu, który wygrali Kane i Big Show.

W ringu jest już WWE World Heavyweight Champion Triple H i Stephanie McMahon, którzy mówią o Romanie Reignsie i nadchodzącej WrestleManii 32, gdzie Hunter będzie bronił pasa WWE Wagi Ciężkiej. Przerwał im jednak Roman Reigns, który został zaatakowany przez Triple H’a lecz poradził sobie z nim i wykonał mu kilka punchy po których HHH uciekł na stage.

Singles Match

Kofi Kingston (w/ The New Day) def. Alberto Del Rio (w/ League of Nations)

Po walce pojawił się Jonathan Coachman, który ogłosił, że ESPN SportsCenter będzie na WrestleManii 32. Po chwili wyciągnął paczkę płatków “Booty O’s” i zaczął tańczyć z The New Day.

Na backstage’u wywiadu udziela Roman Reigns lecz przerywa mu Bubba Ray, który chce ponownej walki z Romanem. Reigns nie odpowiada tylko atakuje Bubbe a następnie zajmuje się D-Von’em. Od tyłu jednak atakuje go Triple H, który na koniec uderza głową Romana o pas.

Not Title Match
Kalisto def. Konnor (w/ Viktor)
Po walce Kalisto zaatakować chciał Viktor lecz ten sobie z nim poradził. Następnie do ringu wszedł Ryback, który popatrzał na Kalisto i logo WrestleManii, po czym udał się na zaplecze.

W ringu jest już Paul Heyman i Brock Lesnar. Heyman przedstawia siebie i swojego klienta, po czym mówi o walce bestii z Ambrose’m. Paul zaczął podawać spoiler na temat zwycięzcy lecz przerwał mu Dean Ambrose, który wszedł na arenę z wózkiem i okrążył ring zabierając przy okazji, gaśnicę, łom, kij bejsbolowy owinięty drutem kolczastym i schodki, po czym opuścił arenę.

Singles Match
Emma (w/ Lana, Naomi, Summer Rae, Tamina) def. Paige (w/ Alicia Fox, Brie Bella, Natalya)
Po walce doszło do brawlu, który wygrywały heelki lecz z pomocą przybiegła Eva Marie, która zaatakowała Lane.

Six Man Tag Team Match
Dolph Ziggler, Sin Cara & Sami Zayn def. Kevin Owens, Stardust & The Miz
Podczas walki Stardust i Miz odmówili zmiany z Owensem.

W ringu ponownie są Triple H i Stephanie McMahon, którzy mówią o nadchodzącym zwycięstwie Huntera na WrestleManii 32. Przerywa im Roman Reings, który zostaje zaatakowany przez Triple H’a. Roman szybko skontrował lecz od tyłu zaatakowali go The Dudley Boyz i League of Nations. Na pomoc przybiegli face’owie, którzy zniszczyli heelów i powstrzymywali Reignsa przed zaatakowaniem Huntera. Triple H i Stephanie uciekli na stage a Reings skoczył z nad lin na stojących poza ringiem heelów.